ARTGRUP CONSTRUCT 2008 S.R.L. – CUI 42052960
Pe scurt
ARTGRUP CONSTRUCT 2008 S.R.L. are CUI 42052960, număr de înregistrare J52/1290/2019 și sediul în Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, județul Giurgiu. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.022.946 lei, un profit net de 1.884.951 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ARTGRUP CONSTRUCT 2008 S.R.L. |
| CUI | 42052960 |
| Nr. Reg. Com. | J52/1290/2019 |
| EUID | ROONRC.J52/1290/2019 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-12-20 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 022 946 | 1 884 951 | 4 032 394 | 143 951 | 5 773 624 | 1 885 181 | 9 |
| 2024 | 2 111 126 | 241 176 | 346 180 | 33 244 | 2 133 833 | 1 820 897 | 7 |
| 2023 | 1 583 036 | 896 527 | 315 698 | 4 245 | 1 891 174 | 1 579 721 | 5 |
| 2022 | 493 101 | 273 202 | 105 832 | 4 245 | 784 781 | 683 194 | 4 |
| 2021 | 222 125 | 73 096 | 68 735 | 4 245 | 474 481 | 409 991 | 3 |
| 2020 | 452 057 | 336 695 | 27 081 | 366 | 363 610 | 336 895 | 3 |
| 2019 | 0 | 0 | 400 | 366 | 234 | 200 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 022 946 lei
138%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARTGRUP CONSTRUCT 2008 S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Giurgiu , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 374 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CEFAIN CONSTRUCT SRL – locul 370, 38,68 mil. lei, Bucureşti
- LICIU CON SRL – locul 370, 5,10 mil. lei, Buzău
- TRUE DEVELOP SPACE S.R.L. – locul 370, 362.087 lei, Cluj
- DEKA STRUCTURI SRL – locul 371, 38,66 mil. lei, Alba
- PRIMEJDIE CONSTRUCT S.R.L. – locul 371, 5,09 mil. lei, Ilfov
- CAFE MOLLO SRL – locul 371, 361.003 lei, Bihor
- CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRL – locul 372, 38,60 mil. lei, Mureş
- NARCOM PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. – locul 372, 5,09 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARTGRUP CONSTRUCT 2008 S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARTGRUP CONSTRUCT 2008 S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARTGRUP CONSTRUCT 2008 S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 33.244 |
| Active circulante | 2.133.833 |
| Stocuri | 1.003 |
| Creante | 1.365.459 |
| Disponibilitati | 767.371 |
| Datorii | 346.180 |
| Capitaluri proprii | 1.820.897 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.111.126 |
| Venituri totale | 2.116.695 |
| Cheltuieli totale | 1.821.543 |
| Profit brut | 295.152 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 241.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 4.245 |
| Active circulante | 1.891.174 |
| Stocuri | 1.003 |
| Creante | 957.896 |
| Disponibilitati | 932.275 |
| Datorii | 315.698 |
| Capitaluri proprii | 1.579.721 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.583.036 |
| Venituri totale | 1.583.036 |
| Cheltuieli totale | 673.054 |
| Profit brut | 909.982 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 896.527 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 784.781 |
| Stocuri | 1.013 |
| Creante | 596.042 |
| Casa si conturi la banci | 187.726 |
| DATORII | 105.832 |
| CAPITALURI - TOTAL | 683.194 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 493.101 |
| VENITURI TOTALE | 493.101 |
| CHELTUIELI TOTALE | 215.658 |
| Profitul brut | 277.443 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 273.202 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 474.481 |
| Stocuri | 862 |
| Creante | 124.200 |
| Casa si conturi la banci | 349.419 |
| DATORII | 68.735 |
| CAPITALURI - TOTAL | 409.991 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 222.125 |
| VENITURI TOTALE | 222.125 |
| CHELTUIELI TOTALE | 147.075 |
| Profitul brut | 75.050 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 73.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 366 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 363.610 |
| Stocuri | 534 |
| Creante | 7.000 |
| Casa si conturi la banci | 356.076 |
| DATORII | 27.081 |
| CAPITALURI - TOTAL | 336.895 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 452.057 |
| VENITURI TOTALE | 452.057 |
| CHELTUIELI TOTALE | 109.469 |
| Profitul brut | 342.588 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 336.695 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 366 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 234 |
| Casa si conturi la banci | 234 |
| DATORII | 400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 200 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |