AGSIRA SRL
| Denumire | AGSIRA SRL |
| CUI | 27697504 |
| Nr. Reg. Com. | J2010001282167 |
| EUID | ROONRC.J2010001282167 |
| CAEN | 1089 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-11-11 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NEGRILĂ RADIAN NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 626 562 | 421 074 | 3 472 011 | — | — | — | 20 |
| 2024 | 3 968 653 | 811 898 | 3 697 945 | 4 793 370 | 513 265 | 1 608 690 | 17 |
| 2023 | 2 641 915 | 376 792 | 3 951 746 | 4 500 216 | 248 322 | 796 792 | 15 |
| 2022 | 2 907 069 | 910 164 | 2 809 625 | 2 675 692 | 1 229 096 | 1 010 204 | 17 |
| 2021 | 2 265 073 | 325 866 | 1 457 603 | 871 172 | 912 537 | 326 106 | 17 |
| 2020 | 2 337 499 | 205 451 | 1 592 519 | 906 532 | 997 204 | 311 217 | 20 |
| 2019 | 2 414 997 | 67 793 | 1 651 434 | 1 062 774 | 694 426 | 105 766 | 20 |
| 2018 | 2 931 563 | 570 982 | 1 654 018 | 791 756 | 1 430 776 | 571 222 | 20 |
| 2017 | 2 286 829 | 122 628 | 1 537 116 | 683 110 | 1 326 734 | 472 728 | 21 |
| 2016 | 2 614 401 | 350 481 | 1 605 530 | 709 053 | 1 247 198 | 350 721 | 21 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 626 562 lei
42%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGSIRA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1089 Rev. 2 (echivalent: 1089 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Dolj , domeniul 1089: Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGSIRA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGSIRA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGSIRA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.793.370 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 513.265 |
| Stocuri | 388.603 |
| Creante | 81.645 |
| Casa si conturi la banci | 43.017 |
| DATORII | 3.697.945 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.608.690 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.968.653 |
| VENITURI TOTALE | 4.673.693 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.703.416 |
| Profitul brut | 970.277 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 811.898 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.500.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 248.322 |
| Stocuri | 74.492 |
| Creante | 63.481 |
| Casa si conturi la banci | 110.349 |
| DATORII | 3.951.746 |
| CAPITALURI - TOTAL | 796.792 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.641.915 |
| VENITURI TOTALE | 3.042.186 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.643.331 |
| Profitul brut | 398.855 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 376.792 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.675.692 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.229.096 |
| Stocuri | 98.337 |
| Creante | 481.610 |
| Casa si conturi la banci | 649.149 |
| DATORII | 2.809.625 |
| VENITURI IN AVANS | 84.959 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.010.204 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.907.069 |
| VENITURI TOTALE | 3.331.431 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.388.057 |
| Profitul brut | 943.374 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 910.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 871.172 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 912.537 |
| Stocuri | 72.947 |
| Creante | 441.435 |
| Casa si conturi la banci | 398.155 |
| DATORII | 1.457.603 |
| CAPITALURI - TOTAL | 326.106 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.265.073 |
| VENITURI TOTALE | 2.255.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.906.466 |
| Profitul brut | 348.534 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 325.866 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 906.532 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 997.204 |
| Stocuri | 90.735 |
| Creante | 458.274 |
| Casa si conturi la banci | 448.195 |
| DATORII | 1.592.519 |
| CAPITALURI - TOTAL | 311.217 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.337.499 |
| VENITURI TOTALE | 2.417.710 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.190.266 |
| Profitul brut | 227.444 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 205.451 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.062.774 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 694.426 |
| Stocuri | 86.647 |
| Creante | 473.788 |
| Casa si conturi la banci | 133.991 |
| DATORII | 1.651.434 |
| CAPITALURI - TOTAL | 105.766 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.414.997 |
| VENITURI TOTALE | 2.494.666 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.403.159 |
| Profitul brut | 91.507 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 67.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 791.756 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.430.776 |
| Stocuri | 72.180 |
| Creante | 740.992 |
| Casa si conturi la banci | 617.604 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.708 |
| DATORII | 1.654.018 |
| CAPITALURI - TOTAL | 571.222 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.931.563 |
| VENITURI TOTALE | 2.949.602 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.349.124 |
| Profitul brut | 600.478 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 570.982 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 683.110 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.326.734 |
| Stocuri | 76.368 |
| Creante | 606.741 |
| Casa si conturi la banci | 643.625 |
| DATORII | 1.537.116 |
| CAPITALURI - TOTAL | 472.728 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.286.829 |
| VENITURI TOTALE | 2.296.198 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.146.423 |
| Profitul brut | 149.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 122.628 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 709.053 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.247.198 |
| Stocuri | 73.564 |
| Creante | 715.141 |
| Casa si conturi la banci | 458.493 |
| DATORII | 1.605.530 |
| CAPITALURI - TOTAL | 350.721 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.614.401 |
| VENITURI TOTALE | 2.556.653 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.134.146 |
| Profitul brut | 422.507 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 350.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |