AMARADIA SRL – CUI 4478394
Pe scurt
AMARADIA SRL are CUI 4478394, număr de înregistrare J1993000854384 și sediul în Municipiul Drăgăşani, județul Vâlcea. Activitatea principală declarată: CAEN 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 31.908 lei, o pierdere netă de 49.393 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AMARADIA SRL |
| CUI | 4478394 |
| Nr. Reg. Com. | J1993000854384 |
| EUID | ROONRC.J1993000854384 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-07-23 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 908 | -49 393 | 498 819 | 643 | 1 434 | -496 742 | 1 |
| 2024 | 30 512 | -43 732 | 450 325 | 643 | 2 333 | -447 349 | 1 |
| 2023 | 26 689 | -35 923 | 406 446 | 644 | 2 185 | -403 617 | 0 |
| 2022 | 20 147 | -30 475 | 369 507 | 644 | 1 168 | -367 695 | 0 |
| 2021 | 16 528 | -26 526 | 338 764 | 644 | 971 | -337 149 | 0 |
| 2020 | 19 331 | -29 228 | 312 304 | 644 | 1 036 | -310 624 | 1 |
| 2019 | 29 686 | -22 843 | 286 768 | 644 | 4 728 | -281 396 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 908 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AMARADIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vâlcea , domeniul 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 948 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GLOBAL COSMETICS DISTRIBUTION SRL – locul 944, 5,98 mil. lei, Bucureşti
- MAC SEVEN GRUP SRL – locul 944, 4,10 mil. lei, Braşov
- ANDRE MARY SOLUTIONS S.R.L. – locul 944, 1,23 mil. lei, Dolj
- TITEL TISMĂNARU SRL – locul 944, 75.647 lei, Teleorman
- NOVA FOOD SERVICES S.R.L. – locul 944, 40.826 lei, Bacău
- AAUTO EQUIP SRL – locul 944, 32.346 lei, Cluj
- MARKBI SRL – locul 945, 5,97 mil. lei, Harghita
- SISTEMAT QUALITY SRL – locul 945, 4,09 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AMARADIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AMARADIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AMARADIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 643 |
| Active circulante | 2.333 |
| Stocuri | 1.363 |
| Creante | 359 |
| Disponibilitati | 611 |
| Datorii | 450.325 |
| Capitaluri proprii | -447.349 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 30.512 |
| Venituri totale | 30.515 |
| Cheltuieli totale | 73.942 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 43.427 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 43.732 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 644 |
| Active circulante | 2.185 |
| Stocuri | 1.269 |
| Creante | 392 |
| Disponibilitati | 524 |
| Datorii | 406.446 |
| Capitaluri proprii | -403.617 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 26.689 |
| Venituri totale | 26.689 |
| Cheltuieli totale | 62.345 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.656 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.923 |
| Active imobilizate | 644 |
| Active circulante | 1.168 |
| Stocuri | 705 |
| Creante | 451 |
| Disponibilitati | 12 |
| Datorii | 369.507 |
| Capitaluri proprii | -367.695 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 20.147 |
| Venituri totale | 20.148 |
| Cheltuieli totale | 50.421 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.273 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 30.475 |
| Active imobilizate | 644 |
| Active circulante | 971 |
| Stocuri | 627 |
| Creante | 344 |
| Datorii | 338.764 |
| Capitaluri proprii | -337.149 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 16.528 |
| Venituri totale | 16.528 |
| Cheltuieli totale | 42.889 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.361 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.526 |
| Active imobilizate | 644 |
| Active circulante | 1.036 |
| Stocuri | 771 |
| Creante | 254 |
| Disponibilitati | 11 |
| Datorii | 312.304 |
| Capitaluri proprii | -310.624 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 19.331 |
| Venituri totale | 19.331 |
| Cheltuieli totale | 48.366 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 29.035 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.228 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 644 |
| Active circulante | 4.728 |
| Stocuri | 4.188 |
| Creante | 270 |
| Disponibilitati | 270 |
| Datorii | 286.768 |
| Capitaluri proprii | -281.396 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 29.686 |
| Venituri totale | 29.686 |
| Cheltuieli totale | 52.232 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.546 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.843 |
| Active imobilizate | 644 |
| Active circulante | 6.005 |
| Stocuri | 4.358 |
| Disponibilitati | 1.647 |
| Datorii | 265.200 |
| Capitaluri proprii | -258.551 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 37.383 |
| Venituri totale | 37.383 |
| Cheltuieli totale | 57.848 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.465 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 20.757 |
| Active imobilizate | 644 |
| Active circulante | 4.097 |
| Stocuri | 3.823 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 274 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 242.536 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -237.795 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 36.179 |
| Venituri totale | 36.179 |
| Cheltuieli totale | 61.082 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.903 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 25.264 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 644 |
| Active circulante | 4.587 |
| Stocuri | 4.057 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 530 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 217.762 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -212.531 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 44.073 |
| Venituri totale | 44.073 |
| Cheltuieli totale | 66.785 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.712 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.592 |
| Nr. salariati | 1 |