VAKOND UT ES EPITOIPARI SRL TISZAKECSKE SUCURSALA SATU MARE
| Denumire | VAKOND UT ES EPITOIPARI SRL TISZAKECSKE SUCURSALA SATU MARE |
| CUI | 22192748 |
| Nr. Reg. Com. | J30/988/2007 |
| EUID | ROONRC.J30/988/2007 |
| CAEN | 4211 |
| Forma juridica | ALTE FORME JURIDICE |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-07-31 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | -23 220 | -1 053 302 | 47 134 275 | 4 182 | 29 368 084 | -18 052 349 | 1 |
| 2024 | 0 | -905 785 | 46 134 264 | 4 978 | 29 420 578 | -16 999 048 | 0 |
| 2023 | 0 | -526 235 | 45 752 483 | 5 773 | 29 935 807 | -16 093 263 | 0 |
| 2022 | 0 | -3 061 824 | 45 372 964 | 6 568 | 30 089 708 | -15 567 028 | 0 |
| 2021 | 0 | -597 536 | 44 331 475 | 7 364 | 31 818 908 | -12 505 203 | 0 |
| 2020 | 4 145 255 | -11 722 778 | 63 546 065 | 8 034 | 46 644 265 | -16 893 766 | 2 |
| 2019 | 497 272 | -8 044 088 | 61 474 490 | 9 371 | 56 224 404 | -5 170 989 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises-23 220 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VAKOND UT ES EPITOIPARI SRL TISZAKECSKE SUCURSALA SATU MARE”
| Cod CAEN preponderent | 4211 Rev. 2 (echivalent: 4211 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Satu Mare , domeniul 4211: Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VAKOND UT ES EPITOIPARI SRL TISZAKECSKE SUCURSALA SATU MARE" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VAKOND UT ES EPITOIPARI SRL TISZAKECSKE SUCURSALA SATU MARE"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VAKOND UT ES EPITOIPARI SRL TISZAKECSKE SUCURSALA SATU MARE"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.978 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.420.578 |
| Stocuri | 20.103.350 |
| Creante | 9.279.504 |
| Casa si conturi la banci | 37.724 |
| DATORII | 46.134.264 |
| PROVIZIOANE | 290.340 |
| CAPITALURI - TOTAL | -16.999.048 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 181 |
| CHELTUIELI TOTALE | 905.966 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 905.785 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 905.785 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.773 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.935.807 |
| Stocuri | 20.123.783 |
| Creante | 9.770.010 |
| Casa si conturi la banci | 42.014 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.980 |
| DATORII | 45.752.483 |
| PROVIZIOANE | 290.340 |
| CAPITALURI - TOTAL | -16.093.263 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 1.399 |
| CHELTUIELI TOTALE | 527.634 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 526.235 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 526.235 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.568 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.089.708 |
| Stocuri | 20.123.783 |
| Creante | 9.930.014 |
| Casa si conturi la banci | 35.911 |
| DATORII | 45.372.964 |
| PROVIZIOANE | 290.340 |
| CAPITALURI - TOTAL | -15.567.028 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 474.002 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.535.826 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.061.824 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.061.824 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.364 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.818.908 |
| Stocuri | 20.125.589 |
| Creante | 10.289.611 |
| Casa si conturi la banci | 1.403.708 |
| DATORII | 44.331.475 |
| CAPITALURI - TOTAL | -12.505.203 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 281.356 |
| CHELTUIELI TOTALE | 878.892 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 597.536 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 597.536 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.034 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.644.265 |
| Stocuri | 20.125.589 |
| Creante | 15.217.289 |
| Casa si conturi la banci | 11.301.387 |
| DATORII | 63.546.065 |
| CAPITALURI - TOTAL | -16.893.766 |
| Cifra de afaceri neta | 4.145.255 |
| VENITURI TOTALE | -1.201.777 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.521.001 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.722.778 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 11.722.778 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.371 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.224.404 |
| Stocuri | 25.947.905 |
| Creante | 24.959.804 |
| Casa si conturi la banci | 5.316.695 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.726 |
| DATORII | 61.474.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.170.989 |
| Cifra de afaceri neta | 497.272 |
| VENITURI TOTALE | -473.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.570.367 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.044.088 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.044.088 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.746 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 64.870.783 |
| Stocuri | 26.928.109 |
| Creante | 26.046.225 |
| Casa si conturi la banci | 11.896.449 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 563.487 |
| DATORII | 62.009.430 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.436.586 |
| Cifra de afaceri neta | 5.960.248 |
| VENITURI TOTALE | 8.001.272 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.247.027 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.245.755 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.245.755 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.662 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 105.914.353 |
| Stocuri | 32.661.890 |
| Creante | 64.650.139 |
| Casa si conturi la banci | 8.602.324 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 563.487 |
| DATORII | 101.806.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.682.341 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 71.341 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.994.357 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.923.016 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.923.016 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.901 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 117.363.612 |
| Stocuri | 32.661.890 |
| Creante | 75.015.724 |
| Casa si conturi la banci | 9.685.998 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 127.189 |
| DATORII | 109.899.345 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.605.357 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 50.348 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.681.028 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.630.680 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.630.680 |
| Numar mediu de salariati | 2 |