VOICETAG SRL – CUI 29774549
Pe scurt
VOICETAG SRL are CUI 29774549, număr de înregistrare J04/145/2012 și sediul în Municipiul Moineşti, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 5920 – Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 158.893 lei, o pierdere netă de 35.147 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VOICETAG SRL |
| CUI | 29774549 |
| Nr. Reg. Com. | J04/145/2012 |
| EUID | ROONRC.J4/145/2012 |
| CAEN | 5920 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-02-21 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NEAGU GEORGE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 158 893 | -35 147 | 47 599 | 3 864 | 10 482 | -33 253 | 2 |
| 2024 | 95 631 | -57 107 | 6 563 | 2 431 | 6 026 | 1 894 | 2 |
| 2023 | 91 259 | -18 840 | 5 738 | 0 | 64 739 | 59 001 | 1 |
| 2022 | 99 551 | 39 167 | 1 326 | 0 | 98 733 | 97 407 | 1 |
| 2021 | 93 557 | 58 000 | 3 039 | 78 | 61 201 | 58 240 | 1 |
| 2020 | 83 164 | 43 595 | 3 414 | 78 | 130 741 | 127 405 | 1 |
| 2019 | 89 145 | 35 383 | 3 440 | 2 422 | 84 829 | 83 811 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises158 893 lei
66%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VOICETAG SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5920 Rev. 2 (echivalent: 5920 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Cod CAEN principal | 59 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Descriere activitate (principal) | Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 5920: Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (59), poziții apropiate de locul 202 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SCREENFILM S.R.L. – locul 198, 1,05 mil. lei, Bucureşti
- OMNI SOUND SRL – locul 198, 162.200 lei, Alba
- DREPTUNGHI S.R.L. – locul 198, 44.965 lei, Neamţ
- RED DELPHI PRODUKSJON S.R.L. – locul 199, 1,05 mil. lei, Bucureşti
- SL STUDIOS S.R.L. – locul 199, 162.122 lei, Ilfov
- ALTERNO STUDIO S.R.L. – locul 199, 43.570 lei, Prahova
- ADN VISUAL PRODUCTION S.R.L. – locul 200, 1,05 mil. lei, Bucureşti
- MARIUS GFY MUSIC S.R.L. – locul 200, 161.740 lei, Arad
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VOICETAG SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VOICETAG SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VOICETAG SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.431 |
| Active circulante | 6.026 |
| Creante | 5.490 |
| Disponibilitati | 536 |
| Datorii | 6.563 |
| Capitaluri proprii | 1.894 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 95.631 |
| Venituri totale | 95.921 |
| Cheltuieli totale | 152.072 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 56.151 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 57.107 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 64.739 |
| Creante | 18.925 |
| Disponibilitati | 45.814 |
| Datorii | 5.738 |
| Capitaluri proprii | 59.001 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 91.259 |
| Venituri totale | 92.029 |
| Cheltuieli totale | 109.956 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.927 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.840 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 98.733 |
| Disponibilitati | 98.733 |
| Datorii | 1.326 |
| Capitaluri proprii | 97.407 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 99.551 |
| Venituri totale | 99.551 |
| Cheltuieli totale | 58.387 |
| Profit brut | 41.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.167 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 78 |
| Active circulante | 61.201 |
| Creante | 795 |
| Disponibilitati | 60.406 |
| Datorii | 3.039 |
| Capitaluri proprii | 58.240 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 93.557 |
| Venituri totale | 93.557 |
| Cheltuieli totale | 32.807 |
| Profit brut | 60.750 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.000 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 78 |
| Active circulante | 130.741 |
| Creante | 795 |
| Disponibilitati | 129.946 |
| Datorii | 3.414 |
| Capitaluri proprii | 127.405 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 83.164 |
| Venituri totale | 83.164 |
| Cheltuieli totale | 37.600 |
| Profit brut | 45.564 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.422 |
| Active circulante | 84.829 |
| Creante | 145 |
| Disponibilitati | 84.684 |
| Datorii | 3.440 |
| Capitaluri proprii | 83.811 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 89.145 |
| Venituri totale | 89.145 |
| Cheltuieli totale | 52.871 |
| Profit brut | 36.274 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.383 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.422 |
| Active circulante | 51.108 |
| Creante | 145 |
| Disponibilitati | 50.963 |
| Datorii | 5.102 |
| Capitaluri proprii | 48.428 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 28.531 |
| Venituri totale | 28.531 |
| Cheltuieli totale | 42.868 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.337 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.622 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.422 |
| Active circulante | 63.734 |
| Disponibilitati | 63.734 |
| Datorii | 3.107 |
| Capitaluri proprii | 63.049 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 37.845 |
| Venituri totale | 37.845 |
| Cheltuieli totale | 38.739 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 894 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.029 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.422 |
| Active circulante | 107.514 |
| Stocuri | 7.854 |
| Creante | 842 |
| Disponibilitati | 98.818 |
| Datorii | 4.858 |
| Capitaluri proprii | 105.078 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 51.945 |
| Venituri totale | 51.945 |
| Cheltuieli totale | 32.571 |
| Profit brut | 19.374 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.816 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |