ADIAL ELECTRONIC SRL – CUI 11445306
Pe scurt
ADIAL ELECTRONIC SRL are CUI 11445306, număr de înregistrare J1999000096265 și sediul în Municipiul Târgu Mureş, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 9521 – Repararea aparatelor electronice de uz casnic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 14.754.102 lei, un profit net de 293.964 lei și un număr mediu de 21 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ADIAL ELECTRONIC SRL |
| CUI | 11445306 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000096265 |
| EUID | ROONRC.J1999000096265 |
| CAEN | 9521 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-02-09 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 754 102 | 293 964 | 1 456 601 | 2 259 621 | 417 352 | 1 222 446 | 21 |
| 2024 | 18 741 075 | 971 495 | 1 436 880 | 1 785 267 | 1 652 225 | 2 006 261 | 23 |
| 2023 | 17 503 715 | 1 047 666 | 1 918 204 | 1 859 572 | 1 316 058 | 1 266 461 | 23 |
| 2022 | 25 123 396 | 1 656 012 | 3 366 896 | 1 913 179 | 3 179 480 | 1 731 258 | 30 |
| 2021 | 16 344 453 | 1 215 238 | 2 068 730 | 2 217 764 | 1 366 035 | 1 524 659 | 27 |
| 2020 | 13 798 966 | 655 228 | 985 308 | 1 568 393 | 143 150 | 735 405 | 27 |
| 2019 | 10 891 301 | 589 143 | 1 005 740 | 1 443 707 | 215 652 | 664 389 | 24 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises14 754 102 lei
-21%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ADIAL ELECTRONIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 9521 Rev. 2 (echivalent: 9521 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Repararea aparatelor electronice de uz casnic |
| Descriere Activitate | Repararea aparatelor electronice de uz casnic |
| Cod CAEN principal | 95 Repararea aparatelor electronice de uz casnic |
| Descriere activitate (principal) | Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Mureş , domeniul 9521: Repararea aparatelor electronice de uz casnic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (95), poziții apropiate de locul 2 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RMB CASA AUTO TIMISOARA SRL – locul 1, 293,37 mil. lei, Timiş
- ALTEX SERVICE CENTER SRL – locul 1, 129,88 mil. lei, Ilfov
- ATXCOMPUTERS GROUP SRL – locul 1, 125,50 mil. lei, Prahova
- PECEF TEHNICA SRL – locul 1, 34,70 mil. lei, Prahova
- CONCORD SERVICE CENTER SRL – locul 1, 28,08 mil. lei, Iaşi
- PROIECT FRIG SERVICE SRL – locul 1, 6,58 mil. lei, Bucureşti
- UNGURU SNC – locul 1, 6,34 mil. lei, Bacău
- SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA OLTENIA SCM – locul 1, 4,35 mil. lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ADIAL ELECTRONIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ADIAL ELECTRONIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ADIAL ELECTRONIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.785.267 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.652.225 |
| Stocuri | 542.700 |
| Creante | 707.235 |
| Casa si conturi la banci | 402.290 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.649 |
| DATORII | 1.436.880 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.006.261 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.741.075 |
| VENITURI TOTALE | 18.760.248 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.650.033 |
| Profitul brut | 1.110.215 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 971.495 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.859.572 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.316.058 |
| Stocuri | 553.377 |
| Creante | 707.416 |
| Casa si conturi la banci | 55.265 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.035 |
| DATORII | 1.918.204 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.266.461 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.503.715 |
| VENITURI TOTALE | 17.507.102 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.322.385 |
| Profitul brut | 1.184.717 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.047.666 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.913.179 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.179.480 |
| Stocuri | 806.676 |
| Creante | 2.518.446 |
| Casa si conturi la banci | -145.642 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.495 |
| DATORII | 3.366.896 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.731.258 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.123.396 |
| VENITURI TOTALE | 25.129.739 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.222.376 |
| Profitul brut | 1.907.363 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.656.012 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.217.764 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.366.035 |
| Stocuri | 383.720 |
| Creante | 1.445.339 |
| Casa si conturi la banci | -463.024 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.590 |
| DATORII | 2.068.730 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.524.659 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.344.453 |
| VENITURI TOTALE | 16.356.872 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.979.324 |
| Profitul brut | 1.377.548 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.215.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.568.393 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 143.150 |
| Stocuri | 327.145 |
| Creante | 574.129 |
| Casa si conturi la banci | -758.124 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.170 |
| DATORII | 985.308 |
| CAPITALURI - TOTAL | 735.405 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.798.966 |
| VENITURI TOTALE | 13.821.211 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.066.237 |
| Profitul brut | 754.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 655.228 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.443.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 215.652 |
| Stocuri | 412.220 |
| Creante | 216.950 |
| Casa si conturi la banci | -413.518 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.770 |
| DATORII | 1.005.740 |
| CAPITALURI - TOTAL | 664.389 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.891.301 |
| VENITURI TOTALE | 10.903.386 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.206.223 |
| Profitul brut | 697.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 589.143 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.562.324 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 926.627 |
| Stocuri | 568.894 |
| Creante | 813.432 |
| Casa si conturi la banci | -455.699 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.578 |
| DATORII | 1.103.487 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.394.042 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.962.882 |
| VENITURI TOTALE | 13.049.760 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.516.171 |
| Profitul brut | 1.533.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.318.796 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.367.965 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 751.312 |
| Stocuri | 340.116 |
| Creante | 135.424 |
| Casa si conturi la banci | 275.772 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.946 |
| DATORII | 1.076.275 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.045.948 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.489.942 |
| VENITURI TOTALE | 12.492.294 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.360.323 |
| Profitul brut | 1.131.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 970.702 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.682 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 867.550 |
| Stocuri | 595.442 |
| Creante | 182.723 |
| Casa si conturi la banci | 89.385 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.232 |
| DATORII | 634.516 |
| CAPITALURI - TOTAL | 258.948 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.053.259 |
| VENITURI TOTALE | 9.054.082 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.839.670 |
| Profitul brut | 214.412 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 183.702 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |