VELRANGE S.R.L. – CUI 41210581
Pe scurt
VELRANGE S.R.L. are CUI 41210581, număr de înregistrare J2019002023227 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 7810 – Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.966.663 lei, un profit net de 5.067.345 lei și un număr mediu de 51 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VELRANGE S.R.L. |
| CUI | 41210581 |
| Nr. Reg. Com. | J2019002023227 |
| EUID | ROONRC.J22/2023/2019 |
| CAEN | 7810 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-06-03 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CĂLIN GABRIELA-BEATRICE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 966 663 | 5 067 345 | 5 296 448 | 2 212 489 | 9 944 246 | 6 792 287 | 51 |
| 2024 | 4 367 371 | 1 791 368 | 2 567 584 | 133 279 | 4 213 961 | 1 711 656 | 68 |
| 2023 | 0 | -266 599 | 552 916 | 149 842 | 389 827 | -81 247 | 6 |
| 2022 | 272 336 | 128 667 | 327 883 | 191 603 | 389 633 | 185 353 | 1 |
| 2021 | 111 349 | 2 837 | 267 965 | 233 364 | 159 287 | 56 686 | 1 |
| 2020 | 189 158 | 14 872 | 297 527 | 275 125 | 144 250 | 53 848 | 1 |
| 2019 | 87 500 | 38 768 | 407 296 | 316 685 | 129 579 | 38 968 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 966 663 lei
128%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VELRANGE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7810 Rev. 2 (echivalent: 7810 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă |
| Cod CAEN principal | 78 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii privind forța de muncă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Iaşi , domeniul 7810: Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (78), poziții apropiate de locul 13 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SMARTEMP S.A. – locul 9, 121,00 mil. lei, Bucureşti
- OIL & GAS RECRUITMENT SRL – locul 9, 11,77 mil. lei, Constanţa
- SAKRAF KAARYABAL S.R.L. – locul 9, 1,19 mil. lei, Cluj
- AGENTIA DE SERVICII PROFESSIONAL SRL – locul 10, 117,37 mil. lei, Bucureşti
- GI GROUP OUTSOURCING SOLUTIONS S.R.L. – locul 10, 11,48 mil. lei, Bucureşti
- KR GROUP OUTSOURCING S.R.L. – locul 10, 1,17 mil. lei, Bucureşti
- INSTORE POWER PROVIDER SRL – locul 11, 113,73 mil. lei, Bucureşti
- STARGATE CREWING AGENCY SRL – locul 11, 10,23 mil. lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VELRANGE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VELRANGE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VELRANGE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 316.685 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 129.579 |
| Creante | 128.471 |
| Casa si conturi la banci | 1.108 |
| DATORII | 407.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.968 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 87.500 |
| VENITURI TOTALE | 87.500 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.857 |
| Profitul brut | 39.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 38.768 |
| Pierdere neta | 0 |