VASSILIAS SRL
| Denumire | VASSILIAS SRL |
| CUI | 10750980 |
| Nr. Reg. Com. | J1998006526404 |
| EUID | ROONRC.J1998006526404 |
| CAEN | 4643 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-07-02 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VASILIAS KONSTANTINOS | DEPLINE EXERCITATE SEPARAT | Grecia |
| ANARGYROS VASILIAS | DEPLINE EXERCITATE SEPARAT | Grecia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 549 178 | 321 490 | 2 065 180 | — | — | — | 6 |
| 2024 | 14 645 475 | 828 348 | 4 367 682 | 49 742 | 7 323 398 | 3 003 709 | 6 |
| 2023 | 11 335 666 | 141 112 | 4 189 078 | 64 356 | 6 313 902 | 2 172 361 | 6 |
| 2022 | 11 781 338 | -1 643 906 | 4 688 329 | 73 857 | 6 671 290 | 2 031 249 | 6 |
| 2021 | 12 051 698 | 146 375 | 10 146 302 | 103 144 | 14 522 381 | 4 473 492 | 7 |
| 2020 | 13 517 362 | 195 344 | 8 679 312 | 113 562 | 13 004 149 | 4 327 117 | 10 |
| 2019 | 12 144 453 | -496 939 | 7 674 992 | 229 937 | 11 578 907 | 4 131 773 | 12 |
| 2018 | 12 501 430 | -88 311 | 8 500 719 | 92 147 | 13 042 866 | 4 628 712 | 9 |
| 2017 | 16 531 043 | 333 430 | 8 808 953 | 84 918 | 13 439 330 | 4 717 022 | 12 |
| 2016 | 16 572 863 | 256 256 | 9 278 688 | 96 838 | 13 564 077 | 4 383 592 | 12 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 549 178 lei
-28%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VASSILIAS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4643 Rev. 2 (echivalent: 4643 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4643: Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VASSILIAS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VASSILIAS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VASSILIAS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 49.742 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.323.398 |
| Stocuri | 1.365.667 |
| Creante | 5.392.144 |
| Casa si conturi la banci | 565.587 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.860 |
| DATORII | 4.367.682 |
| PROVIZIOANE | 15.609 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.003.709 |
| Capital subscris varsat | 829.800 |
| Cifra de afaceri neta | 14.645.475 |
| VENITURI TOTALE | 14.952.699 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.072.481 |
| Profitul brut | 880.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 828.348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.356 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.313.902 |
| Stocuri | 1.306.885 |
| Creante | 4.207.891 |
| Casa si conturi la banci | 799.126 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.951 |
| DATORII | 4.189.078 |
| PROVIZIOANE | 33.770 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.172.361 |
| Capital subscris varsat | 829.800 |
| Cifra de afaceri neta | 11.335.666 |
| VENITURI TOTALE | 11.652.846 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.511.734 |
| Profitul brut | 141.112 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 141.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 73.857 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.671.290 |
| Stocuri | 1.752.340 |
| Creante | 4.482.110 |
| Casa si conturi la banci | 436.840 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.377 |
| DATORII | 4.688.329 |
| PROVIZIOANE | 28.946 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.031.249 |
| Capital subscris varsat | 829.800 |
| Cifra de afaceri neta | 11.781.338 |
| VENITURI TOTALE | 12.152.850 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.796.756 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.643.906 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.643.906 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 103.144 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.522.381 |
| Stocuri | 7.636.134 |
| Creante | 5.325.204 |
| Casa si conturi la banci | 1.561.043 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 166 |
| DATORII | 10.146.302 |
| PROVIZIOANE | 5.897 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.473.492 |
| Capital subscris varsat | 829.800 |
| Cifra de afaceri neta | 12.051.698 |
| VENITURI TOTALE | 13.163.941 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.902.868 |
| Profitul brut | 261.073 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 146.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 113.562 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.004.149 |
| Stocuri | 2.915.451 |
| Creante | 7.608.897 |
| Casa si conturi la banci | 2.479.801 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.322 |
| DATORII | 8.679.312 |
| PROVIZIOANE | 112.604 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.327.117 |
| Capital subscris varsat | 829.800 |
| Cifra de afaceri neta | 13.517.362 |
| VENITURI TOTALE | 14.682.731 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.442.259 |
| Profitul brut | 240.472 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 195.344 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 229.937 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.578.907 |
| Stocuri | 2.386.977 |
| Creante | 6.771.391 |
| Casa si conturi la banci | 2.420.539 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.818 |
| DATORII | 7.674.992 |
| PROVIZIOANE | 5.897 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.131.773 |
| Capital subscris varsat | 829.800 |
| Cifra de afaceri neta | 12.144.453 |
| VENITURI TOTALE | 12.485.749 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.982.688 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 496.939 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 496.939 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 92.147 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.042.866 |
| Stocuri | 3.223.475 |
| Creante | 6.535.784 |
| Casa si conturi la banci | 3.283.607 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 315 |
| DATORII | 8.500.719 |
| PROVIZIOANE | 5.897 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.628.712 |
| Capital subscris varsat | 829.800 |
| Cifra de afaceri neta | 12.501.430 |
| VENITURI TOTALE | 13.066.322 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.074.627 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.305 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 88.311 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 84.918 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.439.330 |
| Stocuri | 2.646.096 |
| Creante | 9.018.596 |
| Casa si conturi la banci | 1.774.638 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.624 |
| DATORII | 8.808.953 |
| PROVIZIOANE | 5.897 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.717.022 |
| Capital subscris varsat | 829.800 |
| Cifra de afaceri neta | 16.531.043 |
| VENITURI TOTALE | 17.073.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.618.343 |
| Profitul brut | 454.842 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 333.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 96.838 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.564.077 |
| Stocuri | 2.032.737 |
| Creante | 9.660.264 |
| Casa si conturi la banci | 1.871.076 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.262 |
| DATORII | 9.278.688 |
| PROVIZIOANE | 5.897 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.383.592 |
| Capital subscris varsat | 829.800 |
| Cifra de afaceri neta | 16.572.863 |
| VENITURI TOTALE | 17.304.157 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.904.156 |
| Profitul brut | 400.001 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 256.256 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |