VALI-ROM SRL
| Denumire | VALI-ROM SRL |
| CUI | 1738309 |
| Nr. Reg. Com. | J02/1528/1991 |
| EUID | ROONRC.J02/1528/1991 |
| CAEN | 1110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-09-16 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VALEA IOAN | - | — |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -106 335 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | 21 522 | -1 894 | 183 182 | 0 | 287 623 | 104 441 | 0 |
| 2023 | 37 324 | 1 316 | 110 086 | 0 | 217 737 | 107 651 | 0 |
| 2022 | 40 971 | 15 661 | 111 677 | 0 | 233 673 | 121 996 | 0 |
| 2021 | 38 195 | 7 194 | 82 395 | 0 | 195 924 | 113 529 | 0 |
| 2020 | 47 664 | 7 358 | 39 924 | 0 | 153 617 | 113 693 | 0 |
| 2019 | 76 604 | 15 575 | 2 057 | 0 | 108 392 | 106 335 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VALI-ROM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1110 Rev. 1 |
| Obiect Activitate | Extracția hidrocarburilor |
| Descriere Activitate | Extracția hidrocarburilor |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VALI-ROM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VALI-ROM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VALI-ROM SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2024-07-30 |
| Data publicare | 2024-07-30 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 287.623 |
| Stocuri | 286.905 |
| Creante | 718 |
| Datorii | 183.182 |
| Capitaluri proprii | 104.441 |
| Capital social | 231 |
| Cifra de afaceri | 21.522 |
| Venituri totale | 21.522 |
| Cheltuieli totale | 22.937 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.415 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.894 |
| Active circulante | 217.737 |
| Stocuri | 216.787 |
| Disponibilitati | 950 |
| Datorii | 110.086 |
| Capitaluri proprii | 107.651 |
| Capital social | 231 |
| Cifra de afaceri | 37.324 |
| Venituri totale | 37.324 |
| Cheltuieli totale | 35.275 |
| Profit brut | 2.049 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 233.673 |
| Stocuri | 221.965 |
| Disponibilitati | 11.708 |
| Datorii | 111.677 |
| Capitaluri proprii | 121.996 |
| Capital social | 231 |
| Cifra de afaceri | 40.971 |
| Venituri totale | 40.971 |
| Cheltuieli totale | 24.088 |
| Profit brut | 16.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 195.924 |
| Stocuri | 182.753 |
| Disponibilitati | 13.171 |
| Datorii | 82.395 |
| Capitaluri proprii | 113.529 |
| Capital social | 231 |
| Cifra de afaceri | 38.195 |
| Venituri totale | 38.195 |
| Cheltuieli totale | 29.855 |
| Profit brut | 8.340 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.194 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 153.617 |
| Stocuri | 141.287 |
| Disponibilitati | 12.330 |
| Datorii | 39.924 |
| Capitaluri proprii | 113.693 |
| Capital social | 231 |
| Cifra de afaceri | 47.664 |
| Venituri totale | 47.664 |
| Cheltuieli totale | 39.829 |
| Profit brut | 7.835 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 108.392 |
| Stocuri | 99.208 |
| Casa si conturi la banci | 9.184 |
| DATORII | 2.057 |
| CAPITALURI - TOTAL | 106.335 |
| Capital subscris varsat | 231 |
| Cifra de afaceri neta | 76.604 |
| VENITURI TOTALE | 76.604 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.263 |
| Profitul brut | 16.341 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.575 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 91.578 |
| Creante | 86.019 |
| Casa si conturi la banci | 5.559 |
| DATORII | 818 |
| CAPITALURI - TOTAL | 90.760 |
| Capital subscris varsat | 231 |
| Cifra de afaceri neta | 81.018 |
| VENITURI TOTALE | 81.018 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.023 |
| Profitul brut | 18.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.185 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 80.061 |
| Stocuri | 79.371 |
| Casa si conturi la banci | 690 |
| DATORII | 7.487 |
| CAPITALURI - TOTAL | 72.574 |
| Capital subscris varsat | 231 |
| Cifra de afaceri neta | 62.030 |
| VENITURI TOTALE | 62.030 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.580 |
| Profitul brut | 15.450 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.266 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 72.767 |
| Stocuri | 70.864 |
| Casa si conturi la banci | 1.903 |
| DATORII | 14.459 |
| CAPITALURI - TOTAL | 58.308 |
| Capital subscris varsat | 231 |
| Cifra de afaceri neta | 57.536 |
| VENITURI TOTALE | 57.536 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.045 |
| Profitul brut | 12.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.765 |
| Pierdere neta | 0 |