ZYL SOFT S.R.L. – CUI 15738635
Pe scurt
ZYL SOFT S.R.L. are CUI 15738635, număr de înregistrare J12/2538/2003 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 21.521 lei, o pierdere netă de 41.180 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ZYL SOFT S.R.L. |
| CUI | 15738635 |
| Nr. Reg. Com. | J12/2538/2003 |
| EUID | ROONRC.J12/2538/2003 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-09-11 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MEGYESI ALEXANDRINA | - | România |
| MEGYESI SZILARD TAMAS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 521 | -41 180 | 156 803 | 583 | 9 752 | -143 368 | 1 |
| 2024 | 11 491 | -47 068 | 120 838 | 4 857 | 10 660 | -102 187 | 1 |
| 2023 | 29 964 | -17 741 | 101 115 | 9 786 | 31 510 | -55 119 | 0 |
| 2022 | 19 937 | -19 422 | 64 932 | 14 715 | 12 720 | -37 378 | 1 |
| 2021 | 19 951 | -12 339 | 36 784 | 0 | 18 828 | -17 956 | 1 |
| 2020 | 20 553 | -10 155 | 18 725 | 0 | 13 108 | -5 617 | 1 |
| 2019 | 31 844 | 619 | 8 887 | 0 | 13 425 | 4 538 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises21 521 lei
87%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ZYL SOFT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5748 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- YESLUNA S.R.L. – locul 5744, 403.639 lei, Bucureşti
- INGERSOFT SRL – locul 5744, 22.565 lei, Bucureşti
- INFINITE LOOP TECHNOLOGIES S.R.L. – locul 5745, 403.588 lei, Bucureşti
- THEOSOFT DIGITAL S.R.L. – locul 5745, 22.501 lei, Dâmboviţa
- BYTESOFT TECH S.R.L. – locul 5746, 403.575 lei, Ilfov
- ALBO IT SERVICES S.R.L. – locul 5746, 22.167 lei, Bucureşti
- PYRETUS DEVELOPMENT S.R.L. – locul 5747, 403.532 lei, Braşov
- EVENTNET MEDIA S.R.L. – locul 5747, 21.533 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ZYL SOFT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ZYL SOFT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ZYL SOFT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 4.857 |
| Active circulante | 10.660 |
| Creante | 8.100 |
| Disponibilitati | 2.560 |
| Cheltuieli in avans | 3.134 |
| Datorii | 120.838 |
| Capitaluri proprii | -102.187 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 11.491 |
| Venituri totale | 11.491 |
| Cheltuieli totale | 58.214 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 46.723 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 47.068 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.786 |
| Active circulante | 31.510 |
| Creante | 7.825 |
| Disponibilitati | 23.685 |
| Cheltuieli in avans | 4.700 |
| Datorii | 101.115 |
| Capitaluri proprii | -55.119 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 29.964 |
| Venituri totale | 29.964 |
| Cheltuieli totale | 47.405 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.441 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 17.741 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.715 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.720 |
| Creante | 7.737 |
| Casa si conturi la banci | 4.983 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 119 |
| DATORII | 64.932 |
| CAPITALURI - TOTAL | -37.378 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.937 |
| VENITURI TOTALE | 19.937 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.160 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.223 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 19.422 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.828 |
| Creante | 6.332 |
| Casa si conturi la banci | 12.496 |
| DATORII | 36.784 |
| CAPITALURI - TOTAL | -17.956 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.951 |
| VENITURI TOTALE | 20.137 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.276 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.139 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 12.339 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.108 |
| Creante | 6.164 |
| Casa si conturi la banci | 6.944 |
| DATORII | 18.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.617 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.553 |
| VENITURI TOTALE | 20.553 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.515 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.962 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.155 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.425 |
| Creante | 6.007 |
| Casa si conturi la banci | 7.418 |
| DATORII | 8.887 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.538 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 31.844 |
| VENITURI TOTALE | 31.854 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.916 |
| Profitul brut | 938 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 619 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.434 |
| Creante | 5.882 |
| Casa si conturi la banci | 5.552 |
| DATORII | 7.515 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.919 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 28.324 |
| VENITURI TOTALE | 28.324 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.287 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 963 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.246 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.970 |
| Creante | 5.654 |
| Casa si conturi la banci | 6.316 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 6.805 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.165 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.936 |
| VENITURI TOTALE | 27.936 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.230 |
| Profitul brut | 706 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 427 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.664 |
| Creante | 5.486 |
| Casa si conturi la banci | 5.178 |
| DATORII | 5.926 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.738 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 38.354 |
| VENITURI TOTALE | 38.534 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.269 |
| Profitul brut | 5.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.498 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |