MAC SEVEN GRUP SRL – CUI 33932620
Pe scurt
MAC SEVEN GRUP SRL are CUI 33932620, număr de înregistrare J2014001773087 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.101.078 lei, un profit net de 263.300 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MAC SEVEN GRUP SRL |
| CUI | 33932620 |
| Nr. Reg. Com. | J2014001773087 |
| EUID | ROONRC.J8/1773/2014 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-12-29 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COTIGĂ ALIN MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 101 078 | 263 300 | 522 109 | 366 882 | 1 613 522 | 1 462 832 | 2 |
| 2024 | 4 027 638 | 284 295 | 250 266 | 258 194 | 1 279 178 | 1 287 531 | 2 |
| 2023 | 3 248 067 | 312 127 | 331 544 | 358 953 | 1 185 484 | 1 213 236 | 1 |
| 2022 | 4 058 589 | 527 375 | 503 411 | 50 653 | 1 648 595 | 1 195 837 | 1 |
| 2021 | 3 098 163 | 267 086 | 352 586 | 56 068 | 1 064 980 | 768 462 | 2 |
| 2020 | 1 947 942 | 115 595 | 131 874 | 34 453 | 698 684 | 601 376 | 1 |
| 2019 | 2 149 892 | 132 778 | 103 724 | 48 166 | 656 228 | 600 781 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 101 078 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MAC SEVEN GRUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 944 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BIA AUTO SRL – locul 940, 6,01 mil. lei, Prahova
- HARALD-IMPEX SRL – locul 940, 4,12 mil. lei, Argeş
- MED PHARMA INVEST S.R.L. – locul 940, 1,24 mil. lei, Ilfov
- GABLAUR UNIVERSAL SRL – locul 940, 80.057 lei, Buzău
- TUM LORIN S.R.L. – locul 940, 47.346 lei, Bacău
- RANCH SEWING DIVISION S.R.L. – locul 940, 40.585 lei, Bacău
- SINEKO TRADE SRL – locul 941, 6,00 mil. lei, Cluj
- BODFAR POWER SRL – locul 941, 4,12 mil. lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MAC SEVEN GRUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MAC SEVEN GRUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MAC SEVEN GRUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 258.194 |
| Active circulante | 1.279.178 |
| Stocuri | 212.257 |
| Creante | 810.249 |
| Disponibilitati | 256.672 |
| Cheltuieli in avans | 425 |
| Datorii | 250.266 |
| Capitaluri proprii | 1.287.531 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.027.638 |
| Venituri totale | 4.029.864 |
| Cheltuieli totale | 3.703.493 |
| Profit brut | 326.371 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 284.295 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 358.953 |
| Active circulante | 1.185.484 |
| Stocuri | 220.914 |
| Creante | 799.678 |
| Disponibilitati | 164.892 |
| Cheltuieli in avans | 343 |
| Datorii | 331.544 |
| Capitaluri proprii | 1.213.236 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.248.067 |
| Venituri totale | 3.246.894 |
| Cheltuieli totale | 2.901.319 |
| Profit brut | 345.575 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 312.127 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 50.653 |
| Active circulante | 1.648.595 |
| Stocuri | 240.182 |
| Creante | 1.085.875 |
| Disponibilitati | 322.538 |
| Datorii | 503.411 |
| Capitaluri proprii | 1.195.837 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.058.589 |
| Venituri totale | 4.059.751 |
| Cheltuieli totale | 3.499.099 |
| Profit brut | 560.652 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 527.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 56.068 |
| Active circulante | 1.064.980 |
| Stocuri | 243.301 |
| Creante | 456.027 |
| Disponibilitati | 365.652 |
| Datorii | 352.586 |
| Capitaluri proprii | 768.462 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.098.163 |
| Venituri totale | 3.102.272 |
| Cheltuieli totale | 2.804.366 |
| Profit brut | 297.906 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 267.086 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 34.453 |
| Active circulante | 698.684 |
| Stocuri | 153.379 |
| Creante | 268.793 |
| Disponibilitati | 276.512 |
| Cheltuieli in avans | 113 |
| Datorii | 131.874 |
| Capitaluri proprii | 601.376 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.947.942 |
| Venituri totale | 1.947.942 |
| Cheltuieli totale | 1.814.564 |
| Profit brut | 133.378 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 115.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 48.166 |
| Active circulante | 656.228 |
| Stocuri | 130.851 |
| Creante | 202.327 |
| Disponibilitati | 323.050 |
| Cheltuieli in avans | 111 |
| Datorii | 103.724 |
| Capitaluri proprii | 600.781 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.149.892 |
| Venituri totale | 2.149.892 |
| Cheltuieli totale | 1.995.545 |
| Profit brut | 154.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 132.778 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 75.974 |
| Active circulante | 471.585 |
| Stocuri | 94.704 |
| Creante | 124.153 |
| Disponibilitati | 252.728 |
| Cheltuieli in avans | 12 |
| Datorii | 79.568 |
| Capitaluri proprii | 468.003 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.965.051 |
| Venituri totale | 1.965.269 |
| Cheltuieli totale | 1.809.355 |
| Profit brut | 155.914 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 137.012 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 103.889 |
| Active circulante | 337.687 |
| Stocuri | 68.345 |
| Creante | 223.009 |
| Disponibilitati | 46.333 |
| Cheltuieli in avans | 425 |
| Datorii | 111.010 |
| Capitaluri proprii | 330.991 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.557.915 |
| Venituri totale | 2.558.751 |
| Cheltuieli totale | 2.319.720 |
| Profit brut | 239.031 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 212.381 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 181.249 |
| Stocuri | 27.954 |
| Creante | 94.866 |
| Disponibilitati | 58.429 |
| Datorii | 62.639 |
| Capitaluri proprii | 118.610 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.020.431 |
| Venituri totale | 1.021.745 |
| Cheltuieli totale | 880.350 |
| Profit brut | 141.395 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 118.413 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |