ZONAL BETA CENTER SRL – CUI 31786820
Pe scurt
ZONAL BETA CENTER SRL are CUI 31786820, număr de înregistrare J2013000641023 și sediul în Sat Livada, Comuna Livada, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.106.536 lei, un profit net de 405.983 lei și un număr mediu de 16 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ZONAL BETA CENTER SRL |
| CUI | 31786820 |
| Nr. Reg. Com. | J2013000641023 |
| EUID | ROONRC.J2/641/2013 |
| CAEN | 4221 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-06-10 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TATUCU GHEORGHE-ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 106 536 | 405 983 | 1 356 809 | 1 980 464 | 761 480 | 1 516 647 | 16 |
| 2024 | 4 389 618 | 379 669 | 1 312 992 | 1 654 277 | 1 015 471 | 1 410 664 | 20 |
| 2023 | 4 353 770 | 823 830 | 1 095 361 | 1 528 053 | 658 806 | 1 130 995 | 23 |
| 2022 | 1 544 813 | 40 290 | 820 226 | 782 498 | 484 646 | 462 303 | 15 |
| 2021 | 1 566 390 | 66 635 | 1 074 214 | 597 276 | 984 612 | 522 013 | 12 |
| 2020 | 1 982 817 | 217 781 | 865 173 | 778 993 | 560 351 | 480 377 | 14 |
| 2019 | 1 606 244 | 107 920 | 765 062 | 551 031 | 492 310 | 286 596 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 106 536 lei
16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ZONAL BETA CENTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4221 Rev. 2 (echivalent: 4221 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Arad , domeniul 4221: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 151 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SOCIETATEA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI DOLJ S.A. – locul 147, 43,07 mil. lei, Dolj
- DAN TRANSPORT HIDROCONSTRUCTIA SRL – locul 147, 5,24 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- OAS SERVICE SRL – locul 147, 1,85 mil. lei, Satu Mare
- ANDROPROGRES S.R.L. – locul 147, 515.154 lei, Dolj
- TELPRON COMEX SRL – locul 148, 42,46 mil. lei, Călăraşi
- HIPERLINE UTILAJ SRL – locul 148, 5,22 mil. lei, Tulcea
- HF SOLAR CONSTRUCT CH S.R.L. – locul 148, 1,80 mil. lei, Arad
- STEFALEX CONSTRUCT SRL – locul 148, 508.727 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ZONAL BETA CENTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ZONAL BETA CENTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ZONAL BETA CENTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.654.277 |
| Active circulante | 1.015.471 |
| Stocuri | 31.608 |
| Creante | 465.592 |
| Disponibilitati | 518.271 |
| Cheltuieli in avans | 53.908 |
| Datorii | 1.312.992 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.410.664 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 4.389.618 |
| Venituri totale | 4.423.224 |
| Cheltuieli totale | 3.967.843 |
| Profit brut | 455.381 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 379.669 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 20 |
| Active imobilizate | 1.528.053 |
| Active circulante | 658.806 |
| Stocuri | 52.978 |
| Creante | 344.457 |
| Disponibilitati | 261.371 |
| Cheltuieli in avans | 39.497 |
| Datorii | 1.095.361 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.130.995 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 4.353.770 |
| Venituri totale | 4.362.152 |
| Cheltuieli totale | 3.473.127 |
| Profit brut | 889.025 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 823.830 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 23 |
| Active imobilizate | 782.498 |
| Active circulante | 484.646 |
| Stocuri | 23.341 |
| Creante | 301.016 |
| Disponibilitati | 160.289 |
| Cheltuieli in avans | 15.385 |
| Datorii | 820.226 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 462.303 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.544.813 |
| Venituri totale | 1.546.810 |
| Cheltuieli totale | 1.491.814 |
| Profit brut | 54.996 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.290 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 597.276 |
| Active circulante | 984.612 |
| Stocuri | 16.513 |
| Creante | 752.417 |
| Disponibilitati | 215.682 |
| Cheltuieli in avans | 14.339 |
| Datorii | 1.074.214 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 522.013 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.566.390 |
| Venituri totale | 1.613.072 |
| Cheltuieli totale | 1.530.304 |
| Profit brut | 82.768 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 778.993 |
| Active circulante | 560.351 |
| Stocuri | 8.524 |
| Creante | 426.653 |
| Disponibilitati | 125.174 |
| Cheltuieli in avans | 6.206 |
| Datorii | 865.173 |
| Capitaluri proprii | 480.377 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.982.817 |
| Venituri totale | 1.983.981 |
| Cheltuieli totale | 1.747.477 |
| Profit brut | 236.504 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 217.781 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 551.031 |
| Active circulante | 492.310 |
| Stocuri | 55.593 |
| Creante | 433.044 |
| Disponibilitati | 3.673 |
| Cheltuieli in avans | 8.317 |
| Datorii | 765.062 |
| Capitaluri proprii | 286.596 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.606.244 |
| Venituri totale | 1.647.550 |
| Cheltuieli totale | 1.523.157 |
| Profit brut | 124.393 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.920 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 438.900 |
| Active circulante | 370.805 |
| Stocuri | 101.505 |
| Creante | 246.397 |
| Disponibilitati | 22.903 |
| Cheltuieli in avans | 9.943 |
| Datorii | 618.972 |
| Capitaluri proprii | 200.676 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 767.012 |
| Venituri totale | 772.589 |
| Cheltuieli totale | 754.616 |
| Profit brut | 17.973 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.246 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 306.292 |
| Active circulante | 434.765 |
| Stocuri | 48.691 |
| Creante | 322.531 |
| Disponibilitati | 63.543 |
| Cheltuieli in avans | 9.827 |
| Datorii | 560.454 |
| Capitaluri proprii | 190.430 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.076.953 |
| Venituri totale | 1.077.877 |
| Cheltuieli totale | 856.060 |
| Profit brut | 221.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 190.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 384.219 |
| Active circulante | 905.806 |
| Stocuri | 6.090 |
| Creante | 730.298 |
| Disponibilitati | 169.418 |
| Cheltuieli in avans | 10.637 |
| Datorii | 1.261.267 |
| Capitaluri proprii | 39.395 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 889.855 |
| Venituri totale | 928.275 |
| Cheltuieli totale | 880.808 |
| Profit brut | 47.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.195 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |