VERO SYSTEMS S.R.L. – CUI 41336335
Pe scurt
VERO SYSTEMS S.R.L. are CUI 41336335, număr de înregistrare J01/1236/2019 și sediul în Municipiul Alba Iulia, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 13.162 lei, un profit net de 5.474 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: necunoscut
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VERO SYSTEMS S.R.L. |
| CUI | 41336335 |
| Nr. Reg. Com. | J01/1236/2019 |
| EUID | ROONRC.J1/1236/2019 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.07.2026) |
| Stare (ONRC) | necunoscut |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-07-01 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BURLACU GRIGORE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 162 | 5 474 | 112 | 0 | 2 025 | 1 913 | 1 |
| 2024 | 21 860 | -60 141 | 6 776 | 0 | 3 195 | -3 581 | 2 |
| 2023 | 257 493 | 121 015 | 13 421 | 0 | 149 329 | 135 908 | 2 |
| 2022 | 181 986 | 66 223 | 15 713 | 0 | 82 176 | 66 463 | 2 |
| 2021 | 148 250 | 53 358 | 13 698 | 6 679 | 66 617 | 53 598 | 2 |
| 2020 | 37 368 | -1 001 | 21 758 | 15 497 | 27 510 | 7 231 | 2 |
| 2019 | 34 751 | 29 085 | 13 922 | 24 481 | 95 932 | 29 285 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 162 lei
-40%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VERO SYSTEMS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Alba , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5799 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FUNIT INSIGHTS S.R.L. – locul 5795, 399.986 lei, Bucureşti
- M STANDS 4 MOBILE S.R.L. – locul 5795, 14.092 lei, Bucureşti
- CLOUDVISION SOFTWARE S.R.L. – locul 5796, 399.931 lei, Iaşi
- DAPPLY S.R.L. – locul 5796, 13.600 lei, Iaşi
- ZANTE SOFT SRL – locul 5797, 399.871 lei, Bucureşti
- IDMIRED SOLUTIONS S.R.L. – locul 5797, 13.500 lei, Bucureşti
- EVOSIG DATA S.R.L. – locul 5798, 399.821 lei, Bucureşti
- BYTECODE EXE S.R.L. – locul 5798, 13.449 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VERO SYSTEMS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VERO SYSTEMS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VERO SYSTEMS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 3.195 |
| Creante | 473 |
| Disponibilitati | 2.722 |
| Datorii | 6.776 |
| Capitaluri proprii | -3.581 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 21.860 |
| Venituri totale | 21.860 |
| Cheltuieli totale | 81.345 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 59.485 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 60.141 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 149.329 |
| Creante | 16.696 |
| Disponibilitati | 132.633 |
| Datorii | 13.421 |
| Capitaluri proprii | 135.908 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 257.493 |
| Venituri totale | 257.493 |
| Cheltuieli totale | 134.289 |
| Profit brut | 123.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 121.015 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 82.176 |
| Creante | 36.679 |
| Disponibilitati | 45.497 |
| Datorii | 15.713 |
| Venituri in avans | 0 |
| Capitaluri proprii | 66.463 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 181.986 |
| Venituri totale | 187.987 |
| Cheltuieli totale | 119.980 |
| Profit brut | 68.007 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.223 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 6.679 |
| Active circulante | 66.617 |
| Creante | 10.492 |
| Disponibilitati | 56.125 |
| Datorii | 13.698 |
| Venituri in avans | 6.000 |
| Capitaluri proprii | 53.598 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 148.250 |
| Venituri totale | 173.518 |
| Cheltuieli totale | 118.706 |
| Profit brut | 54.812 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 15.497 |
| Active circulante | 27.510 |
| Creante | 17.085 |
| Disponibilitati | 10.425 |
| Datorii | 21.758 |
| Venituri in avans | 14.018 |
| Capitaluri proprii | 7.231 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 37.368 |
| Venituri totale | 110.307 |
| Cheltuieli totale | 110.945 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 638 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.001 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 24.481 |
| Active circulante | 95.932 |
| Creante | 35.675 |
| Disponibilitati | 60.257 |
| Datorii | 13.922 |
| Venituri in avans | 77.206 |
| Capitaluri proprii | 29.285 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 34.751 |
| Venituri totale | 100.245 |
| Cheltuieli totale | 70.812 |
| Profit brut | 29.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.085 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |