AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL

Cauta alta firma:
AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL
CUI: 37456830RegCom: J16/952/2017EUID: ROONRC.J16/952/2017CAEN: 4619Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. PETUNIILOR, NR.6

Denumire AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL
CUI 37456830
Nr. Reg. Com. J16/952/2017
EUID ROONRC.J16/952/2017
CAEN 4619
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2017-04-26 (9 ani)

Adresa JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. PETUNIILOR, NR.6
Cod Poștal 200412
Telefon 0762772454
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
MLADINESCU AURICĂ-ION-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 607 901 536 217 268 626 1
2024 669 241 623 184 770 422 1
2023 868 277 808 623 23 948 1
2022 761 265 702 603 83 051 1
2021 984 814 865 864 556 972 2
2020 696 293 555 579 53 911 2
2019 747 218 615 956 41 401 1
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
607 901 lei
-9%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL”
Cod CAEN preponderent 4619 Rev. 2 (echivalent: 4619 Rev. 3)
Obiect Activitate Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Descriere Activitate Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Cod CAEN principal 46 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. PETUNIILOR, NR.6
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 20053 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Dolj

Locul 417 în Dolj pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
623.184 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AIM FERMETURES DU BATIMENT SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
8 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 2.296
Active circulante 1.391.495
Creante 523.229
Disponibilitati 868.266
Cheltuieli in avans 55
Datorii 770.422
Capitaluri proprii 623.424
Capital social 200
Cifra de afaceri 669.241
Venituri totale 699.041
Cheltuieli totale 57.522
Profit brut 641.519
Pierdere bruta 0
Profit net 623.184
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active circulante 984.850
Creante 213.091
Disponibilitati 771.759
Cheltuieli in avans 564
Datorii 23.948
Capitaluri proprii 961.466
Capital social 200
Cifra de afaceri 868.277
Venituri totale 878.757
Cheltuieli totale 61.265
Profit brut 817.492
Pierdere bruta 0
Profit net 808.623
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active circulante 785.895
Creante 614.724
Disponibilitati 171.171
Datorii 83.051
Capitaluri proprii 702.844
Capital social 200
Cifra de afaceri 761.265
Venituri totale 761.956
Cheltuieli totale 39.754
Profit brut 722.202
Pierdere bruta 0
Profit net 702.603
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 1.804
Active circulante 1.421.273
Creante 952.818
Disponibilitati 468.455
Datorii 556.972
Capitaluri proprii 866.105
Capital social 200
Cifra de afaceri 984.814
Venituri totale 988.669
Cheltuieli totale 113.266
Profit brut 875.403
Pierdere bruta 0
Profit net 865.864
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 4.510
Active circulante 605.221
Creante 78.789
Disponibilitati 526.432
Datorii 53.911
Capitaluri proprii 555.820
Capital social 200
Cifra de afaceri 696.293
Venituri totale 704.047
Cheltuieli totale 141.730
Profit brut 562.317
Pierdere bruta 0
Profit net 555.579
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 10.178
Active circulante 647.419
Creante 107.487
Disponibilitati 539.932
Datorii 41.401
Capitaluri proprii 616.196
Capital social 200
Cifra de afaceri 747.218
Venituri totale 754.210
Cheltuieli totale 130.781
Profit brut 623.429
Pierdere bruta 0
Profit net 615.956
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 21.190
Active circulante 578.368
Creante 82.669
Disponibilitati 495.699
Datorii 54.232
Capitaluri proprii 545.326
Capital social 200
Cifra de afaceri 675.086
Venituri totale 675.722
Cheltuieli totale 123.885
Profit brut 551.837
Pierdere bruta 0
Profit net 545.086
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 41
Active circulante 192.989
Creante 33.364
Disponibilitati 159.625
Datorii 2.585
Capitaluri proprii 190.445
Capital social 200
Cifra de afaceri 215.960
Venituri totale 216.384
Cheltuieli totale 23.980
Profit brut 192.404
Pierdere bruta 0
Profit net 190.245
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.