ANTECO SRL
| Denumire | ANTECO SRL |
| CUI | 397351 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000159403 |
| EUID | ROONRC.J40/159/1991 |
| CAEN | 6812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-02-05 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POMPONIU ROMEO | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 214 776 | 21 916 306 | 70 371 285 | — | — | — | 22 |
| 2024 | 3 727 378 | 817 095 | 63 382 011 | 72 830 883 | 2 387 339 | 11 981 784 | 20 |
| 2023 | 2 661 428 | 223 297 | 23 544 437 | 33 629 419 | 1 164 328 | 11 164 689 | 20 |
| 2022 | 3 362 970 | 4 155 899 | 23 250 918 | 32 095 974 | 2 175 648 | 10 941 392 | 13 |
| 2021 | 3 044 390 | 3 155 979 | 24 219 261 | 30 278 445 | 922 934 | 6 785 493 | 7 |
| 2020 | 4 361 610 | 2 278 977 | 27 793 532 | 30 100 027 | 1 299 880 | 3 629 514 | 10 |
| 2019 | 4 635 648 | 1 849 535 | 26 482 696 | 26 096 973 | 1 985 337 | 1 350 537 | 12 |
| 2018 | 3 611 458 | 1 113 547 | 28 198 938 | 26 132 249 | 1 636 647 | -498 998 | 10 |
| 2017 | 2 760 337 | 669 391 | 29 160 875 | 25 976 021 | 1 551 392 | -1 612 546 | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 214 776 lei
40%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANTECO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6812 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 68 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6812: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANTECO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANTECO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANTECO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 72.830.883 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.387.339 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.871.130 |
| Casa si conturi la banci | 516.209 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 407.110 |
| DATORII | 63.382.011 |
| VENITURI IN AVANS | 261.537 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.981.784 |
| Capital subscris varsat | 45.450 |
| Cifra de afaceri neta | 3.727.378 |
| VENITURI TOTALE | 3.874.116 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.889.950 |
| Profitul brut | 984.166 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 817.095 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.629.419 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.164.328 |
| Stocuri | 375 |
| Creante | 1.041.371 |
| Casa si conturi la banci | 122.582 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.732 |
| DATORII | 23.544.437 |
| VENITURI IN AVANS | 112.353 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.164.689 |
| Capital subscris varsat | 45.450 |
| Cifra de afaceri neta | 2.661.428 |
| VENITURI TOTALE | 2.782.210 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.484.022 |
| Profitul brut | 298.188 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 223.297 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.095.974 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.175.648 |
| Stocuri | 375 |
| Creante | 2.152.865 |
| Casa si conturi la banci | 22.408 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 151 |
| DATORII | 23.250.918 |
| VENITURI IN AVANS | 79.463 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.941.392 |
| Capital subscris varsat | 45.450 |
| Cifra de afaceri neta | 3.362.970 |
| VENITURI TOTALE | 8.311.796 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.405.157 |
| Profitul brut | 4.906.639 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.155.899 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.278.445 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 922.934 |
| Stocuri | 5.011 |
| Creante | 785.900 |
| Casa si conturi la banci | 132.023 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.309 |
| DATORII | 24.219.261 |
| VENITURI IN AVANS | 221.934 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.785.493 |
| Capital subscris varsat | 45.450 |
| Cifra de afaceri neta | 3.044.390 |
| VENITURI TOTALE | 5.003.895 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.806.765 |
| Profitul brut | 3.197.130 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.155.979 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.100.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.299.880 |
| Stocuri | 28.526 |
| Creante | 1.112.449 |
| Casa si conturi la banci | 158.905 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.811 |
| DATORII | 27.793.532 |
| VENITURI IN AVANS | 30.672 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.629.514 |
| Capital subscris varsat | 45.450 |
| Cifra de afaceri neta | 4.361.610 |
| VENITURI TOTALE | 4.378.777 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.061.135 |
| Profitul brut | 2.317.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.278.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.096.973 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.985.337 |
| Stocuri | 28.527 |
| Creante | 1.351.651 |
| Casa si conturi la banci | 605.159 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 128.511 |
| DATORII | 26.482.696 |
| VENITURI IN AVANS | 377.588 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.350.537 |
| Capital subscris varsat | 45.450 |
| Cifra de afaceri neta | 4.635.648 |
| VENITURI TOTALE | 4.644.912 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.748.649 |
| Profitul brut | 1.896.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.849.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.132.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.636.647 |
| Stocuri | 5.011 |
| Creante | 1.534.355 |
| Casa si conturi la banci | 97.281 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 156.010 |
| DATORII | 28.198.938 |
| VENITURI IN AVANS | 224.966 |
| CAPITALURI - TOTAL | -498.998 |
| Capital subscris varsat | 45.450 |
| Cifra de afaceri neta | 3.611.458 |
| VENITURI TOTALE | 3.636.093 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.486.184 |
| Profitul brut | 1.149.909 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.113.547 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.976.021 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.551.392 |
| Stocuri | 5.854 |
| Creante | 1.414.017 |
| Casa si conturi la banci | 131.521 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 158.008 |
| DATORII | 29.160.875 |
| VENITURI IN AVANS | 137.092 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.612.546 |
| Capital subscris varsat | 45.450 |
| Cifra de afaceri neta | 2.760.337 |
| VENITURI TOTALE | 2.764.687 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.095.296 |
| Profitul brut | 669.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 669.391 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| Active imobilizate | 25.712.968 |
| Active circulante | 1.492.327 |
| Stocuri | 7.480 |
| Creante | 1.296.900 |
| Disponibilitati | 187.947 |
| Cheltuieli in avans | 170.248 |
| Datorii | 29.595.297 |
| Venituri in avans | 92.961 |
| Capitaluri proprii | -2.312.715 |
| Capital social | 10.890 |
| Cifra de afaceri | 2.114.416 |
| Venituri totale | 2.156.166 |
| Cheltuieli totale | 1.959.500 |
| Profit brut | 196.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 196.666 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |