SEGULA TESTING & VALIDATION S.R.L. – CUI 40634929
Pe scurt
SEGULA TESTING & VALIDATION S.R.L. are CUI 40634929, număr de înregistrare J2019000633031 și sediul în Municipiul Piteşti, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 7120 – Activități de testări și analize tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 19.862.920 lei, un profit net de 158.905 lei și un număr mediu de 43 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 06.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SEGULA TESTING & VALIDATION S.R.L. |
| CUI | 40634929 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000633031 |
| EUID | ROONRC.J2019000633031 |
| CAEN | 7120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 06.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-02-13 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHENTOUF EL HEDI BENABDELLAH | - | România |
| DARTEVELLE LUDOVIC CHARLES ALBERT | - | Franţa |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 862 920 | 158 905 | 6 752 980 | 295 298 | 9 623 257 | 2 824 687 | 43 |
| 2024 | 16 772 478 | 1 217 290 | 5 897 813 | 290 840 | 8 610 869 | 2 665 782 | 23 |
| 2023 | 6 297 372 | 771 493 | 4 748 352 | 279 198 | 5 980 630 | 1 448 492 | 19 |
| 2022 | 2 714 739 | 746 162 | 2 549 888 | 0 | 3 254 615 | 677 000 | 13 |
| 2021 | 0 | -26 823 | 106 888 | 0 | 37 725 | -69 163 | 0 |
| 2020 | 0 | -37 418 | 150 653 | 51 803 | 49 113 | -42 340 | 0 |
| 2019 | 0 | -9 922 | 10 179 | 0 | 5 257 | -4 922 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 862 920 lei
18%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SEGULA TESTING & VALIDATION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7120 Rev. 2 (echivalent: 7120 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 7120: Activități de testări și analize tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (71), poziții apropiate de locul 32 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TECNIC CONSULTING ENGINEERING ROMANIA SRL – locul 28, 95,93 mil. lei, Bucureşti
- HIKVISION TECHNOLOGIES S.R.L. – locul 28, 22,02 mil. lei, Bucureşti
- AEDILIS PROIECT SRL – locul 28, 9,84 mil. lei, Maramureş
- TRIDENT SERVICII SI MENTENANTA S.A. – locul 29, 92,21 mil. lei, Bucureşti
- INTERTEK INDUSTRY SERVICES ROMANIA SRL – locul 29, 21,94 mil. lei, Bucureşti
- MULTINVEST SRL – locul 29, 9,78 mil. lei, Mureş
- TECHNYX EURO SERVICES SRL – locul 30, 90,95 mil. lei, Braşov
- METRON SERV SRL – locul 30, 20,19 mil. lei, Vrancea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SEGULA TESTING & VALIDATION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SEGULA TESTING & VALIDATION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SEGULA TESTING & VALIDATION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 290.840 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.610.869 |
| Creante | 7.768.135 |
| Casa si conturi la banci | 842.734 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.405 |
| DATORII | 5.897.813 |
| VENITURI IN AVANS | 29.987 |
| PROVIZIOANE | 334.532 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.665.782 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.772.478 |
| VENITURI TOTALE | 19.289.853 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.833.767 |
| Profitul brut | 1.456.086 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.217.290 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 279.198 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.980.630 |
| Creante | 5.476.881 |
| Casa si conturi la banci | 503.749 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.715 |
| DATORII | 4.748.352 |
| VENITURI IN AVANS | 9.326 |
| PROVIZIOANE | 90.373 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.448.492 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.297.372 |
| VENITURI TOTALE | 10.865.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.991.737 |
| Profitul brut | 874.215 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 771.493 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.254.615 |
| Creante | 2.155.382 |
| Casa si conturi la banci | 1.099.233 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.601 |
| DATORII | 2.549.888 |
| PROVIZIOANE | 38.328 |
| CAPITALURI - TOTAL | 677.000 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.714.739 |
| VENITURI TOTALE | 4.503.898 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.713.964 |
| Profitul brut | 789.934 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 746.162 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| Active circulante | 37.725 |
| Creante | 3.178 |
| Disponibilitati | 34.547 |
| Datorii | 106.888 |
| Capitaluri proprii | -69.163 |
| Capital social | 5.000 |
| Venituri totale | 9 |
| Cheltuieli totale | 26.832 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.823 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.823 |
| Active imobilizate | 51.803 |
| Active circulante | 49.113 |
| Creante | 10.166 |
| Disponibilitati | 38.947 |
| Cheltuieli in avans | 7.397 |
| Datorii | 150.653 |
| Capitaluri proprii | -42.340 |
| Capital social | 5.000 |
| Venituri totale | 41 |
| Cheltuieli totale | 37.459 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.418 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 37.418 |
| Active circulante | 5.257 |
| Disponibilitati | 5.257 |
| Datorii | 10.179 |
| Capitaluri proprii | -4.922 |
| Capital social | 5.000 |
| Venituri totale | 257 |
| Cheltuieli totale | 10.171 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.914 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.922 |