ANDREI GDA CONSTRUCT S.R.L. – CUI 47730192
Pe scurt
ANDREI GDA CONSTRUCT S.R.L. are CUI 47730192, număr de înregistrare J2023000172517 și sediul în Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, județul Călăraşi. Activitatea principală declarată: CAEN 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.103.509 lei, un profit net de 935.390 lei și un număr mediu de 16 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 05.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANDREI GDA CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 47730192 |
| Nr. Reg. Com. | J2023000172517 |
| EUID | ROONRC.J2023000172517 |
| CAEN | 4221 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 05.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-03-01 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUCUR DANIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 103 509 | 935 390 | 1 485 823 | 1 922 344 | 499 499 | 936 020 | 16 |
| 2024 | 4 360 137 | 965 397 | 960 062 | 1 342 925 | 520 774 | 903 637 | 18 |
| 2023 | 2 252 990 | 1 128 152 | 111 257 | 179 533 | 1 060 076 | 1 128 352 | 14 |
| 2022 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2021 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2020 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 103 509 lei
-6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANDREI GDA CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4221 Rev. 2 (echivalent: 4221 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Călăraşi , domeniul 4221: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 176 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- INFRA SYSTEM PROIECT SRL – locul 172, 32,13 mil. lei, Bucureşti
- GECONSTRUCT FAN SRL – locul 172, 4,27 mil. lei, Bihor
- CONNEXION GROUP SRL – locul 172, 1,24 mil. lei, Cluj
- ADCONCIM SRL – locul 172, 360.850 lei, Bucureşti
- SAMPRES S.R.L. – locul 173, 32,03 mil. lei, Argeş
- C.C.E.I. SRL – locul 173, 4,18 mil. lei, Bucureşti
- DALISILVA TELECOM S.R.L. – locul 173, 1,23 mil. lei, Vâlcea
- OIR WORK S.R.L. – locul 173, 358.960 lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANDREI GDA CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANDREI GDA CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANDREI GDA CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.342.925 |
| Active circulante | 520.774 |
| Creante | 315.000 |
| Disponibilitati | 205.774 |
| Datorii | 960.062 |
| Capitaluri proprii | 903.637 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.360.137 |
| Venituri totale | 4.360.137 |
| Cheltuieli totale | 3.210.855 |
| Profit brut | 1.149.282 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 965.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 18 |
| Active imobilizate | 179.533 |
| Active circulante | 1.060.076 |
| Creante | 188.061 |
| Disponibilitati | 872.015 |
| Datorii | 111.257 |
| Capitaluri proprii | 1.128.352 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.252.990 |
| Venituri totale | 2.252.990 |
| Cheltuieli totale | 1.102.308 |
| Profit brut | 1.150.682 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.128.152 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |