YILDIZ CHEM SRL
| Denumire | YILDIZ CHEM SRL |
| CUI | 36812157 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001996031 |
| EUID | ROONRC.J2016001996031 |
| CAEN | 2059 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-12-07 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| YILDIZ HASAN | - | Turcia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63 279 023 | 477 885 | 5 805 108 | — | — | — | 29 |
| 2024 | 58 072 626 | 821 906 | 2 907 957 | 36 244 830 | 12 248 115 | 45 547 396 | 26 |
| 2023 | 81 184 779 | 1 569 655 | 8 203 596 | 39 147 073 | 13 836 765 | 44 725 490 | 29 |
| 2022 | 141 841 125 | 2 600 927 | 11 961 957 | 41 918 685 | 13 224 177 | 43 155 835 | 28 |
| 2021 | 98 899 238 | 1 909 331 | 63 415 064 | — | — | — | 28 |
| 2020 | 1 901 305 | -1 686 256 | 56 982 159 | — | — | — | 5 |
| 2019 | 0 | -583 273 | 24 519 086 | — | — | — | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises63 279 023 lei
9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “YILDIZ CHEM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2059 Rev. 2 (echivalent: 2059 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse chimice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse chimice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 20 Fabricarea altor produse chimice n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea substanțelor și a produselor chimice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „YILDIZ CHEM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „YILDIZ CHEM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „YILDIZ CHEM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.244.830 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.248.115 |
| Stocuri | 1.581.934 |
| Creante | 10.652.980 |
| Casa si conturi la banci | 13.201 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.657 |
| DATORII | 2.907.957 |
| PROVIZIOANE | 56.249 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.547.396 |
| Capital subscris varsat | 41.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 58.072.626 |
| VENITURI TOTALE | 45.629.518 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.678.907 |
| Profitul brut | 950.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 821.906 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.147.073 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.836.765 |
| Stocuri | 2.979.208 |
| Creante | 10.840.136 |
| Casa si conturi la banci | 17.421 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.202 |
| DATORII | 8.203.596 |
| PROVIZIOANE | 60.954 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.725.490 |
| Capital subscris varsat | 41.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 81.184.779 |
| VENITURI TOTALE | 52.228.311 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.454.461 |
| Profitul brut | 1.773.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.569.655 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.918.685 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.224.177 |
| Stocuri | 12.735.147 |
| Creante | 452.025 |
| Casa si conturi la banci | 37.005 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.893 |
| DATORII | 11.961.957 |
| PROVIZIOANE | 38.963 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.155.835 |
| Capital subscris varsat | 41.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 141.841.125 |
| VENITURI TOTALE | 64.415.471 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.513.410 |
| Profitul brut | 2.902.061 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.600.927 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| Active imobilizate | 44.746.484 |
| Active circulante | 17.584.001 |
| Stocuri | 9.117.057 |
| Creante | 8.444.725 |
| Disponibilitati | 22.219 |
| Cheltuieli in avans | 12.216 |
| Datorii | 63.415.064 |
| Provizioane | 37.628 |
| Capitaluri proprii | -1.109.991 |
| Capital social | 35.100 |
| Cifra de afaceri | 98.899.238 |
| Venituri totale | 64.728.442 |
| Cheltuieli totale | 62.460.039 |
| Profit brut | 2.268.403 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.909.331 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 28 |
| Active imobilizate | 45.690.183 |
| Active circulante | 8.266.349 |
| Stocuri | 2.982.571 |
| Creante | 5.257.730 |
| Disponibilitati | 26.048 |
| Cheltuieli in avans | 6.305 |
| Datorii | 56.982.159 |
| Capitaluri proprii | -3.019.322 |
| Capital social | 35.100 |
| Cifra de afaceri | 1.901.305 |
| Venituri totale | 1.834.087 |
| Cheltuieli totale | 3.501.317 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.667.230 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.686.256 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 16.058.974 |
| Active circulante | 7.123.728 |
| Creante | 7.110.107 |
| Disponibilitati | 13.621 |
| Cheltuieli in avans | 3.318 |
| Datorii | 24.519.086 |
| Capitaluri proprii | -1.333.066 |
| Capital social | 35.100 |
| Venituri totale | 2.601 |
| Cheltuieli totale | 585.874 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 583.273 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 583.273 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 902.350 |
| Active circulante | 354.373 |
| Creante | 341.242 |
| Disponibilitati | 13.131 |
| Datorii | 2.006.516 |
| Capitaluri proprii | -749.793 |
| Capital social | 35.100 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 398.638 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 398.638 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 398.638 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 902.350 |
| Active circulante | 458.685 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 307.083 |
| Disponibilitati | 151.602 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.712.190 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -351.155 |
| Capital social | 35.100 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 386.255 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 386.255 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 386.255 |
| Nr. salariati | 1 |