WESTERN SECURITY GUARD SRL – CUI 35876705
Pe scurt
WESTERN SECURITY GUARD SRL are CUI 35876705, număr de înregistrare J01/329/2016 și sediul în Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 8010 – Învățământ primar. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.014.497 lei, un profit net de 40.279 lei și un număr mediu de 36 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | WESTERN SECURITY GUARD SRL |
| CUI | 35876705 |
| Nr. Reg. Com. | J01/329/2016 |
| EUID | ROONRC.J1/329/2016 |
| CAEN | 8010 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-03-29 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 014 497 | 40 279 | 1 013 028 | 475 471 | 672 099 | 134 542 | 36 |
| 2024 | 2 286 191 | 59 650 | 1 014 352 | 503 328 | 606 237 | 95 213 | 44 |
| 2023 | 2 441 452 | 66 926 | 1 009 187 | 574 729 | 540 731 | 106 273 | 56 |
| 2022 | 2 367 056 | 26 288 | 979 586 | 225 370 | 582 122 | -172 094 | 65 |
| 2021 | 1 767 127 | -97 334 | 844 870 | 249 624 | 396 947 | -198 299 | 56 |
| 2020 | 1 604 944 | 1 679 | 626 476 | 123 710 | 511 816 | 9 050 | 54 |
| 2019 | 1 617 262 | 2 444 | 505 622 | 46 097 | 459 827 | 15 916 | 60 |
| 2018 | 2 096 471 | 9 503 | 592 673 | — | — | — | 82 |
| 2017 | 1 472 776 | 345 | 521 531 | — | — | — | 65 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 014 497 lei
-12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “WESTERN SECURITY GUARD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8010 Rev. 2 (echivalent: 8010 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Activități de protecție și gardă |
| Descriere Activitate | Activități de protecție și gardă |
| Cod CAEN principal | 80 Activități de protecție și gardă |
| Descriere activitate (principal) | Activități de investigații și protecție |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Alba , domeniul 8010: Învățământ primar
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (80), poziții apropiate de locul 45 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SECURED SR S.R.L. – locul 41, 40,29 mil. lei, Mureş
- AVANTAJ PROSOLUTIONS SRL – locul 41, 4,44 mil. lei, Bucureşti
- UNITED SERV SECURITY SRL – locul 41, 2,15 mil. lei, Bucureşti
- COSMIC SERVIMPEX SRL – locul 41, 717.827 lei, Bucureşti
- RO-ARMYSECURITY SA – locul 42, 40,11 mil. lei, Bucureşti
- TECHNOSMART ELECTROCONSTRUCT S.R.L. – locul 42, 4,41 mil. lei, Bacău
- 88 GUARD SECURITY SRL – locul 42, 2,14 mil. lei, Mehedinţi
- JAK SYSTEM SECURITY S.R.L. – locul 42, 698.140 lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „WESTERN SECURITY GUARD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „WESTERN SECURITY GUARD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „WESTERN SECURITY GUARD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 574.729 |
| Active circulante | 540.731 |
| Stocuri | 23.806 |
| Creante | 483.337 |
| Disponibilitati | 33.588 |
| Datorii | 1.009.187 |
| Capitaluri proprii | 106.273 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.441.452 |
| Venituri totale | 2.533.919 |
| Cheltuieli totale | 2.442.578 |
| Profit brut | 91.341 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.926 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 56 |
| Active imobilizate | 225.370 |
| Active circulante | 582.122 |
| Stocuri | 18.880 |
| Creante | 531.332 |
| Disponibilitati | 31.910 |
| Datorii | 979.586 |
| Capitaluri proprii | -172.094 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.367.056 |
| Venituri totale | 2.415.611 |
| Cheltuieli totale | 2.366.552 |
| Profit brut | 49.059 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.288 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 65 |
| Active imobilizate | 123.710 |
| Active circulante | 511.816 |
| Stocuri | 10.817 |
| Creante | 389.427 |
| Disponibilitati | 111.572 |
| Datorii | 626.476 |
| Capitaluri proprii | 9.050 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.604.944 |
| Venituri totale | 1.752.342 |
| Cheltuieli totale | 1.736.973 |
| Profit brut | 15.369 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.679 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 54 |
| Active imobilizate | 72.820 |
| Active circulante | 517.711 |
| Stocuri | 8.148 |
| Creante | 398.694 |
| Disponibilitati | 110.869 |
| Cheltuieli in avans | 15.614 |
| Datorii | 592.673 |
| Capitaluri proprii | 13.472 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.096.471 |
| Venituri totale | 2.157.350 |
| Cheltuieli totale | 2.129.382 |
| Profit brut | 27.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 82 |
| Active imobilizate | 95.432 |
| Active circulante | 425.995 |
| Stocuri | 8.148 |
| Creante | 353.771 |
| Disponibilitati | 64.076 |
| Cheltuieli in avans | 4.074 |
| Datorii | 521.531 |
| Capitaluri proprii | 3.970 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.472.776 |
| Venituri totale | 1.552.282 |
| Cheltuieli totale | 1.537.209 |
| Profit brut | 15.073 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 345 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 65 |
| Active circulante | 171.250 |
| Creante | 164.933 |
| Disponibilitati | 6.317 |
| Datorii | 167.625 |
| Capitaluri proprii | 3.625 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 453.813 |
| Venituri totale | 458.813 |
| Cheltuieli totale | 450.850 |
| Profit brut | 7.963 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.425 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 39 |