VILELLA INTER SRL – CUI 17168433
Pe scurt
VILELLA INTER SRL are CUI 17168433, număr de înregistrare J2005000077117 și sediul în Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, județul Caraş-Severin. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.160.935 lei, un profit net de 7.644 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VILELLA INTER SRL |
| CUI | 17168433 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000077117 |
| EUID | ROONRC.J2005000077117 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-01-27 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OROS DUMITRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 160 935 | 7 644 | 1 307 923 | 613 855 | 1 588 073 | 894 005 | 5 |
| 2024 | 971 595 | 13 494 | 1 347 088 | 657 239 | 1 514 248 | 824 399 | 5 |
| 2023 | 1 694 029 | 61 629 | 1 214 206 | 540 997 | 1 484 228 | 811 019 | 4 |
| 2022 | 1 279 045 | 64 980 | 2 058 065 | 653 380 | 2 233 769 | 829 084 | 5 |
| 2021 | 1 312 371 | -153 808 | 2 045 254 | 753 941 | 1 742 065 | 404 888 | 6 |
| 2020 | 994 841 | 22 925 | 1 586 043 | 917 764 | 1 275 967 | 561 824 | 4 |
| 2019 | 1 178 178 | 56 371 | 1 704 741 | 1 146 587 | 1 235 139 | 541 121 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VILELLA INTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Caraş-Severin , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 572 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LYNODORIS IMPEX SRL – locul 568, 1,18 mil. lei, Prahova
- MKM BIO SK SRL – locul 568, 89.600 lei, Bihor
- TRANSFLOR BUCOVINA SRL – locul 568, 72.141 lei, Suceava
- ROMPIN INVEST SRL – locul 568, 33.570 lei, Prahova
- PETRU SILVOFOREST SRL – locul 569, 1,18 mil. lei, Tulcea
- MIRA AGRONER S.R.L. – locul 569, 88.909 lei, Galaţi
- DORALY STAR INVEST SRL – locul 569, 71.267 lei, Argeş
- MARI PROD FOISOARE S.R.L. – locul 569, 33.500 lei, Teleorman
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VILELLA INTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VILELLA INTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VILELLA INTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 657.239 |
| Active circulante | 1.514.248 |
| Stocuri | 906.514 |
| Creante | 452.388 |
| Disponibilitati | 155.346 |
| Datorii | 1.347.088 |
| Capitaluri proprii | 824.399 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 971.595 |
| Venituri totale | 1.362.001 |
| Cheltuieli totale | 1.314.243 |
| Profit brut | 47.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.494 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 540.997 |
| Active circulante | 1.484.228 |
| Stocuri | 893.376 |
| Creante | 400.709 |
| Disponibilitati | 190.143 |
| Datorii | 1.214.206 |
| Capitaluri proprii | 811.019 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.694.029 |
| Venituri totale | 2.148.201 |
| Cheltuieli totale | 2.065.602 |
| Profit brut | 82.599 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.629 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 653.380 |
| Active circulante | 2.233.769 |
| Stocuri | 1.630.435 |
| Creante | 579.193 |
| Disponibilitati | 24.141 |
| Datorii | 2.058.065 |
| Capitaluri proprii | 829.084 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.279.045 |
| Venituri totale | 1.677.964 |
| Cheltuieli totale | 1.598.607 |
| Profit brut | 79.357 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 64.980 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 753.941 |
| Active circulante | 1.742.065 |
| Stocuri | 1.264.602 |
| Creante | 326.811 |
| Disponibilitati | 150.652 |
| Datorii | 2.045.254 |
| Venituri in avans | 45.864 |
| Capitaluri proprii | 404.888 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.312.371 |
| Venituri totale | 1.479.296 |
| Cheltuieli totale | 1.621.739 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 142.443 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 153.808 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 917.764 |
| Active circulante | 1.275.967 |
| Stocuri | 974.532 |
| Creante | 282.340 |
| Disponibilitati | 19.095 |
| Datorii | 1.586.043 |
| Venituri in avans | 45.864 |
| Capitaluri proprii | 561.824 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 994.841 |
| Venituri totale | 1.681.358 |
| Cheltuieli totale | 1.647.233 |
| Profit brut | 34.125 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.925 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 1.146.587 |
| Active circulante | 1.235.139 |
| Stocuri | 1.042.443 |
| Creante | 181.924 |
| Disponibilitati | 10.772 |
| Datorii | 1.704.741 |
| Venituri in avans | 135.864 |
| Capitaluri proprii | 541.121 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.178.178 |
| Venituri totale | 2.128.874 |
| Cheltuieli totale | 2.060.721 |
| Profit brut | 68.153 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.371 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 1.291.866 |
| Active circulante | 1.247.602 |
| Stocuri | 989.620 |
| Creante | 253.824 |
| Disponibilitati | 4.158 |
| Datorii | 1.730.754 |
| Venituri in avans | 315.864 |
| Capitaluri proprii | 492.850 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.251.940 |
| Venituri totale | 3.064.899 |
| Cheltuieli totale | 3.005.685 |
| Profit brut | 59.214 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 1.405.043 |
| Active circulante | 1.372.641 |
| Stocuri | 970.445 |
| Creante | 388.153 |
| Disponibilitati | 14.043 |
| Datorii | 1.913.300 |
| Venituri in avans | 405.864 |
| Capitaluri proprii | 458.520 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.245.906 |
| Venituri totale | 2.875.226 |
| Cheltuieli totale | 2.829.812 |
| Profit brut | 45.414 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.368 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 1.448.744 |
| Active circulante | 1.028.530 |
| Stocuri | 735.507 |
| Creante | 260.560 |
| Disponibilitati | 32.463 |
| Datorii | 1.460.423 |
| Venituri in avans | 857.970 |
| Capitaluri proprii | 158.881 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.099.735 |
| Venituri totale | 2.225.590 |
| Cheltuieli totale | 2.211.144 |
| Profit brut | 14.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.184 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |