ALIZONE RESIDENCE SRL – CUI 33982483
Pe scurt
ALIZONE RESIDENCE SRL are CUI 33982483, număr de înregistrare J40/473/2015 și sediul în Bucureşti Sectorul 5, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4110 – Dezvoltare (promovare) imobiliară. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 255.706 lei, o pierdere netă de 51.451 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ALIZONE RESIDENCE SRL |
| CUI | 33982483 |
| Nr. Reg. Com. | J40/473/2015 |
| EUID | ROONRC.J40/473/2015 |
| CAEN | 4110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-01-16 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ALIUȚĂ MARIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 255 706 | -51 451 | 12 326 154 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 13 770 | -409 081 | 10 419 759 | 1 127 616 | 9 299 104 | 6 799 | 1 |
| 2023 | 22 182 | -240 872 | 10 102 345 | 1 135 803 | 9 382 911 | 415 880 | 1 |
| 2022 | 1 858 654 | -19 566 | 9 958 261 | 1 146 155 | 9 472 093 | 656 752 | 1 |
| 2021 | 1 416 104 | -150 629 | 10 270 617 | 1 156 508 | 9 883 755 | 764 471 | 2 |
| 2020 | 5 606 107 | 541 213 | 10 305 274 | 1 258 218 | 9 976 326 | 929 270 | 2 |
| 2019 | 1 175 359 | -783 364 | 15 145 437 | 2 135 442 | 14 873 006 | 1 863 011 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises255 706 lei
1,757%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALIZONE RESIDENCE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4110 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 41 Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4110: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 405 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MARC EDIL THERMO S.R.L. – locul 401, 34,97 mil. lei, Maramureş
- KONFERWERSTRUCT SRL – locul 401, 4,80 mil. lei, Harghita
- HOME BUILDING SRL – locul 401, 262.147 lei, Sibiu
- CNO DEVELOPMENT S.R.L. – locul 402, 34,95 mil. lei, Bucureşti
- CONWAY PREST SRL – locul 402, 4,75 mil. lei, Brăila
- ZENITH GLOBAL INVEST SRL – locul 402, 261.646 lei, Bucureşti
- 3G PRODUCTION & MAINTENANCE SRL – locul 403, 34,88 mil. lei, Bucureşti
- SAGAL CONSTRUCT SRL – locul 403, 4,75 mil. lei, Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALIZONE RESIDENCE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALIZONE RESIDENCE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALIZONE RESIDENCE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.127.616 |
| Active circulante | 9.299.104 |
| Stocuri | 3.602.726 |
| Creante | 5.678.048 |
| Disponibilitati | 18.330 |
| Datorii | 10.419.759 |
| Venituri in avans | 162 |
| Capitaluri proprii | 6.799 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 13.770 |
| Venituri totale | 13.770 |
| Cheltuieli totale | 422.851 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 409.081 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 409.081 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.135.803 |
| Active circulante | 9.382.911 |
| Stocuri | 3.618.658 |
| Creante | 5.747.183 |
| Disponibilitati | 17.070 |
| Cheltuieli in avans | 643 |
| Datorii | 10.102.345 |
| Venituri in avans | 1.132 |
| Capitaluri proprii | 415.880 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 22.182 |
| Venituri totale | 22.199 |
| Cheltuieli totale | 262.880 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 240.681 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 240.872 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.146.155 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.472.093 |
| Stocuri | 3.617.973 |
| Creante | 5.697.994 |
| Casa si conturi la banci | 156.126 |
| DATORII | 9.958.261 |
| VENITURI IN AVANS | 3.235 |
| CAPITALURI - TOTAL | 656.752 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.858.654 |
| VENITURI TOTALE | 1.887.385 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.880.873 |
| Profitul brut | 6.512 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 19.566 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.156.508 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.883.755 |
| Stocuri | 5.012.820 |
| Creante | 4.646.970 |
| Casa si conturi la banci | 223.965 |
| DATORII | 10.270.617 |
| VENITURI IN AVANS | 5.175 |
| CAPITALURI - TOTAL | 764.471 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.416.104 |
| VENITURI TOTALE | 2.495.386 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.646.015 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 150.629 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 150.629 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.258.218 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.976.326 |
| Stocuri | 4.901.043 |
| Creante | 4.327.937 |
| Casa si conturi la banci | 747.346 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 10.305.274 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 929.270 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.606.107 |
| VENITURI TOTALE | 6.301.892 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.631.229 |
| Profitul brut | 670.663 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 541.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.135.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.873.006 |
| Stocuri | 8.544.339 |
| Creante | 6.071.139 |
| Casa si conturi la banci | 257.528 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 15.145.437 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.863.011 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.175.359 |
| VENITURI TOTALE | 2.542.754 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.326.118 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 783.364 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 783.364 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.240.901 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.834.293 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 7.717.334 |
| Casa si conturi la banci | 116.959 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 14.508.330 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.566.864 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.911.472 |
| VENITURI TOTALE | 4.916.977 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.733.539 |
| Profitul brut | 183.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 138.782 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.678.018 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.943.740 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 5.253.973 |
| Casa si conturi la banci | 1.689.767 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 12.648.872 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.972.886 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.853 |
| VENITURI TOTALE | 3.226.727 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.754.157 |
| Profitul brut | 1.472.570 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.182.457 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.072.165 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.193.810 |
| Stocuri | 564 |
| Creante | 2.926.300 |
| Casa si conturi la banci | 266.946 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.695.217 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.570.758 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 12.520.711 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.069.426 |
| Profitul brut | 5.451.285 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.569.558 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |