VISIDENT S.R.L. – CUI 44089655
Pe scurt
VISIDENT S.R.L. are CUI 44089655, număr de înregistrare J2021000467387 și sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. Activitatea principală declarată: CAEN 8691 – Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.074.970 lei, un profit net de 1.279.152 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VISIDENT S.R.L. |
| CUI | 44089655 |
| Nr. Reg. Com. | J2021000467387 |
| EUID | ROONRC.J2021000467387 |
| CAEN | 8691 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-04-09 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DRĂGULESCU ŞTEFAN CLAUDIU | - | România |
| MUSTĂŢEA OVIDIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 074 970 | 1 279 152 | 427 436 | 619 717 | 1 087 111 | 1 279 392 | 7 |
| 2024 | 2 750 205 | 1 493 513 | 452 078 | 718 805 | 1 227 026 | 1 493 753 | 7 |
| 2023 | 1 919 015 | 1 108 298 | 126 702 | 342 849 | 892 391 | 1 108 538 | 8 |
| 2022 | 1 234 225 | 654 148 | 442 956 | 400 518 | 626 447 | 589 217 | 8 |
| 2021 | 30 040 | -65 131 | 381 539 | 0 | 2 574 | -64 931 | 0 |
| 2020 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 074 970 lei
12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VISIDENT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8691 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale |
| Descriere Activitate | Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale |
| Cod CAEN principal | 86 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vâlcea , domeniul 8691: Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (86), poziții apropiate de locul 84 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CLINICA MEDICALA DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU EMINESCU 100 S.R.L. – locul 80, 20,66 mil. lei, Bucureşti
- TACO HOSPITAL S.R.L. – locul 80, 11,35 mil. lei, Bacău
- EDENT PREMIUM EXPERTS S.R.L. – locul 80, 8,58 mil. lei, Bucureşti
- PROBIOS MEDICA SRL – locul 80, 3,33 mil. lei, Caraş-Severin
- BELLE VIE MEDICAL S.R.L. – locul 80, 3,25 mil. lei, Ilfov
- OPTIMIZE BODY CENTER S.R.L. – locul 80, 1,77 mil. lei, Bucureşti
- GEOMED UNIC S.R.L. – locul 80, 1,08 mil. lei, Alba
- PRO REHAB S.R.L. – locul 80, 496.159 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VISIDENT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VISIDENT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VISIDENT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 718.805 |
| Active circulante | 1.227.026 |
| Creante | 1.193.015 |
| Disponibilitati | 34.011 |
| Datorii | 452.078 |
| Capitaluri proprii | 1.493.753 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.750.205 |
| Venituri totale | 2.750.205 |
| Cheltuieli totale | 978.018 |
| Profit brut | 1.772.187 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.493.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 342.849 |
| Active circulante | 892.391 |
| Creante | 838.145 |
| Disponibilitati | 54.246 |
| Datorii | 126.702 |
| Capitaluri proprii | 1.108.538 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.919.015 |
| Venituri totale | 1.919.015 |
| Cheltuieli totale | 792.842 |
| Profit brut | 1.126.173 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.108.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 400.518 |
| Active circulante | 626.447 |
| Creante | 1.400 |
| Disponibilitati | 625.047 |
| Cheltuieli in avans | 5.208 |
| Datorii | 442.956 |
| Capitaluri proprii | 589.217 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.234.225 |
| Venituri totale | 1.234.225 |
| Cheltuieli totale | 568.672 |
| Profit brut | 665.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 654.148 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active circulante | 2.574 |
| Stocuri | 2.180 |
| Disponibilitati | 394 |
| Cheltuieli in avans | 314.034 |
| Datorii | 381.539 |
| Capitaluri proprii | -64.931 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 30.040 |
| Venituri totale | 30.040 |
| Cheltuieli totale | 95.171 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 65.131 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 65.131 |