VRAJA MARII COM SRL
| Denumire | VRAJA MARII COM SRL |
| CUI | 9392048 |
| Nr. Reg. Com. | J1997000179063 |
| EUID | ROONRC.J1997000179063 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-04-16 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOARBA VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 227 095 | 742 945 | 808 575 | — | — | — | 13 |
| 2024 | 4 214 089 | 813 230 | 198 326 | 1 096 998 | 719 327 | 1 350 379 | 17 |
| 2023 | 3 786 610 | 1 156 133 | 128 741 | 1 306 838 | 733 488 | 1 586 823 | 20 |
| 2022 | 3 054 855 | 1 070 567 | 91 237 | 1 243 382 | 648 763 | 1 476 145 | 20 |
| 2021 | 1 732 436 | 416 070 | 108 344 | 1 369 181 | 1 052 772 | 1 891 841 | 17 |
| 2020 | 1 326 150 | 382 110 | 83 364 | 1 276 325 | 682 810 | 1 875 771 | 11 |
| 2019 | 2 713 998 | 853 349 | 363 133 | 1 327 765 | 529 029 | 1 493 661 | 22 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 227 095 lei
0%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VRAJA MARII COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 5611: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VRAJA MARII COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VRAJA MARII COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VRAJA MARII COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.096.998 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 719.327 |
| Stocuri | 110.141 |
| Creante | 85.120 |
| Casa si conturi la banci | 524.066 |
| DATORII | 198.326 |
| VENITURI IN AVANS | 267.620 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.350.379 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.214.089 |
| VENITURI TOTALE | 5.724.127 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.755.405 |
| Profitul brut | 968.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 813.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.306.838 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 733.488 |
| Stocuri | 108.837 |
| Creante | 208.116 |
| Casa si conturi la banci | 416.535 |
| DATORII | 128.741 |
| VENITURI IN AVANS | 324.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.586.823 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.786.610 |
| VENITURI TOTALE | 4.984.767 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.790.769 |
| Profitul brut | 1.193.998 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.156.133 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.243.382 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 648.763 |
| Stocuri | 40.215 |
| Creante | 166.022 |
| Casa si conturi la banci | 442.526 |
| DATORII | 91.237 |
| VENITURI IN AVANS | 324.763 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.476.145 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.054.855 |
| VENITURI TOTALE | 4.221.486 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.122.828 |
| Profitul brut | 1.098.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.070.567 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.369.181 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.052.772 |
| Stocuri | 65.956 |
| Creante | 146.575 |
| Casa si conturi la banci | 840.241 |
| DATORII | 108.344 |
| VENITURI IN AVANS | 421.768 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.891.841 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.732.436 |
| VENITURI TOTALE | 2.308.748 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.875.354 |
| Profitul brut | 433.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 416.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.276.325 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 682.810 |
| Stocuri | 24.663 |
| Creante | 19.515 |
| Casa si conturi la banci | 638.632 |
| DATORII | 83.364 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.875.771 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.326.150 |
| VENITURI TOTALE | 1.871.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.475.647 |
| Profitul brut | 395.372 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 382.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.327.765 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 529.029 |
| Stocuri | 131.890 |
| Creante | 79.557 |
| Casa si conturi la banci | 317.582 |
| DATORII | 363.133 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.493.661 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.713.998 |
| VENITURI TOTALE | 3.511.216 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.630.727 |
| Profitul brut | 880.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 853.349 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| Active imobilizate | 1.270.893 |
| Active circulante | 263.773 |
| Stocuri | 74.088 |
| Creante | 82.201 |
| Disponibilitati | 107.484 |
| Datorii | 894.354 |
| Capitaluri proprii | 640.312 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.080.758 |
| Venituri totale | 2.878.286 |
| Cheltuieli totale | 2.566.835 |
| Profit brut | 311.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 290.642 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 25 |
| Active imobilizate | 1.194.325 |
| Active circulante | 338.610 |
| Stocuri | 170.686 |
| Creante | 78.157 |
| Disponibilitati | 89.767 |
| Datorii | 1.183.264 |
| Capitaluri proprii | 349.671 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.253.032 |
| Venituri totale | 3.016.620 |
| Cheltuieli totale | 2.898.808 |
| Profit brut | 117.812 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 85.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 24 |
| Active imobilizate | 1.135.180 |
| Active circulante | 272.471 |
| Stocuri | 157.792 |
| Creante | 104.079 |
| Disponibilitati | 10.600 |
| Datorii | 1.143.802 |
| Capitaluri proprii | 263.849 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.212.755 |
| Venituri totale | 2.809.531 |
| Cheltuieli totale | 2.453.230 |
| Profit brut | 356.301 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 299.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 23 |