ALRO EXTRUSION S.R.L.
| Denumire | ALRO EXTRUSION S.R.L. |
| CUI | 15436904 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000298288 |
| EUID | ROONRC.J28/298/2003 |
| CAEN | 2442 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-05-15 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LYNGAA PER | - | Danemarca |
| HIGER IGOR | - | Israel |
| HIGER IGOR | - | Israel |
| GORAN OVIDIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 640 504 329 | -19 008 785 | 105 942 979 | 112 361 753 | 124 487 311 | 123 198 661 | 364 |
| 2024 | 583 761 229 | -4 923 747 | 95 224 677 | 117 585 232 | 128 764 873 | 142 207 447 | 376 |
| 2023 | 708 804 095 | 37 928 123 | 80 227 796 | 99 471 563 | 133 495 283 | 147 131 194 | 378 |
| 2022 | 719 201 092 | 47 342 201 | 122 903 122 | 91 980 678 | 141 927 807 | 109 203 071 | 299 |
| 2021 | 416 707 088 | 20 325 829 | 98 686 244 | 54 294 428 | 109 780 609 | 61 860 870 | 264 |
| 2020 | 321 328 057 | 10 464 348 | 50 372 706 | 41 518 929 | 54 374 629 | 41 535 041 | 254 |
| 2019 | 289 799 670 | 477 308 | 65 545 694 | 44 485 037 | 56 571 537 | 31 077 101 | 249 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises640 504 329 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALRO EXTRUSION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2442 Rev. 2 (echivalent: 2442 Rev. 1, 2442 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Metalurgia aluminiului |
| Descriere Activitate | Metalurgia aluminiului |
| Cod CAEN principal | 24 Metalurgia aluminiului |
| Descriere activitate (principal) | Industria metalurgică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Olt , domeniul 2442: Fabricarea preparatelor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALRO EXTRUSION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALRO EXTRUSION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALRO EXTRUSION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 117.585.232 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 128.764.873 |
| Stocuri | 72.635.461 |
| Creante | 51.920.097 |
| Casa si conturi la banci | 4.209.315 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 822.221 |
| DATORII | 95.224.677 |
| VENITURI IN AVANS | 9.026.057 |
| PROVIZIOANE | 714.145 |
| CAPITALURI - TOTAL | 142.207.447 |
| Capital subscris varsat | 21.893.209 |
| Cifra de afaceri neta | 583.761.229 |
| VENITURI TOTALE | 596.847.780 |
| CHELTUIELI TOTALE | 596.282.085 |
| Profitul brut | 565.695 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.923.747 |
| Numar mediu de salariati | 376 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 99.471.563 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 133.495.283 |
| Stocuri | 46.330.714 |
| Creante | 50.169.721 |
| Casa si conturi la banci | 36.994.848 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.086.767 |
| DATORII | 80.227.796 |
| VENITURI IN AVANS | 2.490.294 |
| PROVIZIOANE | 4.204.329 |
| CAPITALURI - TOTAL | 147.131.194 |
| Capital subscris varsat | 21.893.209 |
| Cifra de afaceri neta | 708.804.095 |
| VENITURI TOTALE | 703.386.072 |
| CHELTUIELI TOTALE | 655.870.815 |
| Profitul brut | 47.515.257 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 37.928.123 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 378 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 91.980.678 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 141.927.807 |
| Stocuri | 63.009.009 |
| Creante | 60.184.819 |
| Casa si conturi la banci | 18.733.979 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.522.805 |
| DATORII | 122.903.122 |
| VENITURI IN AVANS | 2.973.263 |
| PROVIZIOANE | 351.834 |
| CAPITALURI - TOTAL | 109.203.071 |
| Capital subscris varsat | 21.893.209 |
| Cifra de afaceri neta | 719.201.092 |
| VENITURI TOTALE | 728.528.506 |
| CHELTUIELI TOTALE | 671.095.309 |
| Profitul brut | 57.433.197 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 47.342.201 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 299 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 54.294.428 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 109.780.609 |
| Stocuri | 70.315.429 |
| Creante | 29.032.022 |
| Casa si conturi la banci | 10.433.158 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 117.955 |
| DATORII | 98.686.244 |
| VENITURI IN AVANS | 3.422.612 |
| PROVIZIOANE | 223.266 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.860.870 |
| Capital subscris varsat | 21.893.209 |
| Cifra de afaceri neta | 416.707.088 |
| VENITURI TOTALE | 431.626.701 |
| CHELTUIELI TOTALE | 407.336.727 |
| Profitul brut | 24.289.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.325.829 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 264 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.518.929 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.374.629 |
| Stocuri | 28.144.373 |
| Creante | 23.334.652 |
| Casa si conturi la banci | 2.895.604 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.757 |
| DATORII | 50.372.706 |
| VENITURI IN AVANS | 3.828.361 |
| PROVIZIOANE | 220.207 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.535.041 |
| Capital subscris varsat | 21.893.209 |
| Cifra de afaceri neta | 321.328.057 |
| VENITURI TOTALE | 325.651.885 |
| CHELTUIELI TOTALE | 313.334.368 |
| Profitul brut | 12.317.517 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.464.348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 254 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.485.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.571.537 |
| Stocuri | 28.432.838 |
| Creante | 26.579.963 |
| Casa si conturi la banci | 1.558.736 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.135 |
| DATORII | 65.545.694 |
| VENITURI IN AVANS | 4.318.083 |
| PROVIZIOANE | 178.831 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.077.101 |
| Capital subscris varsat | 21.893.209 |
| Cifra de afaceri neta | 289.799.670 |
| VENITURI TOTALE | 291.794.527 |
| CHELTUIELI TOTALE | 291.184.570 |
| Profitul brut | 609.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 477.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 249 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.451.015 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.365.903 |
| Stocuri | 39.728.138 |
| Creante | 27.273.153 |
| Casa si conturi la banci | 2.364.612 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.096 |
| DATORII | 78.124.964 |
| VENITURI IN AVANS | 4.737.975 |
| PROVIZIOANE | 1.397.282 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.599.793 |
| Capital subscris varsat | 21.893.209 |
| Cifra de afaceri neta | 314.034.646 |
| VENITURI TOTALE | 373.106.741 |
| CHELTUIELI TOTALE | 365.020.706 |
| Profitul brut | 8.086.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.532.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 242 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.397.154 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.534.021 |
| Stocuri | 25.148.775 |
| Creante | 26.757.656 |
| Casa si conturi la banci | 3.627.590 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 98.793 |
| DATORII | 73.286.891 |
| VENITURI IN AVANS | 5.307.381 |
| PROVIZIOANE | 1.368.238 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.067.458 |
| Capital subscris varsat | 21.893.209 |
| Cifra de afaceri neta | 313.701.132 |
| VENITURI TOTALE | 369.528.665 |
| CHELTUIELI TOTALE | 363.784.092 |
| Profitul brut | 5.744.573 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.347.545 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 235 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.406.884 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.131.304 |
| Stocuri | 23.551.228 |
| Creante | 16.153.161 |
| Casa si conturi la banci | 2.426.915 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 134.883 |
| DATORII | 68.993.444 |
| VENITURI IN AVANS | 5.735.733 |
| PROVIZIOANE | 223.980 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.719.914 |
| Capital subscris varsat | 21.893.209 |
| Cifra de afaceri neta | 268.091.326 |
| VENITURI TOTALE | 306.778.171 |
| CHELTUIELI TOTALE | 297.639.481 |
| Profitul brut | 9.138.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.344.350 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 238 |