AURAS PROD COM SRL – CUI 4298431
Pe scurt
AURAS PROD COM SRL are CUI 4298431, număr de înregistrare J1993001451175 și sediul în Municipiul Tecuci, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 568.492 lei, o pierdere netă de 21.589 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AURAS PROD COM SRL |
| CUI | 4298431 |
| Nr. Reg. Com. | J1993001451175 |
| EUID | ROONRC.J17/1451/1993 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-06-03 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HAMMAD DIANA-IRINEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 568 492 | -21 589 | 403 038 | 440 240 | 1 191 876 | 1 188 898 | 4 |
| 2024 | 413 393 | -162 884 | 425 756 | 442 674 | 1 203 569 | 1 220 487 | 4 |
| 2023 | 1 240 451 | 385 834 | 315 218 | 451 717 | 1 473 763 | 1 610 262 | 6 |
| 2022 | 1 088 391 | 350 815 | 250 029 | 457 874 | 1 261 149 | 1 468 994 | 6 |
| 2021 | 1 084 296 | 238 369 | 171 983 | 459 738 | 1 338 582 | 1 626 337 | 6 |
| 2020 | 605 887 | 1 574 | 222 406 | 467 014 | 1 163 361 | 1 407 969 | 6 |
| 2019 | 722 432 | 21 138 | 105 059 | 488 176 | 1 128 541 | 1 511 658 | 5 |
| 2018 | 1 365 439 | 570 444 | 162 547 | — | — | — | 6 |
| 2017 | 868 142 | 53 529 | 316 061 | — | — | — | 6 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AURAS PROD COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Galaţi , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2290 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ELECTROPROIECT IND 2004 SRL – locul 2286, 853.192 lei, Argeş
- EXPERT CLIMA CONNECT S.R.L. – locul 2286, 570.277 lei, Bucureşti
- ARA DUO SRL – locul 2287, 852.870 lei, Bucureşti
- INSTAL EXPERT CONSULTING SRL – locul 2287, 570.241 lei, Bucureşti
- IDEAL INSTAL SRL – locul 2288, 852.390 lei, Braşov
- BOGDAN CIPDAN INSTAL S.R.L. – locul 2288, 569.365 lei, Cluj
- ELECTRICAL THEAM CONSTRUCT SRL – locul 2289, 852.249 lei, Bucureşti
- LUM PROINSTAL S.R.L. – locul 2289, 569.178 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AURAS PROD COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AURAS PROD COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AURAS PROD COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 442.674 |
| Active circulante | 1.203.569 |
| Stocuri | 432.637 |
| Creante | 735.475 |
| Disponibilitati | 35.457 |
| Datorii | 425.756 |
| Capitaluri proprii | 1.220.487 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 413.393 |
| Venituri totale | 418.602 |
| Cheltuieli totale | 571.358 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 152.756 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 162.884 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 451.717 |
| Active circulante | 1.473.763 |
| Stocuri | 431.944 |
| Creante | 784.188 |
| Disponibilitati | 257.631 |
| Datorii | 315.218 |
| Capitaluri proprii | 1.610.262 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 1.240.451 |
| Venituri totale | 1.240.748 |
| Cheltuieli totale | 842.837 |
| Profit brut | 397.911 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 385.834 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 457.874 |
| Active circulante | 1.261.149 |
| Stocuri | 526.080 |
| Creante | 683.437 |
| Disponibilitati | 51.632 |
| Datorii | 250.029 |
| Capitaluri proprii | 1.468.994 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 1.088.391 |
| Venituri totale | 1.094.099 |
| Cheltuieli totale | 732.628 |
| Profit brut | 361.471 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 350.815 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 459.738 |
| Active circulante | 1.338.582 |
| Stocuri | 275.094 |
| Creante | 561.549 |
| Disponibilitati | 501.939 |
| Datorii | 171.983 |
| Capitaluri proprii | 1.626.337 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 1.084.296 |
| Venituri totale | 1.115.306 |
| Cheltuieli totale | 866.309 |
| Profit brut | 248.997 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 238.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 467.014 |
| Active circulante | 1.163.361 |
| Stocuri | 389.380 |
| Creante | 579.095 |
| Disponibilitati | 194.886 |
| Datorii | 222.406 |
| Capitaluri proprii | 1.407.969 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 605.887 |
| Venituri totale | 614.033 |
| Cheltuieli totale | 606.893 |
| Profit brut | 7.140 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.574 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 488.176 |
| Active circulante | 1.128.541 |
| Stocuri | 303.258 |
| Creante | 567.421 |
| Disponibilitati | 257.862 |
| Datorii | 105.059 |
| Capitaluri proprii | 1.511.658 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 722.432 |
| Venituri totale | 722.545 |
| Cheltuieli totale | 694.184 |
| Profit brut | 28.361 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.138 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 513.106 |
| Active circulante | 1.269.777 |
| Stocuri | 269.305 |
| Creante | 550.338 |
| Disponibilitati | 450.134 |
| Datorii | 162.547 |
| Venituri in avans | 4.790 |
| Capitaluri proprii | 1.615.546 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 1.365.439 |
| Venituri totale | 1.625.029 |
| Cheltuieli totale | 1.038.339 |
| Profit brut | 586.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 570.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 487.323 |
| Active circulante | 873.839 |
| Stocuri | 112.734 |
| Creante | 731.211 |
| Disponibilitati | 29.894 |
| Datorii | 316.061 |
| Capitaluri proprii | 1.045.101 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 868.142 |
| Venituri totale | 903.968 |
| Cheltuieli totale | 837.990 |
| Profit brut | 65.978 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.529 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 476.107 |
| Active circulante | 1.064.555 |
| Stocuri | 156.741 |
| Creante | 719.247 |
| Disponibilitati | 188.567 |
| Datorii | 524.453 |
| Venituri in avans | 24.636 |
| Capitaluri proprii | 991.573 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 1.409.939 |
| Venituri totale | 1.420.743 |
| Cheltuieli totale | 955.772 |
| Profit brut | 464.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 390.152 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-21 20:22:42 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-21 20:22:42 |