ACTIV MSN CONSTRUCT S.R.L. – CUI 30311483
Pe scurt
ACTIV MSN CONSTRUCT S.R.L. are CUI 30311483, număr de înregistrare J33/451/2012 și sediul în Sat Tişăuţi, Comuna Ipoteşti, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.232.092 lei, un profit net de 511.953 lei și un număr mediu de 30 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ACTIV MSN CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 30311483 |
| Nr. Reg. Com. | J33/451/2012 |
| EUID | ROONRC.J33/451/2012 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-06-13 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 232 092 | 511 953 | 2 944 380 | 1 820 997 | 2 060 996 | 512 153 | 30 |
| 2024 | 3 880 362 | 410 019 | 2 882 147 | 2 593 729 | 1 657 253 | 410 219 | 27 |
| 2023 | 3 221 378 | 297 330 | 2 965 609 | 3 394 286 | 2 108 031 | 736 616 | 29 |
| 2022 | 6 767 838 | 524 464 | 2 285 958 | 463 255 | 2 347 367 | 524 664 | 30 |
| 2021 | 6 263 040 | 463 057 | 1 965 102 | 458 266 | 3 270 618 | 1 763 782 | 29 |
| 2020 | 4 505 649 | 798 233 | 1 633 151 | 526 033 | 2 907 843 | 1 800 725 | 33 |
| 2019 | 3 277 401 | 1 202 292 | 2 173 769 | 276 219 | 3 616 419 | 1 718 869 | 27 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 232 092 lei
35%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ACTIV MSN CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 360 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RASUB CONSTRUCT SRL – locul 356, 39,95 mil. lei, Olt
- COM CONSTRUCT SRL – locul 356, 5,26 mil. lei, Satu Mare
- PRAGMATO BROKERAGE S.R.L. – locul 356, 389.173 lei, Bucureşti
- INBIT SRL – locul 357, 39,88 mil. lei, Iaşi
- CONSTRUCT VAMENI SRL – locul 357, 5,25 mil. lei, Bihor
- SUNLAND RESIDENCE SRL – locul 357, 387.951 lei, Constanţa
- MANDA EXCLUSIV CONSTRUCT S.R.L. – locul 358, 39,84 mil. lei, Ilfov
- CIS CONSTRUCT SRL – locul 358, 5,24 mil. lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ACTIV MSN CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ACTIV MSN CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ACTIV MSN CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.593.729 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.657.253 |
| Stocuri | 904.350 |
| Creante | 581.280 |
| Casa si conturi la banci | 171.623 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.882.147 |
| VENITURI IN AVANS | 958.616 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 410.219 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.880.362 |
| VENITURI TOTALE | 4.727.713 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.238.544 |
| Profitul brut | 489.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 410.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.394.286 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.108.031 |
| Stocuri | 1.481.278 |
| Creante | 564.951 |
| Casa si conturi la banci | 61.802 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.965.609 |
| VENITURI IN AVANS | 1.800.092 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 736.616 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.221.378 |
| VENITURI TOTALE | 3.998.561 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.641.243 |
| Profitul brut | 357.318 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 297.330 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 463.255 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.347.367 |
| Stocuri | 1.571.865 |
| Creante | 505.168 |
| Casa si conturi la banci | 270.334 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.285.958 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 524.664 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.767.838 |
| VENITURI TOTALE | 6.786.645 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.162.792 |
| Profitul brut | 623.853 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 524.464 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 458.266 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.270.618 |
| Stocuri | 2.196.660 |
| Creante | 777.812 |
| Casa si conturi la banci | 296.146 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.965.102 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.763.782 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.263.040 |
| VENITURI TOTALE | 6.418.933 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.907.816 |
| Profitul brut | 511.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 463.057 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 526.033 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.907.843 |
| Stocuri | 1.919.878 |
| Creante | 309.880 |
| Casa si conturi la banci | 678.085 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.633.151 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.800.725 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.505.649 |
| VENITURI TOTALE | 4.704.775 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.861.486 |
| Profitul brut | 843.289 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 798.233 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 276.219 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.616.419 |
| Stocuri | 1.959.786 |
| Creante | 1.615.377 |
| Casa si conturi la banci | 41.256 |
| DATORII | 2.173.769 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.718.869 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.277.401 |
| VENITURI TOTALE | 3.462.716 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.225.800 |
| Profitul brut | 1.236.916 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.202.292 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| Active imobilizate | 338.173 |
| Active circulante | 1.088.595 |
| Stocuri | 828.428 |
| Creante | 155.411 |
| Disponibilitati | 104.756 |
| Datorii | 910.191 |
| Capitaluri proprii | 516.577 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.228.724 |
| Venituri totale | 1.228.943 |
| Cheltuieli totale | 866.951 |
| Profit brut | 361.992 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 349.705 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 18 |
| Active imobilizate | 46.110 |
| Active circulante | 538.400 |
| Stocuri | 19.687 |
| Creante | 205.393 |
| Disponibilitati | 313.320 |
| Datorii | 417.638 |
| Capitaluri proprii | 166.872 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.044.279 |
| Venituri totale | 1.047.579 |
| Cheltuieli totale | 877.584 |
| Profit brut | 169.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 159.547 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 21.296 |
| Active circulante | 352.047 |
| Creante | 73.667 |
| Disponibilitati | 278.380 |
| Datorii | 196.018 |
| Capitaluri proprii | 177.325 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 476.568 |
| Venituri totale | 476.702 |
| Cheltuieli totale | 456.111 |
| Profit brut | 20.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |