ARHIVLERAM SRL – CUI 25208474
Informativ
ARHIVLERAM SRL are CUI 25208474, număr de înregistrare J2009000128095 și sediul în Loc. Ianca, Oraş Ianca, județul Brăila. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 245.450 lei, un profit net de 50.947 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ARHIVLERAM SRL |
| CUI | 25208474 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000128095 |
| EUID | ROONRC.J09/128/2009 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-26 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PANAETE MARCEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 245 450 | 50 947 | 32 527 | 83 236 | 73 618 | 124 327 | 1 |
| 2024 | 230 550 | 73 140 | 94 017 | 107 875 | 59 522 | 73 380 | 1 |
| 2023 | 148 800 | -7 090 | 129 873 | 125 316 | 108 347 | 103 790 | 1 |
| 2022 | 178 100 | 65 114 | 56 162 | 116 587 | 84 456 | 144 881 | 0 |
| 2021 | 153 250 | 55 157 | 74 739 | 137 983 | 16 523 | 79 767 | 1 |
| 2020 | 63 400 | 220 | 11 529 | 64 261 | 9 771 | 62 503 | 1 |
| 2019 | 107 565 | 60 807 | 2 196 | 41 461 | 51 544 | 90 809 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARHIVLERAM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Brăila , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 970 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RESIMAC MANAGEMENT SRL – locul 966, 246.671 lei, Prahova
- RAMONA FLORENTINA DECOR S.R.L. – locul 966, 21.770 lei, Mehedinţi
- PROPREVENT CONSULT SRL – locul 967, 246.549 lei, Vaslui
- PTZ EVENTS S.R.L. – locul 967, 21.500 lei, Teleorman
- SESIADMI CONSULT SRL – locul 968, 246.510 lei, Dâmboviţa
- ZESTREA S.R.L. – locul 968, 21.350 lei, Iaşi
- CREMENEANU S.R.L. – locul 969, 246.218 lei, Dolj
- PUCS PRODUCTION S.R.L. – locul 969, 21.320 lei, Teleorman
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARHIVLERAM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARHIVLERAM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARHIVLERAM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 107.875 |
| Active circulante | 59.522 |
| Creante | 6.850 |
| Disponibilitati | 52.672 |
| Datorii | 94.017 |
| Capitaluri proprii | 73.380 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 230.550 |
| Venituri totale | 255.116 |
| Cheltuieli totale | 166.193 |
| Profit brut | 88.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.140 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 125.316 |
| Active circulante | 108.347 |
| Creante | 4.750 |
| Disponibilitati | 103.597 |
| Datorii | 129.873 |
| Capitaluri proprii | 103.790 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 148.800 |
| Venituri totale | 164.576 |
| Cheltuieli totale | 167.124 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.548 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.090 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 116.587 |
| Active circulante | 84.456 |
| Creante | 13.250 |
| Disponibilitati | 71.206 |
| Datorii | 56.162 |
| Capitaluri proprii | 144.881 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 178.100 |
| Venituri totale | 189.648 |
| Cheltuieli totale | 119.992 |
| Profit brut | 69.656 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 65.114 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 137.983 |
| Active circulante | 16.523 |
| Creante | 200 |
| Disponibilitati | 16.323 |
| Datorii | 74.739 |
| Capitaluri proprii | 79.767 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 153.250 |
| Venituri totale | 155.621 |
| Cheltuieli totale | 95.866 |
| Profit brut | 59.755 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 55.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 64.261 |
| Active circulante | 9.771 |
| Creante | 1.675 |
| Disponibilitati | 8.096 |
| Datorii | 11.529 |
| Capitaluri proprii | 62.503 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.400 |
| Venituri totale | 83.200 |
| Cheltuieli totale | 81.219 |
| Profit brut | 1.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 220 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 41.461 |
| Active circulante | 51.544 |
| Creante | 1.675 |
| Disponibilitati | 49.869 |
| Datorii | 2.196 |
| Capitaluri proprii | 90.809 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 107.565 |
| Venituri totale | 136.656 |
| Cheltuieli totale | 72.622 |
| Profit brut | 64.034 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.807 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 13.552 |
| Active circulante | 60.065 |
| Creante | 1.650 |
| Disponibilitati | 58.415 |
| Datorii | 1.511 |
| Capitaluri proprii | 72.106 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 117.145 |
| Venituri totale | 126.048 |
| Cheltuieli totale | 50.668 |
| Profit brut | 75.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 71.866 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.833 |
| Active circulante | 9.714 |
| Creante | 3.400 |
| Disponibilitati | 6.314 |
| Datorii | 5.341 |
| Capitaluri proprii | 10.206 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 53.020 |
| Venituri totale | 53.021 |
| Cheltuieli totale | 43.314 |
| Profit brut | 9.707 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.116 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 46.108 |
| Creante | 3.450 |
| Disponibilitati | 42.658 |
| Datorii | 1.914 |
| Capitaluri proprii | 44.194 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 59.235 |
| Venituri totale | 59.236 |
| Cheltuieli totale | 60.121 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 885 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.975 |
| Nr. salariati | 1 |