AGRO ROCLAMI SRL – CUI 26299942
Informativ
AGRO ROCLAMI SRL are CUI 26299942, număr de înregistrare J2009002421352 și sediul în Sat Plosca, Comuna Bistreţ, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 21.883 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AGRO ROCLAMI SRL |
| CUI | 26299942 |
| Nr. Reg. Com. | J2009002421352 |
| EUID | ROONRC.J2009002421352 |
| CAEN | 4621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-12-07 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -21 883 | 288 344 | 11 137 | 12 990 | -264 217 | 1 |
| 2024 | 0 | -35 584 | 265 315 | 11 137 | 11 844 | -242 334 | 1 |
| 2023 | 0 | -79 634 | 217 535 | 0 | 10 785 | -206 750 | 1 |
| 2022 | 0 | -7 399 | 129 061 | 0 | 1 945 | -127 116 | 1 |
| 2021 | 0 | -8 184 | 121 727 | 0 | 2 010 | -119 717 | 1 |
| 2020 | 0 | -24 132 | 113 478 | 0 | 1 945 | -111 533 | 1 |
| 2019 | 0 | -47 626 | 102 148 | 39 370 | 2 936 | -87 401 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRO ROCLAMI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 4621: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 872 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- IOVO ELI SRL – locul 868, 6,69 mil. lei, Bacău
- COLOR MAGIC 2000 SRL – locul 868, 4,62 mil. lei, Bucureşti
- DIGITALON GLOBAL SRL – locul 868, 1,40 mil. lei, Cluj
- SICON SRL – locul 868, 292.530 lei, Dolj
- MADIVA SRL – locul 868, 260.818 lei, Bacău
- MERCURCOM IMPEX SRL – locul 868, 136.764 lei, Bistriţa-Năsăud
- CRISMED SRL – locul 868, 94.830 lei, Bihor
- RĂZVY SIB CAR SRL – locul 868, 170 lei, Arad
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRO ROCLAMI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRO ROCLAMI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRO ROCLAMI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 11.137 |
| Active circulante | 11.844 |
| Creante | 11.832 |
| Disponibilitati | 12 |
| Datorii | 265.315 |
| Capitaluri proprii | -242.334 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 35.584 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.584 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.584 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 10.785 |
| Creante | 10.644 |
| Disponibilitati | 141 |
| Datorii | 217.535 |
| Capitaluri proprii | -206.750 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 4.018 |
| Cheltuieli totale | 83.652 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 79.634 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 79.634 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 1.945 |
| Creante | 3.949 |
| Disponibilitati | -2.004 |
| Datorii | 129.061 |
| Capitaluri proprii | -127.116 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 9.827 |
| Cheltuieli totale | 16.931 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.104 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.399 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 2.010 |
| Creante | 4.014 |
| Disponibilitati | -2.004 |
| Datorii | 121.727 |
| Capitaluri proprii | -119.717 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 2.825 |
| Cheltuieli totale | 10.924 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.099 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.184 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 1.945 |
| Creante | 3.949 |
| Disponibilitati | -2.004 |
| Datorii | 113.478 |
| Capitaluri proprii | -111.533 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 27.559 |
| Cheltuieli totale | 51.691 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.132 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.132 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 39.370 |
| Active circulante | 2.936 |
| Creante | 3.920 |
| Disponibilitati | -984 |
| Datorii | 102.148 |
| Venituri in avans | 27.559 |
| Capitaluri proprii | -87.401 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 82.677 |
| Cheltuieli totale | 130.303 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.626 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 47.626 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 157.480 |
| Active circulante | 3.977 |
| Creante | 3.920 |
| Disponibilitati | 57 |
| Datorii | 90.997 |
| Venituri in avans | 110.235 |
| Capitaluri proprii | -39.775 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 82.677 |
| Cheltuieli totale | 134.228 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 51.551 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 51.551 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 275.589 |
| Active circulante | 320.588 |
| Creante | 320.554 |
| Disponibilitati | 34 |
| Datorii | 391.489 |
| Venituri in avans | 192.912 |
| Capitaluri proprii | 11.776 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 84.450 |
| Venituri totale | 167.127 |
| Cheltuieli totale | 168.881 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.754 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.288 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 393.699 |
| Active circulante | 294.150 |
| Creante | 293.366 |
| Disponibilitati | 784 |
| Datorii | 396.196 |
| Venituri in avans | 275.589 |
| Capitaluri proprii | 16.064 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 124.785 |
| Venituri totale | 207.462 |
| Cheltuieli totale | 201.438 |
| Profit brut | 6.024 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.060 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |