AAUTO EQUIP SRL – CUI 14395555
Pe scurt
AAUTO EQUIP SRL are CUI 14395555, număr de înregistrare J12/87/2002 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4664 – Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 32.346 lei, o pierdere netă de 50.123 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AAUTO EQUIP SRL |
| CUI | 14395555 |
| Nr. Reg. Com. | J12/87/2002 |
| EUID | ROONRC.J2002000087126 |
| CAEN | 4664 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-01-21 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TURCU TUDOR CĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 346 | -50 123 | 447 357 | 0 | 23 624 | -423 733 | 1 |
| 2024 | 26 502 | -206 978 | 429 049 | 0 | 55 439 | -373 610 | 2 |
| 2023 | 440 542 | 23 290 | 406 159 | 0 | 239 527 | -166 632 | 2 |
| 2022 | 80 561 | -4 023 | 706 217 | 0 | 516 295 | -189 922 | 2 |
| 2021 | 145 458 | -7 621 | 1 313 593 | 0 | 1 127 694 | -185 899 | 2 |
| 2020 | 0 | -63 968 | 1 292 391 | 0 | 1 114 113 | -178 278 | 4 |
| 2019 | 27 579 | -72 544 | 1 228 290 | 0 | 1 113 981 | -114 309 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises32 346 lei
22%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AAUTO EQUIP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4664 Rev. 2 (echivalent: 4664 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4664: Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 944 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BIA AUTO SRL – locul 940, 6,01 mil. lei, Prahova
- HARALD-IMPEX SRL – locul 940, 4,12 mil. lei, Argeş
- MED PHARMA INVEST S.R.L. – locul 940, 1,24 mil. lei, Ilfov
- GABLAUR UNIVERSAL SRL – locul 940, 80.057 lei, Buzău
- TUM LORIN S.R.L. – locul 940, 47.346 lei, Bacău
- RANCH SEWING DIVISION S.R.L. – locul 940, 40.585 lei, Bacău
- SINEKO TRADE SRL – locul 941, 6,00 mil. lei, Cluj
- BODFAR POWER SRL – locul 941, 4,12 mil. lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AAUTO EQUIP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AAUTO EQUIP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AAUTO EQUIP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 55.439 |
| Creante | 39.178 |
| Disponibilitati | 16.261 |
| Datorii | 429.049 |
| Capitaluri proprii | -373.610 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 26.502 |
| Venituri totale | 26.592 |
| Cheltuieli totale | 233.570 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 206.978 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 206.978 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 239.527 |
| Creante | 218.628 |
| Disponibilitati | 20.899 |
| Datorii | 406.159 |
| Capitaluri proprii | -166.632 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 440.542 |
| Venituri totale | 447.155 |
| Cheltuieli totale | 419.401 |
| Profit brut | 27.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.290 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 516.295 |
| Stocuri | 343.648 |
| Creante | 153.020 |
| Disponibilitati | 19.627 |
| Datorii | 706.217 |
| Capitaluri proprii | -189.922 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 80.561 |
| Venituri totale | 80.561 |
| Cheltuieli totale | 83.794 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.233 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.023 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 1.127.694 |
| Stocuri | 340.365 |
| Creante | 768.891 |
| Disponibilitati | 18.438 |
| Datorii | 1.313.593 |
| Capitaluri proprii | -185.899 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 145.458 |
| Venituri totale | 145.458 |
| Cheltuieli totale | 151.653 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.195 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.621 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 1.114.113 |
| Stocuri | 339.509 |
| Creante | 757.217 |
| Disponibilitati | 17.387 |
| Datorii | 1.292.391 |
| Capitaluri proprii | -178.278 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 63.682 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 63.682 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 63.968 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 1.113.981 |
| Stocuri | 339.509 |
| Creante | 756.929 |
| Disponibilitati | 17.543 |
| Datorii | 1.228.290 |
| Capitaluri proprii | -114.309 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 27.579 |
| Venituri totale | 27.579 |
| Cheltuieli totale | 99.847 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 72.268 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 72.544 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 1.111.620 |
| Stocuri | 358.789 |
| Creante | 737.093 |
| Disponibilitati | 15.738 |
| Datorii | 1.153.385 |
| Capitaluri proprii | -41.765 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 18.602 |
| Venituri totale | 18.811 |
| Cheltuieli totale | 87.080 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 68.269 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 68.455 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 1.098.452 |
| Stocuri | 354.219 |
| Creante | 726.464 |
| Disponibilitati | 17.769 |
| Datorii | 1.071.763 |
| Capitaluri proprii | 26.689 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 36.951 |
| Venituri totale | 44.923 |
| Cheltuieli totale | 73.979 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 29.056 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.430 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 1.087.073 |
| Stocuri | 356.710 |
| Creante | 700.530 |
| Disponibilitati | 29.833 |
| Datorii | 1.030.954 |
| Capitaluri proprii | 56.119 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 32.925 |
| Venituri totale | 44.985 |
| Cheltuieli totale | 81.186 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.201 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 36.567 |
| Nr. salariati | 5 |