VLADIMIR RADU CONSTRUCTGER SRL – CUI 36924886
Informativ
VLADIMIR RADU CONSTRUCTGER SRL are CUI 36924886, număr de înregistrare J17/39/2017 și sediul în Sat Chiraftei, Comuna Măstăcani, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 882.229 lei, un profit net de 439.558 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VLADIMIR RADU CONSTRUCTGER SRL |
| CUI | 36924886 |
| Nr. Reg. Com. | J17/39/2017 |
| EUID | ROONRC.J17/39/2017 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-01-17 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RADU VLADIMIR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 882 229 | 439 558 | 782 355 | 516 831 | 590 603 | 325 079 | 1 |
| 2024 | 0 | -44 059 | 736 343 | 246 079 | 375 793 | -114 471 | 1 |
| 2023 | 0 | -51 124 | 448 266 | 364 697 | 13 156 | -70 413 | 1 |
| 2022 | 0 | -1 497 | 21 319 | 7 | 2 023 | -19 289 | 0 |
| 2021 | 0 | -685 | 19 512 | 14 | 1 706 | -17 792 | 0 |
| 2020 | 0 | -439 | 19 062 | 101 | 1 854 | -17 107 | 0 |
| 2019 | 0 | -22 406 | 18 562 | 187 | 1 707 | -16 668 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VLADIMIR RADU CONSTRUCTGER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Galaţi , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 2429 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ELYS INTERDECOR SRL – locul 2425, 4,14 mil. lei, Constanţa
- LUPGRIGORE 3 LUPI CONSTRUCT S.R.L. – locul 2425, 885.116 lei, Dâmboviţa
- TNB CONSTRUCT S.R.L. – locul 2426, 4,14 mil. lei, Bucureşti
- VALI-EMA SUPER CONSTRUCT S.R.L. – locul 2426, 884.493 lei, Giurgiu
- XELAR BUILDING S.R.L. – locul 2427, 4,13 mil. lei, Neamţ
- COSPA RAFELY SRL – locul 2427, 883.712 lei, Neamţ
- EDIROM CONSTRUCT SRL – locul 2428, 4,12 mil. lei, Prahova
- PSC PROCONSTRUCT S.R.L. – locul 2428, 882.961 lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VLADIMIR RADU CONSTRUCTGER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VLADIMIR RADU CONSTRUCTGER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VLADIMIR RADU CONSTRUCTGER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 246.079 |
| Active circulante | 375.793 |
| Stocuri | 50.036 |
| Creante | 316.545 |
| Disponibilitati | 9.212 |
| Datorii | 736.343 |
| Capitaluri proprii | -114.471 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 130 |
| Cheltuieli totale | 44.188 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 44.058 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 44.059 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 364.697 |
| Active circulante | 13.156 |
| Stocuri | 34 |
| Creante | 5.802 |
| Disponibilitati | 7.320 |
| Datorii | 448.266 |
| Capitaluri proprii | -70.413 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 4.118 |
| Cheltuieli totale | 55.201 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 51.083 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 51.124 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7 |
| Active circulante | 2.023 |
| Stocuri | 35 |
| Creante | 1.701 |
| Disponibilitati | 287 |
| Datorii | 21.319 |
| Capitaluri proprii | -19.289 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.497 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.497 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.497 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 14 |
| Active circulante | 1.706 |
| Stocuri | 35 |
| Creante | 1.701 |
| Disponibilitati | -30 |
| Datorii | 19.512 |
| Capitaluri proprii | -17.792 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 685 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 685 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 685 |
| Active imobilizate | 101 |
| Active circulante | 1.854 |
| Creante | 1.701 |
| Disponibilitati | 153 |
| Datorii | 19.062 |
| Capitaluri proprii | -17.107 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 439 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 439 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 439 |
| Active imobilizate | 187 |
| Active circulante | 1.707 |
| Creante | 1.701 |
| Disponibilitati | 6 |
| Datorii | 18.562 |
| Capitaluri proprii | -16.668 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 637 |
| Cheltuieli totale | 23.037 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.400 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.406 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 273 |
| Active circulante | 311.095 |
| Creante | 219.167 |
| Disponibilitati | 91.928 |
| Datorii | 90.293 |
| Capitaluri proprii | 221.075 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.149.505 |
| Venituri totale | 1.155.042 |
| Cheltuieli totale | 922.712 |
| Profit brut | 232.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 220.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 360 |
| Active circulante | 159.976 |
| Creante | 9.379 |
| Disponibilitati | 150.597 |
| Datorii | 3.586 |
| Capitaluri proprii | 156.750 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 457.173 |
| Venituri totale | 461.684 |
| Cheltuieli totale | 294.883 |
| Profit brut | 166.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 156.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |