RESIMAC MANAGEMENT SRL – CUI 37216802
Informativ
RESIMAC MANAGEMENT SRL are CUI 37216802, număr de înregistrare J2017000501291 și sediul în Municipiul Ploieşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 246.671 lei, un profit net de 89.003 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RESIMAC MANAGEMENT SRL |
| CUI | 37216802 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000501291 |
| EUID | ROONRC.J2017000501291 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-03-16 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TÂRSA TRAIAN VIOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 246 671 | 89 003 | 160 542 | 8 237 | 251 548 | 99 243 | 3 |
| 2024 | 211 009 | 62 827 | 69 814 | 5 431 | 208 449 | 144 066 | 2 |
| 2023 | 195 296 | 75 998 | 59 314 | 8 575 | 131 978 | 81 239 | 0 |
| 2022 | 166 003 | 82 543 | 58 981 | 12 005 | 282 847 | 235 871 | 0 |
| 2021 | 145 805 | 76 980 | 16 558 | 15 435 | 154 451 | 153 328 | 0 |
| 2020 | 113 076 | 62 923 | 12 164 | 0 | 88 512 | 76 348 | 0 |
| 2019 | 58 441 | 23 105 | 8 424 | 0 | 21 849 | 13 425 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RESIMAC MANAGEMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 966 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CONSULTEXTIL SRL – locul 962, 247.400 lei, Arad
- ARTISTS ILINCA PRODUCTION S.R.L. – locul 962, 22.315 lei, Bucureşti
- SAFE METHOD CONCEPT S.R.L. – locul 963, 247.067 lei, Prahova
- SHOOTAGE STUDIO S.R.L. – locul 963, 21.961 lei, Ilfov
- HD SSM-PSI SRL – locul 964, 246.853 lei, Sibiu
- RO IMAGE STUDIO S.R.L. – locul 964, 21.898 lei, Dolj
- MIRA EXPRES 2004 SRL – locul 965, 246.738 lei, Constanţa
- SWINGBY CREATIVES S.R.L. – locul 965, 21.844 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RESIMAC MANAGEMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RESIMAC MANAGEMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RESIMAC MANAGEMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2020-05-20 |
| Data reactivare | 2020-05-29 |
| Data publicare | 2020-05-28 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 5.431 |
| Active circulante | 208.449 |
| Stocuri | 2.630 |
| Creante | 14.395 |
| Disponibilitati | 191.424 |
| Datorii | 69.814 |
| Capitaluri proprii | 144.066 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 211.009 |
| Venituri totale | 211.009 |
| Cheltuieli totale | 146.072 |
| Profit brut | 64.937 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 62.827 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 8.575 |
| Active circulante | 131.978 |
| Stocuri | 2.630 |
| Creante | 16.457 |
| Disponibilitati | 112.891 |
| Datorii | 59.314 |
| Capitaluri proprii | 81.239 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 195.296 |
| Venituri totale | 195.296 |
| Cheltuieli totale | 117.345 |
| Profit brut | 77.951 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 75.998 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 12.005 |
| Active circulante | 282.847 |
| Stocuri | 940 |
| Creante | 11.706 |
| Disponibilitati | 270.201 |
| Datorii | 58.981 |
| Capitaluri proprii | 235.871 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 166.003 |
| Venituri totale | 166.003 |
| Cheltuieli totale | 81.800 |
| Profit brut | 84.203 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 82.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 15.435 |
| Active circulante | 154.451 |
| Stocuri | 940 |
| Creante | 9.322 |
| Disponibilitati | 144.189 |
| Datorii | 16.558 |
| Capitaluri proprii | 153.328 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 145.805 |
| Venituri totale | 145.955 |
| Cheltuieli totale | 67.517 |
| Profit brut | 78.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.980 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 88.512 |
| Stocuri | 940 |
| Creante | 7.694 |
| Disponibilitati | 79.878 |
| Datorii | 12.164 |
| Capitaluri proprii | 76.348 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 113.076 |
| Venituri totale | 113.076 |
| Cheltuieli totale | 49.102 |
| Profit brut | 63.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 62.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 21.849 |
| Creante | 4.942 |
| Disponibilitati | 16.907 |
| Datorii | 8.424 |
| Capitaluri proprii | 13.425 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 58.441 |
| Venituri totale | 58.441 |
| Cheltuieli totale | 34.493 |
| Profit brut | 23.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.105 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 3.026 |
| Creante | 1.990 |
| Disponibilitati | 1.036 |
| Datorii | 12.706 |
| Capitaluri proprii | -9.680 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.295 |
| Venituri totale | 9.295 |
| Cheltuieli totale | 17.952 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.657 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.936 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 4.341 |
| Creante | 1.760 |
| Disponibilitati | 2.581 |
| Datorii | 5.085 |
| Capitaluri proprii | -744 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 12.888 |
| Venituri totale | 12.888 |
| Cheltuieli totale | 13.445 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 557 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 944 |