WERZALIT LEMN TECH S.R.L.
| Denumire | WERZALIT LEMN TECH S.R.L. |
| CUI | 11454053 |
| Nr. Reg. Com. | J35/101/1999 |
| EUID | ROONRC.J35/101/1999 |
| CAEN | 1621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-02-04 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TROYER MARTIN | - | Austria |
| GHEORGHE EMIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54 223 482 | -10 303 885 | 36 675 718 | 31 343 836 | 10 916 705 | 4 415 745 | 168 |
| 2024 | 47 815 167 | -10 858 776 | 35 775 304 | 35 062 082 | 16 541 074 | 14 666 218 | 183 |
| 2023 | 71 432 298 | 976 057 | 33 957 044 | 33 514 876 | 27 026 240 | 25 524 994 | 209 |
| 2022 | 67 111 086 | 406 450 | 22 678 226 | 27 154 617 | 21 314 234 | 24 548 935 | 211 |
| 2021 | 59 412 455 | 251 904 | 8 049 154 | 14 388 994 | 19 373 661 | 24 489 462 | 215 |
| 2020 | 53 598 891 | 3 671 841 | 3 111 458 | 14 463 071 | 14 236 041 | 24 386 527 | 221 |
| 2019 | 55 249 194 | -317 287 | 13 997 498 | 16 413 321 | 19 517 834 | 22 001 237 | 226 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises54 223 482 lei
13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “WERZALIT LEMN TECH S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1621 Rev. 2 (echivalent: 1621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Descriere Activitate | Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 1621: Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „WERZALIT LEMN TECH S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „WERZALIT LEMN TECH S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „WERZALIT LEMN TECH S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.062.082 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.541.074 |
| Stocuri | 11.157.441 |
| Creante | 5.279.392 |
| Casa si conturi la banci | 104.241 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 124.917 |
| DATORII | 35.775.304 |
| PROVIZIOANE | 1.286.551 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.666.218 |
| Capital subscris varsat | 13.993.320 |
| Cifra de afaceri neta | 47.815.167 |
| VENITURI TOTALE | 45.716.733 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.575.509 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.858.776 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.858.776 |
| Numar mediu de salariati | 183 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.514.876 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.026.240 |
| Stocuri | 20.282.750 |
| Creante | 6.676.919 |
| Casa si conturi la banci | 66.571 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 227.473 |
| DATORII | 33.957.044 |
| PROVIZIOANE | 1.286.551 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.524.994 |
| Capital subscris varsat | 13.993.320 |
| Cifra de afaceri neta | 71.432.298 |
| VENITURI TOTALE | 76.055.215 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.819.149 |
| Profitul brut | 1.236.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 976.057 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 209 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.154.617 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.314.234 |
| Stocuri | 13.521.407 |
| Creante | 7.738.086 |
| Casa si conturi la banci | 54.741 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.861 |
| DATORII | 22.678.226 |
| PROVIZIOANE | 1.286.551 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.548.935 |
| Capital subscris varsat | 13.993.320 |
| Cifra de afaceri neta | 67.111.086 |
| VENITURI TOTALE | 69.290.457 |
| CHELTUIELI TOTALE | 68.726.762 |
| Profitul brut | 563.695 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 406.450 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 211 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.388.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.373.661 |
| Stocuri | 12.729.885 |
| Creante | 6.596.899 |
| Casa si conturi la banci | 46.877 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.512 |
| DATORII | 8.049.154 |
| PROVIZIOANE | 1.286.551 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.489.462 |
| Capital subscris varsat | 13.993.320 |
| Cifra de afaceri neta | 59.412.455 |
| VENITURI TOTALE | 61.245.783 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.902.173 |
| Profitul brut | 343.610 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 251.904 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 215 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.463.071 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.236.041 |
| Stocuri | 10.207.225 |
| Creante | 3.966.016 |
| Casa si conturi la banci | 62.800 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.424 |
| DATORII | 3.111.458 |
| PROVIZIOANE | 1.286.551 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.386.527 |
| Capital subscris varsat | 13.993.320 |
| Cifra de afaceri neta | 53.598.891 |
| VENITURI TOTALE | 53.228.664 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.147.134 |
| Profitul brut | 4.081.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.671.841 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 221 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.413.321 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.517.834 |
| Stocuri | 14.747.872 |
| Creante | 4.671.452 |
| Casa si conturi la banci | 98.510 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.580 |
| DATORII | 13.997.498 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.001.237 |
| Capital subscris varsat | 13.993.320 |
| Cifra de afaceri neta | 55.249.194 |
| VENITURI TOTALE | 55.959.351 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.276.638 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 317.287 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 317.287 |
| Numar mediu de salariati | 226 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.189.331 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.915.394 |
| Stocuri | 12.810.890 |
| Creante | 4.026.859 |
| Casa si conturi la banci | 77.645 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.350 |
| DATORII | 12.836.551 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.318.524 |
| Capital subscris varsat | 13.993.320 |
| Cifra de afaceri neta | 53.487.931 |
| VENITURI TOTALE | 54.601.025 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.429.199 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.828.174 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.828.174 |
| Numar mediu de salariati | 230 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.284.311 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.730.099 |
| Stocuri | 9.206.643 |
| Creante | 8.456.406 |
| Casa si conturi la banci | 67.050 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.380 |
| DATORII | 9.861.629 |
| PROVIZIOANE | 36.134 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.161.027 |
| Capital subscris varsat | 13.993.320 |
| Cifra de afaceri neta | 56.076.102 |
| VENITURI TOTALE | 57.365.651 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.348.162 |
| Profitul brut | 2.017.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.675.279 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 237 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.312.602 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.368.166 |
| Stocuri | 10.013.087 |
| Creante | 8.145.677 |
| Casa si conturi la banci | 209.402 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.910 |
| DATORII | 12.170.486 |
| PROVIZIOANE | 20.793 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.537.399 |
| Capital subscris varsat | 13.993.320 |
| Cifra de afaceri neta | 51.643.619 |
| VENITURI TOTALE | 54.096.806 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.508.911 |
| Profitul brut | 2.587.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.127.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 225 |