XXXLUTZ MOBILIER S.R.L.
| Denumire | XXXLUTZ MOBILIER S.R.L. |
| CUI | 19706741 |
| Nr. Reg. Com. | J2009001398231 |
| EUID | ROONRC.J2009001398231 |
| CAEN | 4755 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-06-19 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IVAS CARMEN | - | România |
| LAMY FREDERIC ANDRE RENE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 124 056 026 | -10 465 534 | 31 590 168 | 3 243 427 | 33 900 476 | 5 467 605 | 117 |
| 2024 | 112 220 214 | -3 745 458 | 29 832 270 | 5 183 681 | 40 754 549 | 15 933 141 | 111 |
| 2023 | 98 733 169 | -6 582 117 | 34 180 348 | 7 814 475 | 26 156 574 | -201 401 | 110 |
| 2022 | 102 596 578 | -5 522 977 | 33 221 807 | 10 882 640 | 28 625 288 | 6 380 716 | 124 |
| 2021 | 86 124 790 | -12 448 248 | 27 966 337 | 13 656 832 | 24 669 746 | 10 080 193 | 137 |
| 2020 | 85 519 302 | -14 157 366 | 34 263 160 | 12 988 999 | 19 425 223 | -2 101 059 | 130 |
| 2019 | 106 203 274 | -7 379 886 | 19 830 255 | 7 030 867 | 24 895 962 | 12 056 307 | 182 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises124 056 026 lei
11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “XXXLUTZ MOBILIER S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4755 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 47 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4755: Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „XXXLUTZ MOBILIER S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „XXXLUTZ MOBILIER S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „XXXLUTZ MOBILIER S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.814.475 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.156.574 |
| Stocuri | 15.305.560 |
| Creante | 427.431 |
| Casa si conturi la banci | 10.423.583 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 94.140 |
| DATORII | 34.180.348 |
| PROVIZIOANE | 86.242 |
| CAPITALURI - TOTAL | -201.401 |
| Capital subscris varsat | 31.220.000 |
| Cifra de afaceri neta | 98.733.169 |
| VENITURI TOTALE | 99.548.416 |
| CHELTUIELI TOTALE | 106.130.533 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.582.117 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.582.117 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.882.640 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.625.288 |
| Stocuri | 19.453.438 |
| Creante | 697.044 |
| Casa si conturi la banci | 8.474.806 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 115.387 |
| DATORII | 33.221.807 |
| PROVIZIOANE | 20.792 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.380.716 |
| Capital subscris varsat | 31.220.000 |
| Cifra de afaceri neta | 102.596.578 |
| VENITURI TOTALE | 103.010.130 |
| CHELTUIELI TOTALE | 108.533.107 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.522.977 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.522.977 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.656.832 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.669.746 |
| Stocuri | 19.767.575 |
| Creante | 675.732 |
| Casa si conturi la banci | 4.226.439 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 288.837 |
| DATORII | 27.966.337 |
| PROVIZIOANE | 568.885 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.080.193 |
| Capital subscris varsat | 29.396.500 |
| Cifra de afaceri neta | 86.124.790 |
| VENITURI TOTALE | 86.238.612 |
| CHELTUIELI TOTALE | 98.686.860 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.448.248 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 12.448.248 |
| Numar mediu de salariati | 137 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.030.867 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.895.962 |
| Stocuri | 16.081.499 |
| Creante | 862.328 |
| Casa si conturi la banci | 7.952.135 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.494 |
| DATORII | 19.830.255 |
| PROVIZIOANE | 106.761 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.056.307 |
| Capital subscris varsat | 19.498.500 |
| Cifra de afaceri neta | 106.203.274 |
| VENITURI TOTALE | 107.367.680 |
| CHELTUIELI TOTALE | 114.747.566 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.379.886 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.379.886 |
| Numar mediu de salariati | 182 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.340.196 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.184.506 |
| Stocuri | 15.837.153 |
| Creante | 702.565 |
| Casa si conturi la banci | 2.498.928 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 132.126 |
| DATORII | 16.975.638 |
| PROVIZIOANE | 981.999 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.699.191 |
| Capital subscris varsat | 9.761.500 |
| Cifra de afaceri neta | 105.384.047 |
| VENITURI TOTALE | 106.396.062 |
| CHELTUIELI TOTALE | 112.911.988 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.515.926 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.515.926 |
| Numar mediu de salariati | 184 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.191.385 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.731.093 |
| Stocuri | 15.684.162 |
| Creante | 1.053.198 |
| Casa si conturi la banci | 7.626.707 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 154.913 |
| DATORII | 16.800.531 |
| PROVIZIOANE | 62.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.214.699 |
| Capital subscris varsat | 9.761.500 |
| Cifra de afaceri neta | 78.263.516 |
| VENITURI TOTALE | 79.826.047 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.137.617 |
| Profitul brut | 1.688.430 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.688.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 140 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.882.913 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.197.062 |
| Stocuri | 10.884.093 |
| Creante | 7.759.903 |
| Casa si conturi la banci | 2.826.215 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 94.810 |
| DATORII | 11.589.094 |
| PROVIZIOANE | 59.422 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.526.269 |
| Capital subscris varsat | 9.761.500 |
| Cifra de afaceri neta | 71.794.080 |
| VENITURI TOTALE | 73.140.253 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.821.813 |
| Profitul brut | 3.318.440 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.318.440 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |