XIANZHEN TRANSCOMTRADE S.R.L.
| Denumire | XIANZHEN TRANSCOMTRADE S.R.L. |
| CUI | 8962051 |
| Nr. Reg. Com. | J23/2732/2010 |
| EUID | ROONRC.J23/2732/2010 |
| CAEN | 4642 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-10-18 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NI XIANZHEN | - | China |
| NI XIANZHEN | - | China |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -1 118 | 447 980 | 210 738 | 619 515 | 382 273 | 0 |
| 2024 | 1 561 | -3 409 | 447 980 | 211 857 | 619 515 | 383 392 | 0 |
| 2023 | 1 597 | -3 876 | 200 683 | 216 330 | 371 154 | 386 801 | 0 |
| 2022 | 1 112 | -4 335 | 484 376 | 220 804 | 654 249 | 390 677 | 0 |
| 2021 | 71 024 | -2 111 | 485 391 | 225 277 | 655 126 | 395 012 | 0 |
| 2020 | 142 011 | -22 922 | 488 353 | 229 751 | 683 330 | 437 124 | 0 |
| 2019 | 315 179 | 67 329 | 549 808 | 136 144 | 901 619 | 500 046 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “XIANZHEN TRANSCOMTRADE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4642 Rev. 2 (echivalent: 4642 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „XIANZHEN TRANSCOMTRADE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „XIANZHEN TRANSCOMTRADE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „XIANZHEN TRANSCOMTRADE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 211.857 |
| Active circulante | 619.515 |
| Stocuri | 170.864 |
| Creante | 361.368 |
| Disponibilitati | 87.283 |
| Datorii | 447.980 |
| Capitaluri proprii | 383.392 |
| Capital social | 310.000 |
| Cifra de afaceri | 1.561 |
| Venituri totale | 1.561 |
| Cheltuieli totale | 4.970 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.409 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.409 |
| Active imobilizate | 216.330 |
| Active circulante | 371.154 |
| Stocuri | 171.361 |
| Creante | 173.088 |
| Disponibilitati | 26.705 |
| Datorii | 200.683 |
| Capitaluri proprii | 386.801 |
| Capital social | 310.000 |
| Cifra de afaceri | 1.597 |
| Venituri totale | 1.597 |
| Cheltuieli totale | 5.473 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.876 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.876 |
| Active imobilizate | 220.804 |
| Active circulante | 654.249 |
| Stocuri | 172.360 |
| Creante | 360.088 |
| Disponibilitati | 121.801 |
| Datorii | 484.376 |
| Capitaluri proprii | 390.677 |
| Capital social | 310.000 |
| Cifra de afaceri | 1.112 |
| Venituri totale | 1.112 |
| Cheltuieli totale | 5.436 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.324 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.335 |
| Active imobilizate | 225.277 |
| Active circulante | 655.126 |
| Stocuri | 173.227 |
| Creante | 173.100 |
| Disponibilitati | 308.799 |
| Datorii | 485.391 |
| Capitaluri proprii | 395.012 |
| Capital social | 310.000 |
| Cifra de afaceri | 71.024 |
| Venituri totale | 71.024 |
| Cheltuieli totale | 71.297 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 273 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.111 |
| Active imobilizate | 229.751 |
| Active circulante | 683.330 |
| Stocuri | 219.986 |
| Creante | 372.513 |
| Disponibilitati | 90.831 |
| Cheltuieli in avans | 12.396 |
| Datorii | 488.353 |
| Capitaluri proprii | 437.124 |
| Capital social | 310.000 |
| Cifra de afaceri | 142.011 |
| Venituri totale | 142.011 |
| Cheltuieli totale | 163.513 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.502 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.922 |
| Active imobilizate | 136.144 |
| Active circulante | 901.619 |
| Stocuri | 325.385 |
| Creante | 512.868 |
| Disponibilitati | 63.366 |
| Cheltuieli in avans | 12.091 |
| Datorii | 549.808 |
| Capitaluri proprii | 500.046 |
| Capital social | 310.000 |
| Cifra de afaceri | 315.179 |
| Venituri totale | 315.179 |
| Cheltuieli totale | 238.395 |
| Profit brut | 76.784 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 67.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 141.648 |
| Active circulante | 933.606 |
| Stocuri | 284.197 |
| Creante | 226.566 |
| Disponibilitati | 422.843 |
| Cheltuieli in avans | 11.873 |
| Datorii | 554.410 |
| Capitaluri proprii | 532.717 |
| Capital social | 310.000 |
| Cifra de afaceri | 287.956 |
| Venituri totale | 287.956 |
| Cheltuieli totale | 234.503 |
| Profit brut | 53.453 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.814 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 174.548 |
| Active circulante | 808.512 |
| Stocuri | 257.255 |
| Creante | 451.786 |
| Disponibilitati | 99.471 |
| Cheltuieli in avans | 51.693 |
| Datorii | 507.155 |
| Capitaluri proprii | 527.598 |
| Capital social | 310.000 |
| Cifra de afaceri | 495.159 |
| Venituri totale | 514.586 |
| Cheltuieli totale | 402.790 |
| Profit brut | 111.796 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 96.379 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 208.872 |
| Active circulante | 708.226 |
| Stocuri | 251.084 |
| Creante | 346.511 |
| Disponibilitati | 110.631 |
| Cheltuieli in avans | 47.896 |
| Datorii | 513.775 |
| Capitaluri proprii | 451.219 |
| Capital social | 310.000 |
| Cifra de afaceri | 694.872 |
| Venituri totale | 694.872 |
| Cheltuieli totale | 538.511 |
| Profit brut | 156.361 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 131.519 |
| Pierdere neta | 0 |