VASCO FOREST SRL
| Denumire | VASCO FOREST SRL |
| CUI | 15941434 |
| Nr. Reg. Com. | J08/2314/2003 |
| EUID | ROONRC.J2003002314087 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-11-26 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VASILIU CONSTANTIN | - | România |
| VASILIU CONSTANTIN | - | România |
| VASILIU VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 869 241 | 1 337 225 | 3 166 133 | — | — | — | 23 |
| 2024 | 12 470 676 | 516 579 | 2 882 143 | 872 089 | 8 009 400 | 5 999 346 | 17 |
| 2023 | 12 594 967 | 1 032 543 | 2 240 511 | 1 148 522 | 7 226 928 | 6 134 939 | 21 |
| 2022 | 15 567 776 | 2 999 062 | 2 656 027 | 1 093 401 | 7 208 499 | 5 645 873 | 26 |
| 2021 | 11 905 178 | 2 444 621 | 2 475 317 | 931 967 | 5 918 235 | 4 374 885 | 23 |
| 2020 | 8 751 398 | 1 065 585 | 1 811 310 | 712 318 | 4 346 466 | 3 247 474 | 24 |
| 2019 | 8 401 304 | 321 271 | 1 327 627 | 633 184 | 3 452 006 | 2 759 889 | 22 |
| 2018 | 7 159 543 | 220 382 | 1 633 330 | 822 932 | 3 436 728 | 2 649 144 | 22 |
| 2017 | 7 561 340 | 202 648 | 2 300 391 | 1 157 916 | 3 498 275 | 2 428 762 | 22 |
| 2016 | 5 546 086 | 230 252 | 1 974 400 | 1 185 677 | 3 330 626 | 2 541 903 | 21 |
Statistics
Commercial networks and enterprises14 869 241 lei
19%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VASCO FOREST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VASCO FOREST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VASCO FOREST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VASCO FOREST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 872.089 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.009.400 |
| Stocuri | 6.635.776 |
| Creante | 1.080.672 |
| Casa si conturi la banci | 292.952 |
| DATORII | 2.882.143 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.999.346 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.470.676 |
| VENITURI TOTALE | 12.808.477 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.200.084 |
| Profitul brut | 608.393 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 516.579 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.148.522 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.226.928 |
| Stocuri | 5.995.494 |
| Creante | 1.267.076 |
| Casa si conturi la banci | -35.642 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.240.511 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.134.939 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.594.967 |
| VENITURI TOTALE | 13.624.419 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.441.051 |
| Profitul brut | 1.183.368 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.032.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.093.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.208.499 |
| Stocuri | 5.034.689 |
| Creante | 886.735 |
| Casa si conturi la banci | 116.142 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.656.027 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.645.873 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.567.776 |
| VENITURI TOTALE | 17.224.275 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.846.620 |
| Profitul brut | 3.377.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.999.062 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 931.967 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.918.235 |
| Stocuri | 2.929.334 |
| Creante | 1.336.714 |
| Casa si conturi la banci | 1.652.187 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.475.317 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.374.885 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.905.178 |
| VENITURI TOTALE | 11.757.806 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.927.302 |
| Profitul brut | 2.830.504 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.444.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 712.318 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.346.466 |
| Stocuri | 2.709.846 |
| Creante | 732.042 |
| Casa si conturi la banci | 904.578 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.811.310 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.247.474 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.751.398 |
| VENITURI TOTALE | 9.146.877 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.897.372 |
| Profitul brut | 1.249.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.065.585 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 633.184 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.452.006 |
| Stocuri | 2.699.172 |
| Creante | 611.880 |
| Casa si conturi la banci | 140.954 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.326 |
| DATORII | 1.327.627 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.759.889 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.401.304 |
| VENITURI TOTALE | 8.852.944 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.468.725 |
| Profitul brut | 384.219 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 321.271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 822.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.436.728 |
| Stocuri | 2.898.887 |
| Creante | 474.529 |
| Casa si conturi la banci | 63.312 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.814 |
| DATORII | 1.633.330 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.649.144 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.159.543 |
| VENITURI TOTALE | 7.649.636 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.383.422 |
| Profitul brut | 266.214 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 220.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.157.916 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.498.275 |
| Stocuri | 2.641.226 |
| Creante | 693.837 |
| Casa si conturi la banci | 163.212 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.962 |
| DATORII | 2.300.391 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.428.762 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.561.340 |
| VENITURI TOTALE | 7.628.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.382.871 |
| Profitul brut | 246.033 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 202.648 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.185.677 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.330.626 |
| Stocuri | 2.386.104 |
| Creante | 884.279 |
| Casa si conturi la banci | 60.243 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.974.400 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.541.903 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.546.086 |
| VENITURI TOTALE | 6.148.635 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.861.277 |
| Profitul brut | 287.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 230.252 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |