VASILONI SRL
| Denumire | VASILONI SRL |
| CUI | 5815293 |
| Nr. Reg. Com. | J1994000567386 |
| EUID | ROONRC.J1994000567386 |
| CAEN | 4633 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-05-17 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VASILOIU-MĂNESCU FLORIAN-DANIEL | depline, administratorii vor lucra separat, conform act constitutiv | România |
| VASILOIU-MĂNESCU CLAUDIA | depline, administratorii vor lucra separat, conform act constitutiv | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 933 735 | 182 126 | 6 811 398 | 3 017 605 | 6 369 229 | 2 562 088 | 42 |
| 2024 | 40 217 198 | 261 656 | 6 793 393 | 3 169 698 | 6 020 005 | 2 382 962 | 44 |
| 2023 | 39 084 872 | 531 336 | 6 683 093 | 3 036 823 | 5 771 562 | 2 111 132 | 44 |
| 2022 | 37 720 144 | 1 076 174 | 6 629 576 | 3 253 429 | 4 974 436 | 1 579 796 | 45 |
| 2021 | 32 731 599 | 843 580 | 6 350 395 | 2 863 418 | 4 857 548 | 1 347 202 | 48 |
| 2020 | 31 113 746 | 726 580 | 5 287 962 | 3 007 450 | 3 538 958 | 1 230 202 | 49 |
| 2019 | 32 778 378 | 565 354 | 6 326 620 | 3 273 112 | 4 090 960 | 1 018 764 | 49 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 933 735 lei
-3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VASILONI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4633 Rev. 2 (echivalent: 4633 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Vâlcea , domeniul 4633: Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VASILONI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VASILONI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VASILONI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.169.698 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.020.005 |
| Stocuri | 2.061.183 |
| Creante | 3.610.665 |
| Casa si conturi la banci | 348.157 |
| DATORII | 6.793.393 |
| PROVIZIOANE | 13.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.382.962 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.217.198 |
| VENITURI TOTALE | 40.318.458 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.002.063 |
| Profitul brut | 316.395 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 261.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.036.823 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.771.562 |
| Stocuri | 1.871.772 |
| Creante | 3.464.287 |
| Casa si conturi la banci | 435.503 |
| DATORII | 6.683.093 |
| VENITURI IN AVANS | 812 |
| PROVIZIOANE | 13.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.111.132 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.084.872 |
| VENITURI TOTALE | 39.305.040 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.666.355 |
| Profitul brut | 638.685 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 531.336 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.253.429 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.974.436 |
| Stocuri | 1.665.615 |
| Creante | 2.925.914 |
| Casa si conturi la banci | 382.907 |
| DATORII | 6.629.576 |
| VENITURI IN AVANS | 5.145 |
| PROVIZIOANE | 13.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.579.796 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.720.144 |
| VENITURI TOTALE | 37.771.650 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.548.605 |
| Profitul brut | 1.223.045 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.076.174 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.863.418 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.857.548 |
| Stocuri | 1.929.489 |
| Creante | 2.691.038 |
| Casa si conturi la banci | 237.021 |
| DATORII | 6.350.395 |
| VENITURI IN AVANS | 10.021 |
| PROVIZIOANE | 13.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.347.202 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.731.599 |
| VENITURI TOTALE | 32.799.355 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.828.930 |
| Profitul brut | 970.425 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 843.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.007.450 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.538.958 |
| Stocuri | 1.218.613 |
| Creante | 2.163.049 |
| Casa si conturi la banci | 157.296 |
| DATORII | 5.287.962 |
| VENITURI IN AVANS | 14.896 |
| PROVIZIOANE | 13.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.230.202 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.113.746 |
| VENITURI TOTALE | 31.119.678 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.291.534 |
| Profitul brut | 828.144 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 726.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.273.112 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.090.960 |
| Stocuri | 1.489.569 |
| Creante | 2.458.794 |
| Casa si conturi la banci | 142.597 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.118 |
| DATORII | 6.326.620 |
| VENITURI IN AVANS | 12.458 |
| PROVIZIOANE | 13.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.018.764 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.778.378 |
| VENITURI TOTALE | 32.825.187 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.159.100 |
| Profitul brut | 666.087 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 565.354 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.348.838 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.737.554 |
| Stocuri | 1.684.232 |
| Creante | 2.882.569 |
| Casa si conturi la banci | 170.753 |
| DATORII | 7.081.524 |
| PROVIZIOANE | 13.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 991.520 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.992.688 |
| VENITURI TOTALE | 34.007.907 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.441.860 |
| Profitul brut | 566.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 471.190 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.601.605 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.423.069 |
| Stocuri | 1.680.918 |
| Creante | 2.505.291 |
| Casa si conturi la banci | 236.860 |
| DATORII | 6.322.574 |
| PROVIZIOANE | 13.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.688.752 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.321.704 |
| VENITURI TOTALE | 33.276.456 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.624.343 |
| Profitul brut | 652.113 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 539.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.597.015 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.084.737 |
| Stocuri | 1.569.715 |
| Creante | 2.303.707 |
| Casa si conturi la banci | 211.315 |
| DATORII | 6.342.409 |
| PROVIZIOANE | 13.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.325.995 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.054.042 |
| VENITURI TOTALE | 31.756.243 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.792.549 |
| Profitul brut | 963.694 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 822.373 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |