ZOOM POINT S.R.L. – CUI 43992930
Pe scurt
ZOOM POINT S.R.L. are CUI 43992930, număr de înregistrare J2021005543400 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 80.000 lei, un profit net de 1.984 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2024
| Denumire | ZOOM POINT S.R.L. |
| CUI | 43992930 |
| Nr. Reg. Com. | J2021005543400 |
| EUID | ROONRC.J2021005543400 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-03-26 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MATEI VICTORIA ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 80 000 | 1 984 | 31 665 | 0 | 113 013 | 81 348 | 1 |
| 2023 | 284 720 | 78 764 | 27 695 | 0 | 107 059 | 79 364 | 1 |
| 2022 | 300 000 | 78 054 | 332 007 | 0 | 410 661 | 78 654 | 1 |
| 2021 | 240 000 | 233 096 | 1 196 | 0 | 234 792 | 233 596 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises80 000 lei
-72%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ZOOM POINT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 3295 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- PREST MANAGEMENT 2000 SRL – locul 3291, 80.500 lei, Argeş
- VERTICAL M. CONSULTANTA S.R.L. – locul 3291, 51.451 lei, Dolj
- EASY ACCOUNTING S.R.L. – locul 3292, 80.236 lei, Timiş
- FINANCIAR SOFT SRL – locul 3292, 51.400 lei, Cluj
- FERA'S CONSULTING S.R.L. – locul 3293, 80.000 lei, Ialomiţa
- BEST EXPERT SRL – locul 3293, 51.197 lei, Ilfov
- ECODET ACTIV SRL – locul 3294, 80.000 lei, Bucureşti
- SKYCONS S.R.L. – locul 3294, 50.879 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ZOOM POINT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ZOOM POINT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ZOOM POINT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 113.013 |
| Disponibilitati | 113.013 |
| Datorii | 31.665 |
| Capitaluri proprii | 81.348 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 80.000 |
| Venituri totale | 80.000 |
| Cheltuieli totale | 77.665 |
| Profit brut | 2.335 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.984 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 107.059 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 2.846 |
| Disponibilitati | 104.213 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 27.695 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 79.364 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 284.720 |
| Venituri totale | 300.620 |
| Cheltuieli totale | 218.850 |
| Profit brut | 81.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 78.764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 410.661 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 78.054 |
| Disponibilitati | 332.607 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 332.007 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 78.654 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 300.000 |
| Venituri totale | 300.000 |
| Cheltuieli totale | 218.946 |
| Profit brut | 81.054 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 78.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 234.792 |
| Creante | 120.000 |
| Disponibilitati | 114.792 |
| Datorii | 1.196 |
| Capitaluri proprii | 233.596 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 240.000 |
| Venituri totale | 240.000 |
| Cheltuieli totale | 1.304 |
| Profit brut | 238.696 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 233.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |