YUSTIN DRIVE SRL – CUI 37048857
Pe scurt
YUSTIN DRIVE SRL are CUI 37048857, număr de înregistrare J2017000248165 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 69.501 lei, o pierdere netă de 19.056 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 05.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | YUSTIN DRIVE SRL |
| CUI | 37048857 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000248165 |
| EUID | ROONRC.J2017000248165 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 05.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-02-15 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GRAURE NICOLAE-DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69 501 | -19 056 | 73 596 | 1 633 | 8 383 | -63 580 | 3 |
| 2024 | 108 148 | -11 619 | 53 487 | 3 267 | 5 696 | -44 524 | 3 |
| 2023 | 79 069 | -36 879 | 42 400 | 4 900 | 4 594 | -32 906 | 3 |
| 2022 | 88 550 | -14 413 | 7 032 | 0 | 11 006 | 3 974 | 0 |
| 2021 | 90 469 | 17 107 | 4 817 | 0 | 23 204 | 18 387 | 2 |
| 2020 | 89 821 | 179 | 5 749 | 0 | 7 029 | 1 280 | 2 |
| 2019 | 85 093 | -3 620 | 5 816 | 250 | 6 666 | 1 100 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “YUSTIN DRIVE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3092 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CRISTERRA TRANSPORT AGREMENT S.R.L. – locul 3088, 4,02 mil. lei, Bucureşti
- THEREY TAXI S.R.L. – locul 3088, 69.545 lei, Dolj
- MADAS CARGO S.R.L. – locul 3089, 4,02 mil. lei, Suceava
- MODERN CAR BUCURIA S.R.L. – locul 3089, 69.538 lei, Bucureşti
- BILG SMART TRANSPORT S.R.L. – locul 3090, 4,02 mil. lei, Vaslui
- ANA-ALEX-CATA COMPANY S.R.L. – locul 3090, 69.531 lei, Iaşi
- AGROTRANS SRL – locul 3091, 4,02 mil. lei, Sibiu
- BLC DRIVE S.R.L. – locul 3091, 69.530 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „YUSTIN DRIVE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „YUSTIN DRIVE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „YUSTIN DRIVE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.267 |
| Active circulante | 5.696 |
| Creante | 976 |
| Disponibilitati | 4.720 |
| Datorii | 53.487 |
| Capitaluri proprii | -44.524 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 108.148 |
| Venituri totale | 109.431 |
| Cheltuieli totale | 121.050 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.619 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.619 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.900 |
| Active circulante | 4.594 |
| Creante | 498 |
| Disponibilitati | 4.096 |
| Datorii | 42.400 |
| Capitaluri proprii | -32.906 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 79.069 |
| Venituri totale | 79.069 |
| Cheltuieli totale | 115.157 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.088 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 36.879 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 11.006 |
| Creante | 281 |
| Disponibilitati | 10.725 |
| Datorii | 7.032 |
| Capitaluri proprii | 3.974 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 88.550 |
| Venituri totale | 88.550 |
| Cheltuieli totale | 102.077 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.527 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.413 |
| Active circulante | 23.204 |
| Creante | 3 |
| Disponibilitati | 23.201 |
| Datorii | 4.817 |
| Capitaluri proprii | 18.387 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 90.469 |
| Venituri totale | 90.469 |
| Cheltuieli totale | 72.566 |
| Profit brut | 17.903 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.107 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 7.029 |
| Creante | 3 |
| Disponibilitati | 7.026 |
| Datorii | 5.749 |
| Capitaluri proprii | 1.280 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 89.821 |
| Venituri totale | 91.921 |
| Cheltuieli totale | 90.852 |
| Profit brut | 1.069 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 179 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 250 |
| Active circulante | 6.666 |
| Creante | 128 |
| Disponibilitati | 6.538 |
| Datorii | 5.816 |
| Capitaluri proprii | 1.100 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 85.093 |
| Venituri totale | 94.425 |
| Cheltuieli totale | 97.101 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.676 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.620 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.250 |
| Active circulante | 26.648 |
| Creante | 253 |
| Disponibilitati | 26.395 |
| Datorii | 2.125 |
| Capitaluri proprii | 25.773 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 83.884 |
| Venituri totale | 83.884 |
| Cheltuieli totale | 60.907 |
| Profit brut | 22.977 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.138 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.250 |
| Active circulante | 8.710 |
| Creante | 251 |
| Disponibilitati | 8.459 |
| Datorii | 7.325 |
| Capitaluri proprii | 3.635 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 44.133 |
| Venituri totale | 44.133 |
| Cheltuieli totale | 40.213 |
| Profit brut | 3.920 |
| Profit net | 3.435 |
| Nr. salariati | 3 |