ANTOFARM SRL – CUI 15270703
Pe scurt
ANTOFARM SRL are CUI 15270703, număr de înregistrare J2003000136289 și sediul în Loc. Corabia, Oraş Corabia, județul Olt. Activitatea principală declarată: CAEN 4773 – Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 28.251.960 lei, un profit net de 2.616.104 lei și un număr mediu de 32 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANTOFARM SRL |
| CUI | 15270703 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000136289 |
| EUID | ROONRC.J28/136/2003 |
| CAEN | 4773 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-03-06 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHIŢĂ ANTONICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 251 960 | 2 616 104 | 5 086 983 | 5 151 649 | 10 646 034 | 10 710 700 | 32 |
| 2024 | 26 116 535 | 2 507 017 | 6 327 631 | 4 392 954 | 11 080 773 | 9 146 096 | 32 |
| 2023 | 23 648 252 | 2 252 456 | 7 153 329 | 4 235 689 | 10 076 719 | 7 159 079 | 30 |
| 2022 | 19 549 521 | 1 097 288 | 6 704 423 | 3 998 583 | 8 382 964 | 5 677 124 | 28 |
| 2021 | 16 911 967 | 1 074 736 | 5 547 616 | 3 604 991 | 7 092 461 | 5 149 836 | 27 |
| 2020 | 13 719 503 | 705 900 | 5 787 260 | 3 606 119 | 6 567 240 | 4 386 099 | 26 |
| 2019 | 11 442 058 | 678 971 | 3 611 393 | 2 332 857 | 5 189 736 | 3 911 200 | 22 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises28 251 960 lei
8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANTOFARM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Olt , domeniul 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 141 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AUTO DIMA RECORD CARS S.R.L. – locul 137, 39,73 mil. lei, Buzău
- CAMELOR EXIM SRL – locul 137, 37,91 mil. lei, Bacău
- HEDERA HELIX FARM SRL – locul 137, 28,59 mil. lei, Arad
- FLORMEN SRL – locul 137, 19,15 mil. lei, Constanţa
- PARSA BEAUTY SRL – locul 137, 14,95 mil. lei, Bucureşti
- DIAMANT ALFA SRL – locul 137, 12,32 mil. lei, Galaţi
- MONDOPRIMA SRL – locul 137, 8,14 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- AUTOLAND SRL – locul 137, 6,60 mil. lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANTOFARM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANTOFARM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANTOFARM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.392.954 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.080.773 |
| Stocuri | 7.273.920 |
| Creante | 2.423.070 |
| Casa si conturi la banci | 75.953 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 6.327.631 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.146.096 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 26.116.535 |
| VENITURI TOTALE | 26.354.113 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.467.394 |
| Profitul brut | 2.886.719 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.507.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.235.689 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.076.719 |
| Stocuri | 6.286.133 |
| Creante | 3.098.002 |
| Casa si conturi la banci | 692.584 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 7.153.329 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.159.079 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 23.648.252 |
| VENITURI TOTALE | 24.101.458 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.460.922 |
| Profitul brut | 2.640.536 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.252.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.998.583 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.382.964 |
| Stocuri | 4.836.420 |
| Creante | 2.880.333 |
| Casa si conturi la banci | 666.211 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 6.704.423 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.677.124 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 19.549.521 |
| VENITURI TOTALE | 19.824.496 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.548.027 |
| Profitul brut | 1.276.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.097.288 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.604.991 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.092.461 |
| Stocuri | 4.099.671 |
| Creante | 2.302.141 |
| Casa si conturi la banci | 690.649 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 5.547.616 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.149.836 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 16.911.967 |
| VENITURI TOTALE | 17.017.520 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.765.470 |
| Profitul brut | 1.252.050 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.074.736 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.606.119 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.567.240 |
| Stocuri | 3.321.521 |
| Creante | 2.000.048 |
| Casa si conturi la banci | 1.245.671 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 5.787.260 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.386.099 |
| Capital subscris varsat | 230 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 13.719.503 |
| VENITURI TOTALE | 13.965.189 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.118.252 |
| Profitul brut | 846.937 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 705.900 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.332.857 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.189.736 |
| Stocuri | 2.646.966 |
| Creante | 1.335.926 |
| Casa si conturi la banci | 1.206.844 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.611.393 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.911.200 |
| Capital subscris varsat | 230 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.442.058 |
| VENITURI TOTALE | 11.533.155 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.711.504 |
| Profitul brut | 821.651 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 678.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 948.069 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.582.659 |
| Stocuri | 2.329.033 |
| Creante | 1.482.524 |
| Casa si conturi la banci | 771.102 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.138.520 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.392.208 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.110.063 |
| VENITURI TOTALE | 9.353.647 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.336.466 |
| Profitul brut | 1.017.181 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 850.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 792.604 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.270.611 |
| Stocuri | 1.527.384 |
| Creante | 937.820 |
| Casa si conturi la banci | 805.407 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.521.305 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.541.910 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.788.241 |
| VENITURI TOTALE | 8.008.196 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.804.372 |
| Profitul brut | 1.203.824 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.013.429 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 591.169 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.196.946 |
| Stocuri | 1.019.584 |
| Creante | 261.886 |
| Casa si conturi la banci | 915.476 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.159.634 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.628.481 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.058.697 |
| VENITURI TOTALE | 6.270.315 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.393.483 |
| Profitul brut | 876.832 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 736.345 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |