VALENTINA SRL
| Denumire | VALENTINA SRL |
| CUI | 6986674 |
| Nr. Reg. Com. | J03/2078/1991 |
| EUID | ROONRC.J03/2078/1991 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-12-04 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPESCU MARIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -110 664 | 439 476 | 130 659 | 53 834 | -254 638 | 1 |
| 2024 | 0 | -100 351 | 410 875 | 209 714 | 54 896 | -143 974 | 0 |
| 2023 | 24 479 | 20 779 | 393 283 | 288 538 | 54 385 | -43 623 | 0 |
| 2022 | 26 170 | -25 265 | 157 899 | 39 439 | 53 858 | -64 402 | 0 |
| 2021 | 28 181 | -35 756 | 247 133 | 76 385 | 130 211 | -39 137 | 0 |
| 2020 | 20 257 | -4 581 | 246 007 | 4 180 | 235 146 | -3 381 | 1 |
| 2019 | 301 187 | 257 821 | 180 791 | 0 | 375 606 | 228 415 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VALENTINA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VALENTINA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VALENTINA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VALENTINA SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2026-09-24 |
| Data publicare | 2026-09-24 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 209.714 |
| Active circulante | 54.896 |
| Stocuri | 840 |
| Creante | 52.721 |
| Disponibilitati | 1.335 |
| Cheltuieli in avans | 2.291 |
| Datorii | 410.875 |
| Capitaluri proprii | -143.974 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 2.604 |
| Cheltuieli totale | 102.955 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 100.351 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 100.351 |
| Active imobilizate | 288.538 |
| Active circulante | 54.385 |
| Stocuri | 840 |
| Creante | 50.530 |
| Disponibilitati | 3.015 |
| Cheltuieli in avans | 6.737 |
| Datorii | 393.283 |
| Capitaluri proprii | -43.623 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 24.479 |
| Venituri totale | 104.497 |
| Cheltuieli totale | 76.601 |
| Profit brut | 27.896 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.779 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 39.439 |
| Active circulante | 53.858 |
| Stocuri | 840 |
| Creante | 29.548 |
| Disponibilitati | 23.470 |
| Cheltuieli in avans | 200 |
| Datorii | 157.899 |
| Capitaluri proprii | -64.402 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 26.170 |
| Venituri totale | 26.170 |
| Cheltuieli totale | 50.650 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.480 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 25.265 |
| Active imobilizate | 76.385 |
| Active circulante | 130.211 |
| Stocuri | 1.080 |
| Creante | 26.628 |
| Disponibilitati | 102.503 |
| Cheltuieli in avans | 1.400 |
| Datorii | 247.133 |
| Capitaluri proprii | -39.137 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 28.181 |
| Venituri totale | 28.181 |
| Cheltuieli totale | 63.826 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.645 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.756 |
| Active imobilizate | 4.180 |
| Active circulante | 235.146 |
| Stocuri | 1.118 |
| Creante | 4.286 |
| Disponibilitati | 229.742 |
| Cheltuieli in avans | 3.300 |
| Datorii | 246.007 |
| Capitaluri proprii | -3.381 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 20.257 |
| Venituri totale | 20.257 |
| Cheltuieli totale | 24.230 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.973 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.581 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 375.606 |
| Creante | 26.947 |
| Disponibilitati | 348.659 |
| Cheltuieli in avans | 33.600 |
| Datorii | 180.791 |
| Capitaluri proprii | 228.415 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 301.187 |
| Venituri totale | 301.187 |
| Cheltuieli totale | 40.354 |
| Profit brut | 260.833 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 257.821 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 364.467 |
| Stocuri | 9.641 |
| Creante | 20.356 |
| Disponibilitati | 334.470 |
| Cheltuieli in avans | 31.800 |
| Datorii | 241.250 |
| Capitaluri proprii | 155.017 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 242.194 |
| Venituri totale | 242.168 |
| Cheltuieli totale | 54.137 |
| Profit brut | 188.031 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 184.423 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 220.498 |
| Stocuri | 9.641 |
| Creante | 12.030 |
| Disponibilitati | 198.827 |
| Cheltuieli in avans | 33.600 |
| Datorii | 37.615 |
| Capitaluri proprii | 216.483 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 279.563 |
| Venituri totale | 279.595 |
| Cheltuieli totale | 30.911 |
| Profit brut | 248.684 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 245.889 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 87.783 |
| Stocuri | 9.641 |
| Creante | 11.436 |
| Disponibilitati | 66.706 |
| Cheltuieli in avans | 2.880 |
| Datorii | 120.069 |
| Capitaluri proprii | -29.406 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 65.210 |
| Venituri totale | 67.720 |
| Cheltuieli totale | 35.381 |
| Profit brut | 32.339 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.984 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |