VERDANDI SRL – CUI 20961764
Pe scurt
VERDANDI SRL are CUI 20961764, număr de înregistrare J30/185/2007 și sediul în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 108.888 lei, un profit net de 20.526 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VERDANDI SRL |
| CUI | 20961764 |
| Nr. Reg. Com. | J30/185/2007 |
| EUID | ROONRC.J30/185/2007 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-02-05 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZAHA SANDOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108 888 | 20 526 | 147 533 | 0 | 35 820 | -111 713 | 1 |
| 2024 | 73 969 | 2 512 | 148 111 | 0 | 15 872 | -132 239 | 1 |
| 2023 | 104 377 | 9 244 | 149 289 | 0 | 17 871 | -131 418 | 2 |
| 2022 | 122 942 | 21 857 | 233 791 | 81 348 | 11 781 | -140 662 | 3 |
| 2021 | 53 204 | 18 101 | 274 850 | 92 346 | 19 985 | -162 519 | 1 |
| 2020 | 45 124 | -6 104 | 294 074 | 102 881 | 11 412 | -179 781 | 1 |
| 2019 | 148 060 | 36 232 | 295 488 | 113 129 | 8 683 | -173 676 | 2 |
| 2018 | 127 354 | 28 345 | 356 599 | — | — | — | 2 |
| 2017 | 178 257 | 54 088 | 371 695 | — | — | — | 4 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises108 888 lei
47%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VERDANDI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Satu Mare , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1484 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TIMNET TRANS SRL – locul 1480, 8,87 mil. lei, Gorj
- IRISLIV 2005 SRL – locul 1480, 161.950 lei, Vrancea
- ISM ZUBCITY 2018 S.R.L. – locul 1480, 109.536 lei, Bucureşti
- TIFFANY SPEED LINE SRL – locul 1480, 36.702 lei, Mureş
- NIC-TRUCKS TRANS SRL – locul 1481, 8,86 mil. lei, Vaslui
- DDB PORT S.R.L. – locul 1481, 161.917 lei, Bucureşti
- RARA CARS S.R.L. – locul 1481, 109.161 lei, Bistriţa-Năsăud
- CORAL STEFANA TRANS S.R.L. – locul 1481, 36.644 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VERDANDI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VERDANDI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VERDANDI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 15.872 |
| Creante | 1.261 |
| Disponibilitati | 14.611 |
| Datorii | 148.111 |
| Capitaluri proprii | -132.239 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 73.969 |
| Venituri totale | 73.969 |
| Cheltuieli totale | 70.717 |
| Profit brut | 3.252 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.512 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 17.871 |
| Creante | 3.553 |
| Disponibilitati | 14.318 |
| Datorii | 149.289 |
| Capitaluri proprii | -131.418 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 104.377 |
| Venituri totale | 104.377 |
| Cheltuieli totale | 94.089 |
| Profit brut | 10.288 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.244 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 81.348 |
| Active circulante | 11.781 |
| Creante | 3.603 |
| Disponibilitati | 8.178 |
| Datorii | 233.791 |
| Capitaluri proprii | -140.662 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 122.942 |
| Venituri totale | 124.097 |
| Cheltuieli totale | 100.999 |
| Profit brut | 23.098 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.857 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 92.346 |
| Active circulante | 19.985 |
| Creante | 6.754 |
| Disponibilitati | 13.231 |
| Datorii | 274.850 |
| Capitaluri proprii | -162.519 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 53.204 |
| Venituri totale | 70.544 |
| Cheltuieli totale | 50.327 |
| Profit brut | 20.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.101 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 102.881 |
| Active circulante | 11.412 |
| Creante | 4.295 |
| Disponibilitati | 7.117 |
| Datorii | 294.074 |
| Capitaluri proprii | -179.781 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 45.124 |
| Venituri totale | 45.124 |
| Cheltuieli totale | 50.818 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.694 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.104 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 113.129 |
| Active circulante | 8.683 |
| Creante | 7.252 |
| Disponibilitati | 1.431 |
| Datorii | 295.488 |
| Capitaluri proprii | -173.676 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 148.060 |
| Venituri totale | 148.073 |
| Cheltuieli totale | 110.360 |
| Profit brut | 37.713 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 130.696 |
| Active circulante | 15.994 |
| Creante | 11.970 |
| Disponibilitati | 4.024 |
| Datorii | 356.599 |
| Capitaluri proprii | -209.909 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 127.354 |
| Venituri totale | 127.364 |
| Cheltuieli totale | 97.745 |
| Profit brut | 29.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.345 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 89.781 |
| Active circulante | 43.661 |
| Creante | 9.763 |
| Disponibilitati | 33.898 |
| Datorii | 371.695 |
| Capitaluri proprii | -238.253 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 178.257 |
| Venituri totale | 231.048 |
| Cheltuieli totale | 174.650 |
| Profit brut | 56.398 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.088 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 152.832 |
| Active circulante | 27.857 |
| Creante | 9.540 |
| Disponibilitati | 18.317 |
| Datorii | 473.330 |
| Capitaluri proprii | -292.641 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 91.394 |
| Venituri totale | 91.837 |
| Cheltuieli totale | 88.736 |
| Profit brut | 3.101 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-21 20:18:57 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-21 20:18:57 |