ADINA SRL – CUI 1649058
Pe scurt
ADINA SRL are CUI 1649058, număr de înregistrare J1991001360172 și sediul în Sat Vânători, Comuna Vânători, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 7120 – Activități de testări și analize tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 19.217.200 lei, un profit net de 1.694.863 lei și un număr mediu de 16 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ADINA SRL |
| CUI | 1649058 |
| Nr. Reg. Com. | J1991001360172 |
| EUID | ROONRC.J1991001360172 |
| CAEN | 7120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-09-23 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BLIDARU RODICA-CAMELIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 217 200 | 1 694 863 | 7 902 473 | 2 726 880 | 11 379 437 | 4 669 731 | 16 |
| 2024 | 16 012 489 | 1 036 966 | 8 730 467 | 3 043 897 | 10 465 092 | 3 037 613 | 16 |
| 2023 | 34 434 851 | 1 116 621 | 10 233 147 | 3 363 596 | 10 819 703 | 2 000 646 | 15 |
| 2022 | 37 115 908 | 171 291 | 23 536 371 | 74 718 | 24 510 771 | 1 029 055 | 21 |
| 2021 | 22 056 308 | 470 313 | 11 468 598 | 111 507 | 12 546 473 | 1 147 078 | 27 |
| 2020 | 11 680 564 | 676 365 | 2 127 537 | 155 917 | 2 713 256 | 676 765 | 23 |
| 2019 | 17 721 097 | 453 176 | 4 732 339 | 3 369 045 | 4 402 111 | 2 031 656 | 126 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 217 200 lei
20%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ADINA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7120 Rev. 2 (echivalent: 7120 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Galaţi , domeniul 7120: Activități de testări și analize tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (71), poziții apropiate de locul 36 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MICROCHIP TECHNOLOGY SRL – locul 32, 86,03 mil. lei, Bucureşti
- SEGULA TESTING & VALIDATION S.R.L. – locul 32, 19,86 mil. lei, Argeş
- ATELIER DECUMANUS S.R.L. – locul 32, 9,09 mil. lei, Timiş
- ANTISEL RO SRL – locul 33, 83,21 mil. lei, Bucureşti
- EUROFINS FOOD TESTING SRL – locul 33, 19,82 mil. lei, Bucureşti
- DTS UNIC PROIECT SRL – locul 33, 9,06 mil. lei, Alba
- ARRK RESEARCH & DEVELOPMENT SRL – locul 34, 82,11 mil. lei, Cluj
- VISTA INTERNATIONAL SERVICES SRL – locul 34, 19,57 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ADINA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ADINA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ADINA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.043.897 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.465.092 |
| Stocuri | 2.259.214 |
| Creante | 6.863.257 |
| Casa si conturi la banci | 1.342.621 |
| DATORII | 8.730.467 |
| VENITURI IN AVANS | 1.740.909 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.037.613 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.012.489 |
| VENITURI TOTALE | 16.607.935 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.384.397 |
| Profitul brut | 1.223.538 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.036.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.363.596 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.819.703 |
| Stocuri | 12.752 |
| Creante | 7.243.914 |
| Casa si conturi la banci | 3.563.037 |
| DATORII | 10.233.147 |
| VENITURI IN AVANS | 1.949.506 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.000.646 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 34.434.851 |
| VENITURI TOTALE | 36.620.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.310.404 |
| Profitul brut | 1.309.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.116.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.718 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.510.771 |
| Stocuri | 10.141 |
| Creante | 24.115.760 |
| Casa si conturi la banci | 384.870 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 325 |
| DATORII | 23.536.371 |
| VENITURI IN AVANS | 20.388 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.029.055 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 37.115.908 |
| VENITURI TOTALE | 37.479.249 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.261.993 |
| Profitul brut | 217.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 171.291 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 111.507 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.546.473 |
| Stocuri | 10.141 |
| Creante | 2.690.677 |
| Casa si conturi la banci | 9.845.655 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 325 |
| DATORII | 11.468.598 |
| VENITURI IN AVANS | 42.629 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.147.078 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 22.056.308 |
| VENITURI TOTALE | 21.797.038 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.247.426 |
| Profitul brut | 549.612 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 470.313 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 155.917 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.713.256 |
| Stocuri | 436.411 |
| Creante | 1.358.886 |
| Casa si conturi la banci | 917.959 |
| DATORII | 2.127.537 |
| VENITURI IN AVANS | 64.871 |
| CAPITALURI - TOTAL | 676.765 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.680.564 |
| VENITURI TOTALE | 12.371.630 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.562.396 |
| Profitul brut | 809.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 676.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.369.045 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.402.111 |
| Stocuri | 2.707.133 |
| Creante | 1.542.556 |
| Casa si conturi la banci | 152.422 |
| DATORII | 4.732.339 |
| VENITURI IN AVANS | 1.007.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.031.656 |
| Capital subscris varsat | 362.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.721.097 |
| VENITURI TOTALE | 18.275.810 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.722.172 |
| Profitul brut | 553.638 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 453.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 126 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.750.005 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.892.888 |
| Stocuri | 2.659.622 |
| Creante | 930.028 |
| Casa si conturi la banci | 6.303.238 |
| DATORII | 10.507.986 |
| VENITURI IN AVANS | 1.196.849 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.938.058 |
| Capital subscris varsat | 362.000 |
| Cifra de afaceri neta | 44.277.050 |
| VENITURI TOTALE | 46.838.783 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.036.149 |
| Profitul brut | 1.802.634 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.501.498 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.847.916 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.054.899 |
| Stocuri | 2.739.544 |
| Creante | 1.042.061 |
| Casa si conturi la banci | 10.273.294 |
| DATORII | 14.999.781 |
| VENITURI IN AVANS | 1.417.096 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.485.938 |
| Capital subscris varsat | 362.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.613.257 |
| VENITURI TOTALE | 25.459.972 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.884.941 |
| Profitul brut | 575.031 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 485.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.202.409 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.742.024 |
| Stocuri | 2.402.721 |
| Creante | 1.220.256 |
| Casa si conturi la banci | 1.119.047 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 300 |
| DATORII | 5.643.735 |
| VENITURI IN AVANS | 1.600.138 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.700.860 |
| Capital subscris varsat | 362.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.428.194 |
| VENITURI TOTALE | 20.256.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.987.643 |
| Profitul brut | 1.268.363 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.064.300 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 132 |