ANIFARM SRL
| Denumire | ANIFARM SRL |
| CUI | 17365060 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000989120 |
| EUID | ROONRC.J2005000989120 |
| CAEN | 4773 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-03-16 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 209 152 | 852 938 | 5 735 848 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 15 537 522 | 837 275 | 6 295 165 | 329 712 | 6 815 968 | 850 515 | 13 |
| 2023 | 14 100 859 | 1 057 106 | 5 708 589 | 363 019 | 6 415 916 | 1 070 346 | 12 |
| 2022 | 11 949 991 | 908 330 | 5 345 810 | 400 404 | 5 866 976 | 921 570 | 11 |
| 2021 | 10 657 770 | 840 951 | 2 071 897 | 894 342 | 4 113 404 | 2 935 849 | 11 |
| 2020 | 9 782 244 | 843 727 | 2 132 209 | 753 805 | 3 978 822 | 2 600 418 | 10 |
| 2019 | 9 529 425 | 634 382 | 2 362 044 | 729 092 | 3 389 643 | 1 756 691 | 12 |
| 2018 | 8 218 434 | 578 940 | 2 985 947 | 771 377 | 3 323 947 | 1 109 377 | 12 |
| 2017 | 7 789 192 | 501 956 | 2 939 574 | 819 155 | 3 165 347 | 1 044 928 | 12 |
| 2016 | 8 088 515 | 523 321 | 2 847 810 | 879 864 | 2 510 918 | 542 972 | 12 |
Statistics
Commercial networks and enterprises16 209 152 lei
4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANIFARM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANIFARM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANIFARM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANIFARM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 329.712 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.815.968 |
| Stocuri | 2.181.068 |
| Creante | 4.153.210 |
| Casa si conturi la banci | 481.690 |
| DATORII | 6.295.165 |
| CAPITALURI - TOTAL | 850.515 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.537.522 |
| VENITURI TOTALE | 15.551.319 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.585.210 |
| Profitul brut | 966.109 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 837.275 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 363.019 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.415.916 |
| Stocuri | 2.096.495 |
| Creante | 4.039.035 |
| Casa si conturi la banci | 280.386 |
| DATORII | 5.708.589 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.070.346 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.100.859 |
| VENITURI TOTALE | 14.107.057 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.882.745 |
| Profitul brut | 1.224.312 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.057.106 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 400.404 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.866.976 |
| Stocuri | 1.781.663 |
| Creante | 4.044.708 |
| Casa si conturi la banci | 40.605 |
| DATORII | 5.345.810 |
| CAPITALURI - TOTAL | 921.570 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.949.991 |
| VENITURI TOTALE | 12.564.450 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.508.126 |
| Profitul brut | 1.056.324 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 908.330 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 894.342 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.113.404 |
| Stocuri | 1.480.404 |
| Creante | 2.591.577 |
| Casa si conturi la banci | 41.423 |
| DATORII | 2.071.897 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.935.849 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.657.770 |
| VENITURI TOTALE | 10.684.988 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.712.737 |
| Profitul brut | 972.251 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 840.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 753.805 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.978.822 |
| Stocuri | 1.517.341 |
| Creante | 2.284.480 |
| Casa si conturi la banci | 177.001 |
| DATORII | 2.132.209 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.600.418 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.782.244 |
| VENITURI TOTALE | 9.812.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.841.330 |
| Profitul brut | 971.370 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 843.727 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 729.092 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.389.643 |
| Stocuri | 1.284.290 |
| Creante | 2.012.838 |
| Casa si conturi la banci | 92.515 |
| DATORII | 2.362.044 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.756.691 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.529.425 |
| VENITURI TOTALE | 9.562.225 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.805.991 |
| Profitul brut | 756.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 634.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 771.377 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.323.947 |
| Stocuri | 1.054.312 |
| Creante | 2.170.074 |
| Casa si conturi la banci | 99.561 |
| DATORII | 2.985.947 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.109.377 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.218.434 |
| VENITURI TOTALE | 8.253.111 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.558.734 |
| Profitul brut | 694.377 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 578.940 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 819.155 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.165.347 |
| Stocuri | 1.268.501 |
| Creante | 1.514.630 |
| Casa si conturi la banci | 382.216 |
| DATORII | 2.939.574 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.044.928 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.789.192 |
| VENITURI TOTALE | 7.833.241 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.235.162 |
| Profitul brut | 598.079 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 501.956 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 879.864 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.510.918 |
| Stocuri | 1.155.011 |
| Creante | 968.969 |
| Casa si conturi la banci | 386.938 |
| DATORII | 2.847.810 |
| CAPITALURI - TOTAL | 542.972 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.088.515 |
| VENITURI TOTALE | 8.168.608 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.558.378 |
| Profitul brut | 610.230 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 523.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |