VALCON MDK S.R.L.
| Denumire | VALCON MDK S.R.L. |
| CUI | 43197853 |
| Nr. Reg. Com. | J2020002146089 |
| EUID | ROONRC.J2020002146089 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-10-15 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PANTELIMON VALENTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 860 101 | 451 192 | 1 526 046 | — | — | — | 3 |
| 2024 | 4 488 144 | 836 041 | 1 492 229 | — | — | — | 3 |
| 2023 | 2 755 723 | 522 194 | 212 584 | — | — | — | 2 |
| 2022 | 387 414 | 83 771 | 77 885 | — | — | — | 2 |
| 2021 | 81 496 | 30 169 | 5 020 | — | — | — | 0 |
| 2020 | 0 | -846 | 922 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 860 101 lei
-14%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VALCON MDK S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VALCON MDK S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VALCON MDK S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VALCON MDK S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 214.178 |
| Active circulante | 2.197.798 |
| Stocuri | 4.063 |
| Creante | 2.190.425 |
| Disponibilitati | 3.310 |
| Datorii | 1.492.229 |
| Capitaluri proprii | 919.747 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.488.144 |
| Venituri totale | 4.512.627 |
| Cheltuieli totale | 3.539.535 |
| Profit brut | 973.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 836.041 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 205.283 |
| Active circulante | 537.202 |
| Stocuri | 5.939 |
| Creante | 466.920 |
| Disponibilitati | 64.343 |
| Datorii | 212.584 |
| Capitaluri proprii | 529.901 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.755.723 |
| Venituri totale | 2.767.504 |
| Cheltuieli totale | 2.215.988 |
| Profit brut | 551.516 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 522.194 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 14.792 |
| Active circulante | 147.105 |
| Stocuri | 422 |
| Creante | 47.937 |
| Disponibilitati | 98.746 |
| Datorii | 77.885 |
| Capitaluri proprii | 84.012 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 387.414 |
| Venituri totale | 387.414 |
| Cheltuieli totale | 299.695 |
| Profit brut | 87.719 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.771 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 10.905 |
| Active circulante | 23.638 |
| Creante | 9.901 |
| Disponibilitati | 13.737 |
| Datorii | 5.020 |
| Capitaluri proprii | 29.523 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 81.496 |
| Venituri totale | 81.496 |
| Cheltuieli totale | 48.931 |
| Profit brut | 32.565 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.169 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 102 |
| Active circulante | 174 |
| Disponibilitati | 174 |
| Datorii | 922 |
| Capitaluri proprii | -646 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 846 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 846 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 846 |