ARBOTRANS AGREGATE S.R.L. – CUI 38586285
Pe scurt
ARBOTRANS AGREGATE S.R.L. are CUI 38586285, număr de înregistrare J02/2100/2017 și sediul în Sat Sâmbăteni, Comuna Păuliş, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 31.511.818 lei, un profit net de 5.752.216 lei și un număr mediu de 28 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ARBOTRANS AGREGATE S.R.L. |
| CUI | 38586285 |
| Nr. Reg. Com. | J02/2100/2017 |
| EUID | ROONRC.J2/2100/2017 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-12-11 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOCU CIPRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 511 818 | 5 752 216 | 6 897 196 | 3 689 226 | 18 634 778 | 15 467 447 | 28 |
| 2024 | 34 416 260 | 6 304 030 | 12 113 438 | 6 163 557 | 15 579 161 | 9 715 232 | 52 |
| 2023 | 20 739 464 | 2 698 210 | 7 123 161 | 1 002 680 | 9 531 682 | 3 411 201 | 30 |
| 2022 | 22 883 227 | 1 859 753 | 8 327 702 | 1 035 007 | 9 696 071 | 2 412 991 | 31 |
| 2021 | 17 669 620 | 314 986 | 12 732 361 | 1 828 405 | 12 527 640 | 1 664 555 | 30 |
| 2020 | 22 791 168 | 1 727 135 | 7 459 541 | 2 376 371 | 7 282 657 | 2 272 149 | 42 |
| 2019 | 20 731 492 | 1 702 887 | 6 392 022 | 2 483 145 | 6 231 354 | 2 424 540 | 45 |
| 2018 | 10 613 675 | 2 385 750 | 2 522 094 | — | — | — | 28 |
| 2017 | 5 000 | 3 323 | 1 795 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 511 818 lei
-8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARBOTRANS AGREGATE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Arad , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 356 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EASY TRANS SRL – locul 352, 31,60 mil. lei, Constanţa
- KASZONI SRL – locul 352, 1,50 mil. lei, Bihor
- ANDU DRIVE SPEED S.R.L. – locul 352, 960.745 lei, Ilfov
- EURO NSI COMERCIAL & MENTENANCE S.R.L. – locul 352, 371.691 lei, Timiş
- MOLNUS & M S.R.L. – locul 352, 219.192 lei, Mureş
- AURORA EXPEDIŢII SRL – locul 353, 31,54 mil. lei, Maramureş
- SIA TOURS SRL – locul 353, 1,50 mil. lei, Hunedoara
- MARTON SPEED TRAVEL SRL – locul 353, 959.482 lei, Harghita
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARBOTRANS AGREGATE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARBOTRANS AGREGATE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARBOTRANS AGREGATE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.163.557 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.579.161 |
| Stocuri | 245.899 |
| Creante | 14.705.964 |
| Casa si conturi la banci | 627.298 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.952 |
| DATORII | 12.113.438 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.715.232 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.416.260 |
| VENITURI TOTALE | 34.779.710 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.556.848 |
| Profitul brut | 7.222.862 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.304.030 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.002.680 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.531.682 |
| Stocuri | 245.899 |
| Creante | 9.047.486 |
| Casa si conturi la banci | 238.297 |
| DATORII | 7.123.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.411.201 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.739.464 |
| VENITURI TOTALE | 20.934.640 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.877.912 |
| Profitul brut | 3.056.728 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.698.210 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.035.007 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.696.071 |
| Stocuri | 245.899 |
| Creante | 9.228.950 |
| Casa si conturi la banci | 221.222 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.615 |
| DATORII | 8.327.702 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.412.991 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.883.227 |
| VENITURI TOTALE | 23.086.172 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.929.885 |
| Profitul brut | 2.156.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.859.753 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.828.405 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.527.640 |
| Stocuri | 223.795 |
| Creante | 12.188.584 |
| Casa si conturi la banci | 115.261 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.871 |
| DATORII | 12.732.361 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.664.555 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.669.620 |
| VENITURI TOTALE | 17.889.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.516.403 |
| Profitul brut | 373.436 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 314.986 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.376.371 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.282.657 |
| Stocuri | 137.999 |
| Creante | 7.087.213 |
| Casa si conturi la banci | 57.445 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.662 |
| DATORII | 7.459.541 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.272.149 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.791.168 |
| VENITURI TOTALE | 22.799.618 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.784.833 |
| Profitul brut | 2.014.785 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.727.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.483.145 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.231.354 |
| Stocuri | 10.658 |
| Creante | 6.165.548 |
| Casa si conturi la banci | 55.148 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 102.063 |
| DATORII | 6.392.022 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.424.540 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.731.492 |
| VENITURI TOTALE | 20.731.492 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.719.052 |
| Profitul brut | 2.012.440 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.702.887 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| Active imobilizate | 442.901 |
| Active circulante | 4.446.903 |
| Stocuri | 10.257 |
| Creante | 3.044.960 |
| Disponibilitati | 1.391.686 |
| Cheltuieli in avans | 22.363 |
| Datorii | 2.522.094 |
| Capitaluri proprii | 2.390.073 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 10.613.675 |
| Venituri totale | 10.656.821 |
| Cheltuieli totale | 8.009.192 |
| Profit brut | 2.647.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.385.750 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 28 |
| Active circulante | 6.118 |
| Disponibilitati | 6.118 |
| Datorii | 1.795 |
| Capitaluri proprii | 4.323 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 5.000 |
| Venituri totale | 5.000 |
| Cheltuieli totale | 1.527 |
| Profit brut | 3.473 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.323 |
| Pierdere neta | 0 |