ARBOTRANS CONSTRUCT S.R.L. – CUI 41847453
Pe scurt
ARBOTRANS CONSTRUCT S.R.L. are CUI 41847453, număr de înregistrare J2019001841022 și sediul în Sat Sâmbăteni, Comuna Păuliş, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 4312 – Lucrări de pregătire a terenului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.710.310 lei, un profit net de 2.275.458 lei și un număr mediu de 14 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ARBOTRANS CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 41847453 |
| Nr. Reg. Com. | J2019001841022 |
| EUID | ROONRC.J2019001841022 |
| CAEN | 4312 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-11-01 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOCU CIPRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 710 310 | 2 275 458 | 7 861 846 | 10 831 507 | 2 874 300 | 5 843 961 | 14 |
| 2024 | 2 402 900 | 970 612 | 3 973 544 | 7 784 396 | 1 178 095 | 4 988 947 | 13 |
| 2023 | 2 460 245 | 1 064 572 | 2 515 121 | 6 371 635 | 348 778 | 4 205 292 | 12 |
| 2022 | 2 420 200 | 1 387 382 | 2 982 910 | 5 341 918 | 781 712 | 3 140 720 | 10 |
| 2021 | 2 010 605 | 1 336 689 | 2 217 837 | 3 831 832 | 1 139 343 | 2 753 338 | 9 |
| 2020 | 1 928 895 | 1 414 602 | 260 934 | 733 938 | 943 645 | 1 416 649 | 7 |
| 2019 | 5 000 | 1 047 | 636 013 | 316 373 | 321 687 | 2 047 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 710 310 lei
96%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARBOTRANS CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4312 Rev. 2 (echivalent: 4312 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Arad , domeniul 4312: Lucrări de pregătire a terenului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 95 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ELCOMEX-I.E.A. SA – locul 91, 39,41 mil. lei, Constanţa
- NEPTUN ENGINEERING SRL – locul 91, 23,70 mil. lei, Bucureşti
- CASSA BEN SRL – locul 91, 12,88 mil. lei, Timiş
- ARTDEZ DESIGN S.R.L. – locul 91, 4,95 mil. lei, Harghita
- DENIK CONSTRUCT RUCĂR S.R.L. – locul 91, 4,77 mil. lei, Argeş
- RAPID TIME CONSTRUCT S.R.L. – locul 91, 3,53 mil. lei, Ilfov
- EVISS PRO GRUP S.R.L. – locul 91, 1,91 mil. lei, Timiş
- DAVIMAT TOP CONSTRUCT S.R.L. – locul 91, 1,78 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARBOTRANS CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARBOTRANS CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARBOTRANS CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.784.396 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.178.095 |
| Creante | 1.159.941 |
| Casa si conturi la banci | 18.154 |
| DATORII | 3.973.544 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.988.947 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.402.900 |
| VENITURI TOTALE | 2.477.552 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.448.220 |
| Profitul brut | 1.029.332 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 970.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.371.635 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 348.778 |
| Creante | 301.056 |
| Casa si conturi la banci | 47.722 |
| DATORII | 2.515.121 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.205.292 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.460.245 |
| VENITURI TOTALE | 2.460.248 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.374.764 |
| Profitul brut | 1.085.484 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.064.572 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| Active imobilizate | 5.341.918 |
| Active circulante | 781.712 |
| Creante | 773.166 |
| Disponibilitati | 8.546 |
| Datorii | 2.982.910 |
| Capitaluri proprii | 3.140.720 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.420.200 |
| Venituri totale | 2.430.700 |
| Cheltuieli totale | 1.022.492 |
| Profit brut | 1.408.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.387.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 3.831.832 |
| Active circulante | 1.139.343 |
| Creante | 1.128.534 |
| Disponibilitati | 10.809 |
| Datorii | 2.217.837 |
| Capitaluri proprii | 2.753.338 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.010.605 |
| Venituri totale | 2.010.605 |
| Cheltuieli totale | 657.838 |
| Profit brut | 1.352.767 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.336.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 733.938 |
| Active circulante | 943.645 |
| Creante | 685.537 |
| Disponibilitati | 258.108 |
| Datorii | 260.934 |
| Capitaluri proprii | 1.416.649 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.928.895 |
| Venituri totale | 1.929.615 |
| Cheltuieli totale | 495.725 |
| Profit brut | 1.433.890 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.414.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 316.373 |
| Active circulante | 321.687 |
| Creante | 318.301 |
| Disponibilitati | 3.386 |
| Datorii | 636.013 |
| Capitaluri proprii | 2.047 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 5.000 |
| Venituri totale | 5.000 |
| Cheltuieli totale | 3.803 |
| Profit brut | 1.197 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.047 |
| Pierdere neta | 0 |