AGER LIQUID SRL – CUI 29885490
Pe scurt
AGER LIQUID SRL are CUI 29885490, număr de înregistrare J10/179/2012 și sediul în Loc. Nehoiu, Oraş Nehoiu, județul Buzău. Activitatea principală declarată: CAEN 4730 – Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 15.998.265 lei, un profit net de 122.922 lei și un număr mediu de 19 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AGER LIQUID SRL |
| CUI | 29885490 |
| Nr. Reg. Com. | J10/179/2012 |
| EUID | ROONRC.J10/179/2012 |
| CAEN | 4730 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-03-09 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PĂDURARU ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 998 265 | 122 922 | 4 809 265 | 5 326 940 | 1 140 269 | 1 657 944 | 19 |
| 2024 | 14 844 155 | 142 957 | 5 071 288 | 4 680 964 | 1 925 346 | 1 535 022 | 19 |
| 2023 | 13 858 238 | 162 182 | 6 243 574 | 4 330 397 | 2 886 931 | 973 754 | 20 |
| 2022 | 12 152 874 | 77 431 | 6 283 466 | 4 462 053 | 2 632 985 | 811 572 | 17 |
| 2021 | 9 215 990 | 96 968 | 2 727 611 | 2 041 150 | 1 420 603 | 734 142 | 14 |
| 2020 | 7 329 644 | 242 052 | 2 248 621 | 1 274 729 | 1 593 822 | 619 930 | 11 |
| 2019 | 6 971 896 | 220 069 | 1 556 059 | 528 875 | 1 419 245 | 392 061 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 998 265 lei
8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGER LIQUID SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4730 Rev. 2 (echivalent: 4730 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Buzău , domeniul 4730: Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 170 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PENTO SRL – locul 166, 32,20 mil. lei, Constanţa
- AUTOSINCRON SRL – locul 166, 31,57 mil. lei, Cluj
- FARMACEUTICA B&B SRL – locul 166, 23,43 mil. lei, Mureş
- DIA LITORAL SRL – locul 166, 16,44 mil. lei, Constanţa
- JMC KIA SRL – locul 166, 12,83 mil. lei, Timiş
- COMAT COM SRL – locul 166, 9,76 mil. lei, Ilfov
- POLIMAT INVEST S.R.L. – locul 166, 6,59 mil. lei, Suceava
- AUTOSPORT SRL – locul 166, 5,85 mil. lei, Harghita
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGER LIQUID SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGER LIQUID SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGER LIQUID SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.680.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.925.346 |
| Stocuri | 1.131.627 |
| Creante | 689.283 |
| Casa si conturi la banci | 104.436 |
| DATORII | 5.071.288 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.535.022 |
| Capital subscris varsat | 550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.844.155 |
| VENITURI TOTALE | 16.095.978 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.931.818 |
| Profitul brut | 164.160 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 142.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.330.397 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.886.931 |
| Stocuri | 1.787.127 |
| Creante | 894.080 |
| Casa si conturi la banci | 205.724 |
| DATORII | 6.243.574 |
| CAPITALURI - TOTAL | 973.754 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.858.238 |
| VENITURI TOTALE | 13.999.036 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.806.868 |
| Profitul brut | 192.168 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 162.182 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.462.053 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.632.985 |
| Stocuri | 1.310.552 |
| Creante | 1.036.830 |
| Casa si conturi la banci | 285.603 |
| DATORII | 6.283.466 |
| CAPITALURI - TOTAL | 811.572 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.152.874 |
| VENITURI TOTALE | 13.635.564 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.558.133 |
| Profitul brut | 77.431 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 77.431 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.041.150 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.420.603 |
| Stocuri | 636.596 |
| Creante | 487.648 |
| Casa si conturi la banci | 296.359 |
| DATORII | 2.727.611 |
| CAPITALURI - TOTAL | 734.142 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.215.990 |
| VENITURI TOTALE | 9.703.612 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.599.141 |
| Profitul brut | 104.471 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 96.968 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.274.729 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.593.822 |
| Stocuri | 429.882 |
| Creante | 516.573 |
| Casa si conturi la banci | 647.367 |
| DATORII | 2.248.621 |
| CAPITALURI - TOTAL | 619.930 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.329.644 |
| VENITURI TOTALE | 7.498.325 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.206.113 |
| Profitul brut | 292.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 242.052 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 528.875 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.419.245 |
| Stocuri | 325.443 |
| Creante | 378.376 |
| Casa si conturi la banci | 715.426 |
| DATORII | 1.556.059 |
| CAPITALURI - TOTAL | 392.061 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.971.896 |
| VENITURI TOTALE | 7.032.066 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.770.595 |
| Profitul brut | 261.471 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 220.069 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 534.724 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 612.063 |
| Stocuri | 80.620 |
| Creante | 110.840 |
| Casa si conturi la banci | 420.603 |
| DATORII | 974.795 |
| CAPITALURI - TOTAL | 171.992 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.322.534 |
| VENITURI TOTALE | 4.435.340 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.308.273 |
| Profitul brut | 127.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 104.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 157.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 182.636 |
| Stocuri | 118.393 |
| Creante | 13.521 |
| Casa si conturi la banci | 50.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 322.164 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.646 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.537.861 |
| VENITURI TOTALE | 2.543.822 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.516.377 |
| Profitul brut | 27.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 160.467 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 198.095 |
| Stocuri | 125.105 |
| Creante | 6.460 |
| Casa si conturi la banci | 66.530 |
| DATORII | 351.839 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.723 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 752.375 |
| VENITURI TOTALE | 769.569 |
| CHELTUIELI TOTALE | 746.803 |
| Profitul brut | 22.766 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |