ARISTARCH SOFTWARE SRL – CUI 32935238
Pe scurt
ARISTARCH SOFTWARE SRL are CUI 32935238, număr de înregistrare J40/3259/2014 și sediul în Bucureşti Sectorul 5, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.003.559 lei, un profit net de 561.868 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.06.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ARISTARCH SOFTWARE SRL |
| CUI | 32935238 |
| Nr. Reg. Com. | J40/3259/2014 |
| EUID | ROONRC.J40/3259/2014 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.06.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-03-17 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PROCA PAULA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 003 559 | 561 868 | 866 446 | 608 057 | 2 546 073 | 2 287 684 | 4 |
| 2024 | 1 507 536 | 152 910 | 670 964 | 168 597 | 2 228 183 | 1 725 816 | 4 |
| 2023 | 1 542 428 | 328 924 | 367 547 | 117 539 | 1 805 367 | 1 555 359 | 4 |
| 2022 | 1 223 720 | 338 936 | 259 417 | 12 803 | 1 473 048 | 1 226 434 | 3 |
| 2021 | 1 002 846 | 425 167 | 327 286 | 34 121 | 1 180 664 | 887 499 | 3 |
| 2020 | 634 583 | 139 919 | 180 387 | 56 832 | 585 887 | 462 332 | 3 |
| 2019 | 459 302 | 106 565 | 63 964 | 81 626 | 612 422 | 630 084 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 003 559 lei
33%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARISTARCH SOFTWARE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 205 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SOFT GALAXY INTERNATIONAL S.R.L. – locul 201, 36,53 mil. lei, Bucureşti
- DEVISTA CONSULTING S.R.L. – locul 201, 6,48 mil. lei, Ilfov
- EEEBID SRL – locul 201, 2,04 mil. lei, Braşov
- DANTESWEB SRL – locul 201, 1,36 mil. lei, Bucureşti
- MARCO TRADING SRL – locul 201, 720.452 lei, Iaşi
- APG SOLUTIONS S.R.L. – locul 201, 432.021 lei, Caraş-Severin
- ROWEB DEVELOPMENT S.A. – locul 202, 36,51 mil. lei, Argeş
- FILIP NET SRL – locul 202, 6,39 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARISTARCH SOFTWARE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARISTARCH SOFTWARE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARISTARCH SOFTWARE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 117.539 |
| Active circulante | 1.805.367 |
| Stocuri | 28.532 |
| Creante | 1.686.260 |
| Disponibilitati | 90.575 |
| Datorii | 367.547 |
| Capitaluri proprii | 1.555.359 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.542.428 |
| Venituri totale | 1.549.907 |
| Cheltuieli totale | 1.207.809 |
| Profit brut | 342.098 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 328.924 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 81.626 |
| Active circulante | 612.422 |
| Stocuri | 12.956 |
| Creante | 580.242 |
| Disponibilitati | 19.224 |
| Datorii | 63.964 |
| Capitaluri proprii | 630.084 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 459.302 |
| Venituri totale | 459.483 |
| Cheltuieli totale | 348.463 |
| Profit brut | 111.020 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.565 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 35.053 |
| Active circulante | 548.755 |
| Stocuri | 7.388 |
| Creante | 538.215 |
| Disponibilitati | 3.152 |
| Datorii | 60.289 |
| Capitaluri proprii | 523.519 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 418.878 |
| Venituri totale | 419.980 |
| Cheltuieli totale | 218.173 |
| Profit brut | 201.807 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 189.207 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 12.445 |
| Active circulante | 429.851 |
| Stocuri | 19.531 |
| Creante | 120.746 |
| Disponibilitati | 289.574 |
| Datorii | 55.659 |
| Capitaluri proprii | 386.637 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 306.708 |
| Venituri totale | 306.708 |
| Cheltuieli totale | 88.204 |
| Profit brut | 218.504 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 209.303 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 3.383 |
| Active circulante | 206.047 |
| Creante | 63.283 |
| Disponibilitati | 142.764 |
| Datorii | 32.097 |
| Capitaluri proprii | 177.333 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 194.193 |
| Venituri totale | 194.193 |
| Cheltuieli totale | 109.600 |
| Profit brut | 84.593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 78.767 |
| Pierdere neta | 0 |