VEST TRUCK CAROSARI S.R.L.

Cauta alta firma:
VEST TRUCK CAROSARI S.R.L.
CUI: 42539974RegCom: J2020001166350EUID: ROONRC.J2020001166350CAEN: 2920Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CAMIL RESSU, NR.9, CAMERA 1

Denumire VEST TRUCK CAROSARI S.R.L.
CUI 42539974
Nr. Reg. Com. J2020001166350
EUID ROONRC.J2020001166350
CAEN 2920
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2020-05-26 (6 ani)

Adresa JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CAMIL RESSU, NR.9, CAMERA 1
Telefon 0737502536
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
MUSTĂȚEA ALEXANDRU-MĂDĂLIN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 13 576 914 335 098 2 053 110 14
2024 12 661 078 626 009 1 958 011 902 923 1 681 337 626 249 10
2023 6 766 838 47 832 1 030 008 519 377 1 062 893 552 262 9
2022 7 847 891 429 428 399 089 8
2021 1 594 213 7 230 474 859 4
2020 183 978 35 198 31 846 2
Statistics
Commercial networks and enterprises
13 576 914 lei
7%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VEST TRUCK CAROSARI S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 2920 Rev. 2 (echivalent: 2920 Rev. 3)
Obiect Activitate Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci
Descriere Activitate Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci
Cod CAEN principal 29 Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci
Descriere activitate (principal) Fabricarea autovehiculelor de transport rutier, a remorcilor și semiremorcilor
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CAMIL RESSU, NR.9, CAMERA 1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția VEST TRUCK CAROSARI S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 15588 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Timiş , domeniul 2920: Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci

Locul 600 în Timiş pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
626.009 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „VEST TRUCK CAROSARI S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „VEST TRUCK CAROSARI S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „VEST TRUCK CAROSARI S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VEST TRUCK CAROSARI S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „VEST TRUCK CAROSARI S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „VEST TRUCK CAROSARI S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „VEST TRUCK CAROSARI S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VEST TRUCK CAROSARI S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
5 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2920
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 902.923
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.681.337
Stocuri 597.350
Creante 1.027.410
Casa si conturi la banci 56.577
DATORII 1.958.011
CAPITALURI - TOTAL 626.249
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 12.661.078
VENITURI TOTALE 12.906.065
CHELTUIELI TOTALE 12.155.881
Profitul brut 750.184
Pierdere bruta 0
Profitul net 626.009
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 10

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2920
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 519.377
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.062.893
Stocuri 345.233
Creante 605.762
Casa si conturi la banci 111.898
DATORII 1.030.008
CAPITALURI - TOTAL 552.262
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 6.766.838
VENITURI TOTALE 6.987.352
CHELTUIELI TOTALE 6.925.132
Profitul brut 62.220
Pierdere bruta 0
Profitul net 47.832
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 2920
Active imobilizate 153.595
Active circulante 758.621
Stocuri 300.604
Creante 88.971
Disponibilitati 369.046
Datorii 399.089
Capitaluri proprii 513.127
Capital social 200
Cifra de afaceri 7.847.891
Venituri totale 7.855.206
Cheltuieli totale 7.359.070
Profit brut 496.136
Pierdere bruta 0
Profit net 429.428
Pierdere neta 0
Nr. salariati 8

WEB_UU_AN CAEN: 2920
Active imobilizate 43.267
Active circulante 474.220
Stocuri 258.849
Creante 168.061
Disponibilitati 47.310
Datorii 474.859
Capitaluri proprii 42.628
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.594.213
Venituri totale 1.595.644
Cheltuieli totale 1.574.084
Profit brut 21.560
Pierdere bruta 0
Profit net 7.230
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 2920
Active imobilizate 6.338
Active circulante 60.906
Stocuri 29.985
Creante 3.181
Disponibilitati 27.740
Datorii 31.846
Capitaluri proprii 35.398
Capital social 200
Cifra de afaceri 183.978
Venituri totale 183.978
Cheltuieli totale 146.989
Profit brut 36.989
Pierdere bruta 0
Profit net 35.198
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.