AUTO GAL SRL – CUI 18424157
Pe scurt
AUTO GAL SRL are CUI 18424157, număr de înregistrare J2006000461081 și sediul în Comuna Hărman, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.664.880 lei, o pierdere netă de 293.115 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AUTO GAL SRL |
| CUI | 18424157 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000461081 |
| EUID | ROONRC.J2006000461081 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-02-24 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SECRIERU GALINA | - | România |
| SECRIERU IONEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 664 880 | -293 115 | 943 243 | — | — | — | 8 |
| 2024 | 1 295 980 | 15 070 | 329 872 | 486 308 | 346 643 | 503 079 | 5 |
| 2023 | 1 326 923 | -234 559 | 471 802 | 461 720 | 103 131 | 93 049 | 7 |
| 2022 | 1 846 163 | 83 621 | 817 676 | 1 025 692 | 154 810 | 362 826 | 7 |
| 2021 | 1 780 258 | 503 024 | 403 198 | 893 511 | 153 102 | 643 415 | 7 |
| 2020 | 1 648 035 | 708 550 | 120 157 | 568 097 | 2 008 239 | 2 456 179 | 6 |
| 2019 | 2 153 418 | 913 861 | 290 929 | 657 232 | 1 381 326 | 1 747 629 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 664 880 lei
28%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTO GAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 336 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- KING SPEDITION SRL – locul 332, 32,68 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- MONTANA SA – locul 332, 1,69 mil. lei, Argeş
- TRANSPORT MIXT FAGETEANA SA – locul 332, 1,04 mil. lei, Timiş
- DECEBAL SERV SRL – locul 332, 387.397 lei, Bucureşti
- BOBIMOT SRL – locul 332, 229.547 lei, Maramureş
- SELCAR INTERNATIONAL SRL – locul 333, 32,66 mil. lei, Bucureşti
- KOLUMBUS EXPRESS SRL – locul 333, 1,68 mil. lei, Cluj
- CHEFE MANAGEMENT SRL – locul 333, 1,04 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTO GAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTO GAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTO GAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 486.308 |
| Active circulante | 346.643 |
| Stocuri | 56.810 |
| Creante | 208.643 |
| Disponibilitati | 81.190 |
| Datorii | 329.872 |
| Capitaluri proprii | 503.079 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.295.980 |
| Venituri totale | 1.344.466 |
| Cheltuieli totale | 1.293.879 |
| Profit brut | 50.587 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 461.720 |
| Active circulante | 103.131 |
| Stocuri | 44.982 |
| Creante | 25.331 |
| Disponibilitati | 32.818 |
| Datorii | 471.802 |
| Capitaluri proprii | 93.049 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.326.923 |
| Venituri totale | 1.326.923 |
| Cheltuieli totale | 1.549.535 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 222.612 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 234.559 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 1.025.692 |
| Active circulante | 154.810 |
| Stocuri | 29.370 |
| Creante | 54.692 |
| Disponibilitati | 70.748 |
| Datorii | 817.676 |
| Capitaluri proprii | 362.826 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.846.163 |
| Venituri totale | 1.848.264 |
| Cheltuieli totale | 1.748.284 |
| Profit brut | 99.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 893.511 |
| Active circulante | 153.102 |
| Stocuri | 5.701 |
| Creante | 131.601 |
| Disponibilitati | 15.800 |
| Datorii | 403.198 |
| Capitaluri proprii | 643.415 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.780.258 |
| Venituri totale | 1.790.757 |
| Cheltuieli totale | 1.271.594 |
| Profit brut | 519.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 503.024 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 291.575 |
| Active circulante | 220.804 |
| Creante | 16.771 |
| Disponibilitati | 204.033 |
| Datorii | 228.383 |
| Capitaluri proprii | 283.996 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 910.696 |
| Venituri totale | 909.136 |
| Cheltuieli totale | 715.042 |
| Profit brut | 194.094 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 185.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 190.529 |
| Active circulante | 34.809 |
| Creante | 28.041 |
| Disponibilitati | 6.768 |
| Datorii | 126.936 |
| Capitaluri proprii | 98.402 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 869.836 |
| Venituri totale | 869.836 |
| Cheltuieli totale | 719.519 |
| Profit brut | 150.317 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 125.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |